erkek ailesi aileme karşı rahatlığı söz verip maddi olarak destek vermekten vazgeçme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben sıze dava acıldıgında hadsizzz yere ınsanları tanımadan etmedennn haklarında garıp ıddıalarda bulunduklarından dolayı sımdı ben gereken ne varsa yapacagımm sız kendı hakkınız olmayan bır sekılde bır yorum yapılmasına nasıl!! musade edebılırsınız acaba bu konusma saygı cercevesınden cıkmıstır! V Vander

Oğlan anası olmak zor bacılar şimdi olsa nasıl bir kadınla evlenecek
Bak bir de ev istiyorlar
Heheytt sana ben apartman gibi oğlumu vermişim derim

ya cidden oğlum benden maddi yardım bekleyen biri olursa eşi de böyle bir şey beklerse kendi çalışmadsn yemeye kalkarsa cidden yolarım artık korkuyorum ya

Evlenmesin abi sanki evlenmesi çok umrumda bana ne sanki torun çok umrumda
Bana ne ben büyütmüşüm avrupa turuna çıkıciğim kocişimle aşk çeşmesine para atıciğim

ayrıca baban neden demesi sislideki ev icin beni dedikodu ilgilendirez yaa zaten yeni tasınmıs olcak benim kı sevmez zaten komsu dicekti olup biticeksi senin kocadada is yok kusura bakma
Limoncu şu paragrafta ne demek istediğini bir anlayabilsem cevap yazacağım…
sisli = Şişli
bir onu çözebildim.

Bak bir de ev istiyorlar

ya cidden oğlum benden maddi yardım bekleyen biri olursa eşi de böyle bir şey beklerse kendi çalışmadsn yemeye kalkarsa cidden yolarım artık korkuyorum ya

Bana ne ben büyütmüşüm avrupa turuna çıkıciğim kocişimle aşk çeşmesine para atıciğim
erkek anası oldugunuzzz cok malumm dusuncesnızz de cok haklısını zaten!!! oglunuzun calısıo kazandıgı paracıklarla kocasınızle sevgılınızde avrupa tatılıne cıkarsınız dımı !!oıglunuzu evlendırmeyıppp kıskanıp kadınlardan

simdi gene yazıcam milley bana lar lar yapıcak ama yazıcam aynısını 2 sene önce yasadık kız kardesim evlenice ve cocuk tarafının istanbulda evi yok kardesim ögretmen bu arada damatta ögretmen neyse kardessimde ben bunca sene sevgili kaldım zaten atanma askerlık vs beklediler ev olmada evlnenme dedi babamda aynı sekılde yani öyle ayran budalası gibi ask olsun hersey olur deseydi simid cıplak cıplak oturuyolardı

evi olmayana durumu olmayana gene bisey demem ama varken almayan insandan suphe et burdada bizim damat cok iyidi yani o kendi ailesini cevirdi ve dedi ben ev olmadan evlenmem diye

simdi mis gibi evleri var takılıyolar maas bollugu

ayrıca baban neden demesi sislideki ev icin beni dedikodu ilgilendirez yaa zaten yeni tasınmıs olcak benim kı sevmez zaten komsu dicekti olup biticeksi senin kocadada is yok kusura bakma
cokkk hakkanıyetlı olan tek yorum bu oldu bırebır benzerr cok tesekkurlergayet acıklayıcı olmus

Ben boşandım evimiz var satıp paylaşıcaz eski eşimle. Ailem bu evi alalım sana dediler borç harç hesap kitap yaptık baktım yıllarca insanlara borçlanacağım.
İstemiyorum bu evi dedim geçtim.
Zorlasam alırdım o evi ama ben bu yolu tercih ettim.
Siz istiyorsunuz ki hem ev sahibi olalım hem tüp bebek yaptıralım hem bize yardım etsinler vs. Malesef bir şeylerden vazgeçmek zorundasınız.
Aileler yardım etmek zorunda değiller.
İstanbulun göbeğinde evi varsa da adam kiraya verip o parayı yemek istemekte haklı gayet size vermek zorunda değil. Ha verirse ne ala ama vermediler diye de paragöz olmakla suçlamayın.
Ayrıca kv kızını düşünmekle de haklı erkek kız evlat ayrımı yapmamış takdir ettim kendisini ben.

Yahu vermez vermez ...benimde kayinpederimin 3 evi var.. bana demese gelin oturun bi tanesinde alinmam bile.. zorunda mi yahu adam.. degil.. zamaninda calismis almis benim ne soz hakkim olabilir.. konustukca batiyorsunuz
yok calısıp aldıgı bır ev degıll hanımefendıı orasını anlamadınız mırastan sonradan ıkıncı kıra gelırı olarak kendısıne havadan gelen bır evdı acıkcası kendısı calısıpo aldıgı bır ev degıl

Bak bir de ev istiyorlar

Bence sus yoksa seni de savcılığa şikayet edecek şimdi 😂

O-ooooo boşan'cılarla, almak zorunda değil'ciler lütfen, lütfen rica ediyorum olay çıkarmayınız😌

Ben bir kere yazdığım bir makaleyi bir dergiye gönderecektim. Daha sitenin girişinde şu şu şu konuda yazdıysanız, örnekleminiz şu kişilerden oluşuyorsa göndermeyin boşuna yazıyordu.

Bdv girişinde de böyle bir şey olsa
Mesela
1. Sizin olmayan, kv kpe ait paraya mala mülke göz diktiğiniz konuları açmayın (Bu konuda limoncu hariç tüm üyeler hemfikir çünkü)
2. Çalışan çalışmayan kadın kıyaslaması yapacağınız konular açmayın

İş yükün yarıya düşer bence Mune abla 😀😀

erkek anası oldugunuzzz cok malumm dusuncesnızz de cok haklısını zaten!!! oglunuzun calısıo kazandıgı paracıklarla kocasınızle sevgılınızde avrupa tatılıne cıkarsınız dımı !!oıglunuzu evlendırmeyıppp kıskanıp kadınlardan
Benim oğlum yok bir 3 senedir falan ya iyi ki yok falan diyorum artık. Yani konu oğlan annesi olmakta değil ya

Siz o şişlideki evi gözünüze kestirmişsiniz, emelinize ulaşamayınca bilenmişsiniz. Ama aile haklı, işi olmayan bir kızı daha varken neden size versin evi? O ev şu an kayınpederin ileride de kızı ve oğlunun olacak. Adil yaklamışlar tebrik ettim.
Benim de oğlum var, ona da bir kaç bir şey kalır ama ben ölmeden göz koyan gelin de avucunu yalar. Gönlümden geçerse veririm ama mecbur değilim. Benim sağlığımda benimdir, gelinin beklenti kurması ne saçma? Ne hakkı var.
Sakince kendinize şunu hatırlatın. Siz o ailenin mensubu değilsiniz. Mal milk miras paylaşımlarında söz sahibi de değilsiniz.

E öyle yapıcam kazık kadar adam bir zahmet bana ne evlenmeseydi ahahaha
Hayatımı ona verecek değilim
Böyle hadsizlik yaparsa tüm mirastan reddederim kalır öyle ahahaha

artık mirastan red edildiğini duyunca boşanır benim oğluşummmmm diye düşünüyorum

ay cok eglencelı gelsenıze karsılıklı bır kahve ıcelım hanımefendıı
Giderek saçmalıyorsunuz. Yapışmışsınız insanlarin sırtına, ev para ev para diye diye. Simdi biri gercekleri yazdi diye şikayet edecekmişsiniz. Nereye edecekseniz? Savcılık makamina çıkıp ne diyeceksiniz? Kendinize güldüren sizsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X