Erkek arkadaşım bana mı tuhaf geliyor

Bunu demesi normal çocuğun belli hayalleri var yolunu çizmiş annesi de işi gücü mesleği olsun diye yapıyor darlamak ne alaka seviyorsanız bekleyin ailenizi de açıklama yaptığınız sürece kim ne desin sevgiliniz haklı kendi fikirlerinde siz bence evlenmeye meraklı iseniz ayrılın kendinize göre işi gücü yerinde biriyle evlenin

Ben karşi degilim. Yok 25 ergenlik, 30 bilmem nee, 40ta evlenin... Yok artik.
Ama evlenecekse de önce bir eve bakabilicek durumda olmalari lazim ikisi veya ikisinden biri en azindan para kazanir, ev gecindirir durumda olmali. Gerisi yaşi başi kendisini bağlar herkesin.

Kendi yeni mezun iş yok, öteki aile evinde sinava calişan cocuk, şu durumda adini koyalim diye tutturulmaz. Farkli adaylara bakacaksa kendi bilecegi iş elbette.

Burdaki mesele yaşının küçük olması değil ki. Daha okula giden bir çocuktan bahsediyoruz. Kendi sorumluluğunu bile zor alan bir bireyi evliliğe zorlamak çok mu mantıklı. He sevişmek için illa evlenmek gerekli değil dimi

Evet koca adama bağırılması tuhaf da o koca adamın şimdiye zaten normal şartlarda 4 yıllığı bitirmiş olması gerekiyordu. 2 yıllığı bitirememiş anladığım. Hala ergen gibi odaya ders çalışcam diye kapanıp sevgilisiyle telefonda konuşuyor.
Değişik neyse bir şey demiyim benim de çoluğum çocuğum olacak dağlara taşlara

evlenmeniz için daha çok zamanınız varsa nişan söz vs olayını şimdiden yapmayın yoksa sonra ilerde belki ayrılmak istiyceksiniz bu ad koymalar ayak bağı olur. siz kendiniz söylüyorsunuz çocuk gibi görüyorum diye. devam etmeniz gereksiz.

Mesele burda evlenmekte değil seks yapmakta değil.
Mesele koskoca çocuğa bağırılması ilkokul bebesi gibi azarlanması
tuhafıma gitti diyorum
Biri çıkmış evlilik erken diğeri çıkmış ordan bilmem ne
Gereksiz yorumlar
Evet annesinin bağırması doğru veya yanlış de geç işte ne uzatıyon sanki ben evliliğimi sordum burda herkes evliliğe yorum yapmış evlilik için başka bir zaman konu açarım oraya yazarsınız şimdi konumuz tuhafıma giden olay

Bence konu da asıl sıkıntılı ne kendi evladı ne onun sevgilisi daha okulunu bitirmemiş, hayatlarına bir düzen koymaktan uzakken, bu ilişkinin adını koyun diyen babanız.

Sevgilinizin annesi oğlunun geleceğini daha çok düşünüyor gibi duruyor.

Avaz avaz bağırmadiysa annesi oğluna kizadabilir ayrıca.

Sizin istediğiniz zaman da evlenmeyeceğinizi farkettiğiniz sevgilinizden soğuyasiniz gelmiş.

Valla bana şimdiye kadar kimse bağırmadı bağıramazda heleki ders çalışmak için kimse bagıramaz ben yapacağım işi bilirim.
Ayrıca anneside erkek arkadaşıma bagıramaz artık bir bireyiz 10 yasında çocuk değiliz
Beni kamerada görmesine rağmen bağırması çok ayıp
Ben kendi oglum olsa gider ötede bağırırım kız arkadaşının yanında niye bağırayım küçük düşüreyim ayıptır

Ayrılın madem.

Güzel çözüm bence.

Valla şekerim 23 yaş hiç öyle senin sandığın gibi kocaman adam denecek bir yaş değil artık eskidendi o. Eskiden 23e gelip evlenmeyene evde kalmış denirdi şimdi ergen diyoruz. Çünkü yeni nesil büyümüyor sosyal medya, bilgisayar oyunları falan derken koca koca adamlar bile sabah akşam ellerinde telefon başka şey gördükleri yok. Burada 40'li yaşlarındaki kocaları için "bütün gün oyun oynuyor telefon elinden düşmüyor" diye konu açan kadınlar var seninkinin annesi demiş çok mu?

Tamam görüntülü konuşurken odaya dalıp rencide etmesi hoş olmamış ama belki farkında olmadan yapmıştır. Ders çalışıcam diye odaya girip görüntülü konuşuyormus o da. Madem 23 yaş tüm sorumluluklarin alınabildigi kocaman adam denebilecek bir yaş, o da planlı programlı çalışsın. Önce dersini bitirsin sonra özel hayatına vakit ayırsın.

Erkek arkadaşınız üniversiteyi 4 yıllığa tamamlayacak, askere gidicek, işini kuracak öyle adını koyarız diyormuş. Bence de size göre değil. Erkek arkadaşınız sizden kat kat fazla olgun. Bide size çocuk gibi geliyormuş. Kusura bakmayın şu yazdıklarınıza bakınca çocuk gibi olan sizsiniz.

Her aile ayni değildir, sizin annenizin tıpkısı bir anne mi bekliyordunuz? Anne-oğul arasına da girmeyin. Siz soğumaya bahane arıyormuşsunuz belli ki bulmuşsunuz işte

Çünkü bu kadın ilerde benim başıma dert olur
bağırsın efendim istediği kadar bağırsın
Benim evladım olsa bende bağırırım
Tabi belli bir yasa kadar
Tabi asla kız arkadaşının karşısında hiç bağırmam asla çocuğumu rencide etmem sizin evladınız olsa kız arkadaşının yanında bagırabilirmisiniz allah aşkına

Ee o zaman evlilikten niye bahsettiniz?
Annenin bagirmasi icin yas mi var? Ters bir sey olur bagirir.
Bence siz buyume sancisi yasiyorsunuz.
Yoksa 22 ya da 23 yas oyle sanildigi gibi ay koskoca adam denebilecek yas degil.

Bence ayrılın o çocuğun aklı başında planları güzel, gerçekten sevmiyorsun da

Sizene bundan o erkek arkadaşınız ama sadece bu o ise annesi kusura bakmayın ama geleceğini düşünürken oğluna kızarken sizden icazetname almayacak herhalde Burda tek anormal sizsiniz evcilik oynamak istiyorsunuz. Pardon babanız size adını koyun dediğinde ben ilkokul bebesi değilim ne zaman istersem o zaman adını koyarız dediniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…