Erkek arkadaşım bana mı tuhaf geliyor

Demedim. Oğlunuza kızarkej kimseden izin almayacaksınız tamam ama benim gözümün önünde bağırması yanlış rencide edici

Demedim. Oğlunuza kızarkej kimseden izin almayacaksınız tamam ama benim gözümün önünde bağırması yanlış rencide edici
Belki sürekli bu düşüncelerinizden babanızın düşüncelerinden haberdar çocuk belki sizle konuşmaktan ders çalışamıyor. Oğlunun geleceğini düşünerek ayarı normal olarak ikinizede vermiş. Belli ki kadın her şeyden haberdar oğlunun bu yaşta ayakları yere basmadan evlenmesini istemiyor. Sizinde yanlış düşüncelerle aklını bulandırdığını düşünüyor. Gayet normal

Ahahah valla kv adayı çok akıllıymış tek hamlede kurtulmuş sizden, oğlunu da kurtarmış, aferin ona

35 yaşında çalışan ve 3. Çocuğunu doğurmak üzere olan biri olarak hatam olduğunda annem babam eşimin yanında bile olsa beni uyarırlar çünkü ben onların evlatlariyim, kötülüğümü isteyecek değiller.
İleride başıma dert olur diye düşündüğünüz bir kadına neden gelin olmaya çalışıyorsunuz? Düşünceleriniz çok değişik gerçekten.
3 seneye yakın nişanlı kalmış biri olarak da söyleyeyim çok da matah bir şey değil nişanlı beklemek.

O KV size de bağırır. Minnoş kalbiniz pıt pıt kırılır sonra

Peki babanıza "Ben istediğim zaman nişanlanırım, istediğim zaman evlenirim, sevgilimle de istediğim gibi gezerim. Çünkü ben yapacağım işi bilirim." dediniz mi küçük hanım?
10 yaşında çocuk değil, bireysin ama ne zaman nişanlanacağına baban karar veriyor.
Doğal olarak elin oğlunun ne zaman nişanlanacağına da...

Kendi anasının oğluna laf etmeye hakkı yok ama babanın "gelip yüzük taksın" diye direktif vermeye hakkı var öyle mi?

Erkek arkadaşınız normal çünkü geleceğe dair plânları var size rağmen çabalıyor..

Ayrıca annesi belki de sizin sayenizde erkek arkadaşınıza bağırmak durumunda kaldı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…