Erkek Arkadaşımın Bana Sende zevk ver o zaman demesi ve orandaki tüyleri bir daha alma demesi beni çok üzdü ?

Bilemedim ki ikinizde birbirinize patlamışssınız. Bende ilk deneyimimi 3 hafta önce yasadım. Çok stresli ve gergin olmama ragmen erkek arkadasım beni rahatlattı her ne kadar zorlanıp ona bir seyler söylemek istesem de bir sey demedim. Bana sessizce acı cektiğimde özür dilerim visenyaa, özür dilerim affet bagısla acı cektiriyorum sana dedi. Ama dayandım ve basardık. Erekte olamadıgı anlarda oldu tabii ara verdik bictik ama asla birbirimize bu tarz yaklasımlarda bulunmadık.
İkinizde hatalısınız.

ben o an sinirle beceremiyorsun işte olmayacak olmuyor diye kalktım

Şunu söyledikten sonra,

Oda bana sende zevk ver o zaman dedi.

bunu duymayı hak etmişsiniz. İstediğini söyleyen istemediğini işitir.
Diğerlerini de kötü hissettiği için, siz de kendinizi kötü hissedin diye söyledi büyük ihtimalle. Boşuna adama laf sokmayın "hıı hıı ben zevk vermiyorum" falan diye. Siz başlatmışsınız çünkü.

İlk ilişkinizmiş. O da tecrübesizse heyecandan başarısız olmuş olabilir. Bunun için birbirinizi kırmanıza değmez.
Seks yaşandıkça güzelleşen bir şey.

Sen beceremiyorsun demişsin. Bizim için nasıl bekaret bir toplumsal baskıysa onlar için de bu tip şeyler birer toplumsal baskı. Fiziksel ve duygusal anlamda güçlü olmak zorundalar, her an cinselliğe hazır olmak zorundalar, cinsel anlamda yeterli olmak zorundalar. Toplumun dayatması bu. Beceremiyorsun deyince egosu zarar görmüş o da sana saldırmış. Söylediği şey çok çirkin ama seninki de hoş değil.
Kıl için de lazer epilasyon önerebilirim özellikle üst taraftaki kılları yüzde yüze yakın bitiriyor.

Sizin ilk birlikteliğiniz olacak olması onu da gerdiğinden ereksiyonunu kaybetmiş, ortada gerginliğinizin getirdiği bir kavga var, daha önce de birşekilde cinsellik yaşıyormuşsunuz tüyler şimdi batmamıştır. Keşke beceremiyorsun diyene kadar üste geçseydiniz kendiniz yöneteceğiniz için her şey daha sakin gelişirdi. Sizinki bildiğiniz savaşa dönmüş. Söylediğiniz sözle çok büyük hata yapmışsınız o da tüylerden bahsederek bir çeşit savunma kullanmış, uzat deme sebebi de uzayınca can yakmayacak olmaları.
Siz yanlış davrandığınız için özür dilemelisiniz, o da sizin kadar heyecanlıydı, bizim dinlediğimiz ilk gece gerilimlerini onlar da biliyor bunun kaygısı onda da var. Her gün bekaret bozmuyorlar. Seks tecrübesinden bağımsız bir olay.
Unutun bu günü ve gelecek buluşmanızda bunu ilk defa yaşayacakmış gibi davranın, en sağlıklısı bu.
Bu arada aslında kokay kolay erkeği savunan bir insan değilim olabildiği kadar pbjektif bakmaya çalıştım. Kırıcı olduysa kusura bakmayın

E tüylerin diken dikenken nasıl erekte olmasını bekliyosunuz anlayamadım yani.size diken diken batsa rahatsız olmuycak mısınız? Adam açık açık söylemiş batıyo diye.neden jiletle temizlemediniz bölgeyi? Ben de jilet kullanıyorum ve hergün temizliğimi yapıyorum.
her gün jilet zor olmuyor mu 😳 agda yada lazer daha rahat sanki

Erkek arkadaşınla birbirinize olan yanlış üsluplarinizdan ziyade, bence anestezik bir krem almalısın başka konuda bahsetmiştim. Senelerce jilet belasiyla uğraşan biri olarak bu şekilde kurtuldum. 5 ay falan oldu jilet yapmıyorum. Emla veya jetex kullan. Ben jetex daha uygun olduğu için onu kullandım. 15 ml boyunu al ama pms döneminde uygulama uyuşmuyor. Regl sonrası bir dönem uygula ve sonra ağda ya da epilator ile al. Ben epilator ile yaptım ilk sefer komple. Sonra sadece en üst kısmı epilator altları artık uyusturmadan eldivenle hallediyorum. Jilet konusu sende de öz güven eksikliği yaratacak böyle giderse çünkü.

Sevgilinle birbirinize olan tutumunuz da aşırı yanlış. O kadar saçma bir şekilde birlikte olmuşsunuz ki sanki sırf yapsak da kurtulsak gibi. İkinizde de ne bir istek ne bir şehvet yok gibi. Öyle olunca sen ilk sefer olmasa bile acı çekersin, ilk sefer olması ekstra acını katlamis tabii ki. Onun da bu durumda ereksiyon sorunu yaşaması normal. Biraz birbirinizi özleyin. O arada sen de epilasyon sorununu çözersin, daha güzel bir başlangıç yaparsınız

Ama o görüntü daha kötü değil mi ya? Bence adam karşılık olsun diye eleştiri yapmak istemiş altta kalmamak için. Normal şartlarda bir erkeğin o durumdayken gözü kıl tüy görmez gibi geliyor
Haklısınız ama öncesi sonrası var yoksa ilişki sirasinda tuye takılan erkek te bi sorun vardır mutlaka

Siz niye üzülüyorsunuz ki.kendi problemini size yükleyebilmek için yapmış sadece.Kendinde problem olmasa ne diken engel olur ne kıl..o...klu popoya çavdar ekmeği bahane derler ya

Ama o görüntü daha kötü değil mi ya? Bence adam karşılık olsun diye eleştiri yapmak istemiş altta kalmamak için. Normal şartlarda bir erkeğin o durumdayken gözü kıl tüy görmez gibi geliyor
Değil. Bazı erkekler tüylü sever. Tüy de değil gerçi niye yumuşatıyoruz bilmem. İnsanda tüy olmaz kıl olur, kedinin tüyü olur.

Erkek arkadaşınla birbirinize olan yanlış üsluplarinizdan ziyade, bence anestezik bir krem almalısın başka konuda bahsetmiştim. Senelerce jilet belasiyla uğraşan biri olarak bu şekilde kurtuldum. 5 ay falan oldu jilet yapmıyorum. Emla veya jetex kullan. Ben jetex daha uygun olduğu için onu kullandım. 15 ml boyunu al ama pms döneminde uygulama uyuşmuyor. Regl sonrası bir dönem uygula ve sonra ağda ya da epilator ile al. Ben epilator ile yaptım ilk sefer komple. Sonra sadece en üst kısmı epilator altları artık uyusturmadan eldivenle hallediyorum. Jilet konusu sende de öz güven eksikliği yaratacak böyle giderse çünkü.

Sevgilinle birbirinize olan tutumunuz da aşırı yanlış. O kadar saçma bir şekilde birlikte olmuşsunuz ki sanki sırf yapsak da kurtulsak gibi. İkinizde de ne bir istek ne bir şehvet yok gibi. Öyle olunca sen ilk sefer olmasa bile acı çekersin, ilk sefer olması ekstra acını katlamis tabii ki. Onun da bu durumda ereksiyon sorunu yaşaması normal. Biraz birbirinizi özleyin. O arada sen de epilasyon sorununu çözersin, daha güzel bir başlangıç yaparsınız
gerçekten çok haklısınız. Tüyleri m uzasaydı ben eldiven ile alıyordum. O kadar üzüldümki bana öyle demesine :KK43:

X