Erkek arkadasimin çocuğu ile yaşam çok zorluyor yaşantımı ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Strobe

Bir dost ;)
Pro Üye
22 Mart 2021
2.019
16.920
Ben gerçekten çok aptalım kızlar. Haddinden fazla empati kurup merhamet gösteriyorum bence. Sonuç? Hüsran.

Yazıklar olsun. İyi geceler herkese.

Ya ne takıyorsun Otricim? Amaan. Herkes kendi hayatını yaşar, canın çekmiş el uzatayım demişsin özel olarak ilgilenmişsin. E şundan sonrasını sallasana, sinirlenilecek şey mi allasen?

Otrera

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
5.063
40.636
Ya ne takıyorsun Otricim? Amaan. Herkes kendi hayatını yaşar, canın çekmiş el uzatayım demişsin özel olarak ilgilenmişsin. E şundan sonrasını sallasana, sinirlenilecek şey mi allasen?
Haklısın. Ama işte bari zekamı hafife almasa keşke. Her şey ortada yani şak diye anlaşılıyor kim olduğu:işsiz:

Strobe

Bir dost ;)
Pro Üye
22 Mart 2021
2.019
16.920
Haklısın. Ama işte bari zekamı hafife almasa keşke. Her şey ortada yani şak diye anlaşılıyor kim olduğu:işsiz:

Alsa nee almasa ne. :)
Sen de tecrübe ediniyorsun bak, herkese ulaşamazsın. En güzeli saracaksın makaraya. Vakti gelir, yaşar görür eyvah der. Ya da demez vizyonu budur, bunu ister yani napacaksın?

Ya dün sekiz saniye konuşulmuş mesela ben onu kaçırdım. Oradan başlayalım yine :KK45:

-Rosa-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
3.821
19.302
Alsa nee almasa ne. :)
Sen de tecrübe ediniyorsun bak, herkese ulaşamazsın. En güzeli saracaksın makaraya. Vakti gelir, yaşar görür eyvah der. Ya da demez vizyonu budur, bunu ister yani napacaksın?

Ya dün sekiz saniye konuşulmuş mesela ben onu kaçırdım. Oradan başlayalım yine :KK45:
Hayır hayatım 8+8 yapabiliyormuş. 16 saniye bak, orası mühim. :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.