Erkek arkadasimin çocuğu ile yaşam çok zorluyor yaşantımı ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın. Ama işte bari zekamı hafife almasa keşke. Her şey ortada yani şak diye anlaşılıyor kim olduğu:işsiz:

Alsa nee almasa ne. :)
Sen de tecrübe ediniyorsun bak, herkese ulaşamazsın. En güzeli saracaksın makaraya. Vakti gelir, yaşar görür eyvah der. Ya da demez vizyonu budur, bunu ister yani napacaksın?

Ya dün sekiz saniye konuşulmuş mesela ben onu kaçırdım. Oradan başlayalım yine :KK45:

Sen de tecrübe ediniyorsun bak, herkese ulaşamazsın. En güzeli saracaksın makaraya. Vakti gelir, yaşar görür eyvah der. Ya da demez vizyonu budur, bunu ister yani napacaksın?

Ya dün sekiz saniye konuşulmuş mesela ben onu kaçırdım. Oradan başlayalım yine :KK45:
Hayır hayatım 8+8 yapabiliyormuş. 16 saniye bak, orası mühim. :KK53:

Haklısın. Ama işte bari zekamı hafife almasa keşke. Her şey ortada yani şak diye anlaşılıyor kim olduğu:işsiz:

Kizlar bir insana hata yapmakta oldugu/yaptigi bir kez soylenir, uyarilir ama kisi israr ediyorsa hatasinda bir yetiskin olarak secimine/kararina saygi duyup kenara cekilmek gerekir bence 🤷🏼‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X