ERKEK ARKADAŞIMIN DAYISI...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annem dökülsün de bak bu işten yine konu sahibi zararlı çıkacak
Sence bu aile etrafa “pardon bizim dayı sapık çıktı,kız da bizi dehledi” mi diyecek?
dark söylediğine katılıyorum, edep sahibi adaletli aileler bir yana, çoğunlukla kimse yoğurdum ekşi demez, aksine döner dolaşır kabak dalinkokusu23’ün başına patlar, 2 erkeği birbirine kırdırmak istedi, dayı yeğene aynı anda cilve yaptı, oğlanları kanlı bıçaklı edecekti gidinin kızııııı gibi bir sürü laf dönecek ama söylemesi iyi oldu, bende söylemesi yönünde yorum yapmıştım, erkek tarafı için değil dalinkokusu23 nişanlanacağı adamın gerçek yüzünü görsün diye söylemesinden yanaydım, eğer olay anlatılmasaydı ne erkek arkadaşının düşüncesini bilecekti ne de nişanlanınca içine karışacağı ailenin, kafasında hep bir soru işareti kalacaktı, soru işaretleri varken de ayrılmak mı yoksa devam etmek mi doğru olan, bir türlü karar veremeyecekti, şimdi bence her şey netleşti, aile de erkek arkadaş da kalıbının insanı olmadığını gösterdi, dalinkokusu23’ün kafasında soru işareti de kalmadı bence.

Çok teşekkür ederim sarılabilsek keşke. Anlattı hatta bahsetmiştim duymak görmek istemediğini söylemişti ailesine bizde daha sonrasında konuştuk ve bu konuyu kapatalım ve onlarla görüşmeyelim dedik o akşam. Dayıyla yüzleşmemesi konusunda tavsiye verdim sıkıntılı bir durum olmaması için ama baya aptalmışım. unutalım devam edelim gibi sonuçlandı. Aslında o gün çok sakindi özür diledi toparlayacağını söyledi ama bir günde ne değişti kim ne dedi veya o ne düşündü anlayamıyorum. Annemlere de söyledim hatta dayıyla ilgili bir şey olursa ben duymak istemiyorum diye. Yani sırf bütün bunları birbirimize yansıtmayalım diye kendi aramızda kapatmayı kabul ettim konuyu. Anneanne ve anne annemlere biz onu göndereceğiz size haber vereceğiz deyince bende kabul ettim konunun geri kalanını okuduysanız. Yani bütün bunları kapattım çünkü onu seviyordum ama artık ne yaparsa yapsın asla olmaz. Annemlerle de paylaşıyorum ama onları da daha fazla üzmek istemiyorum. Ne kadar erken kapanırsa bu konu o kadar iyi olacak.

Annem dökülsün de bak bu işten yine konu sahibi zararlı çıkacak
Sence bu aile etrafa “pardon bizim dayı sapık çıktı,kız da bizi dehledi” mi diyecek?
Bizim salak akrabalardan birisi oglunu evlendirdi kız gerdek gecesi evden gitti,meğerse hiç istemiyormuş zaten eşini zorla evlilik gibi bir şey.
Kızın ardından kız degildi babasının evine yolladık dediler.
bunu duyan kız da millete o erkek degildi zaten dedi aJNdnMNFNMFF

Bizim salak akrabalardan birisi oglunu evlendirdi kız gerdek gecesi evden gitti,meğerse hiç istemiyormuş zaten eşini zorla evlilik gibi bir şey.
Kızın ardından kız degildi babasının evine yolladık dediler.
Şeerrrrrfffff….. Of yaaaaa offf kadın olmak her yüzyıl sıkıntı yahu

Aslında o gün çok sakindi özür diledi toparlayacağını söyledi ama bir günde ne değişti kim ne dedi veya o ne düşündü anlayamıyorum
Kimin ne dediği belli değil mi konu sahibi? Bize kız mı yok, bir kız için aile mi parçalanacak, aileyiz biz , ayrı gayrı olmaz vs vs vs , Yazmıştım bir yerde erkek arkadaşınızın söz söyleme hakkı bile olmaz diye ki olmamış, olamamış. Üzüldüğünüz için üzgünüm, ama atlatıp sağlıklı düşününce ne kadar hayırlı oldu ayrılık göreceksiniz.

Konuşulmasını daha fazla vs diyorsunuz ama mutlaka, en azindan, ortak arkadaşlara, tanıdıklara söyleyin mutlaka. Dayısı bana göz koymuş, ortaya çıkınca benden çıkardı, beni suçladı deyin mutlaka dökülsün ortaya. Hakkınızda hayırlısı oldu bence. Cidden verilmiş sadakanız varmış.

Yine kehanetlerimden birini konuştursam mı diyecektim tekrar barışırlarsa şaşırmayacağım.
Muneciğim aslında ailenin ne mal olduğu dayı efendinin davranışından belli. Aklını peynir ekmekle yemediyse bir insan kalkıp da yeğeninin kız arkadaşına aşığım seviyorum ülen diye haber yollamaz zaten. Normal ailelerde olmaz böyle bir şey. Hayır yani aşk böyle karşı koyulamaz bir duygu değil ki. Şu dizilerde öyle bir anlatıyorlar ki aşkı,sanki insanı hipnotize ediyor,karşı koyacak mecal bırakmıyor,çaresizlikten kıvrandırıyor zannetmeye başladı herkes. Olmayacak bir şeyse beyin sahibiyiz,ortada ne aşk kalır ne bir şey. Dayıdaki de aşk değil zaten dümdüz sapıklık. Böyle bir sapık da normal aileden çıkmaz. Anneannenin ve annenin tavrı da gayet net gösteriyor ki biliyorlardı ve de göz göre göre elin kızının başını yakacaklardı.

Oh iyi yapmış ağzına sağlık.

Kimse gerçeği söylemiyor işte maalesef.

Nişanlısı da şerefsiz.
Eger kızla yaşadıklarını dayısına anlatan birisiyse über şerefsiz.

Neler söyledigini tahmin etmek zor degil. Daha aileye girmeden ortaligi karistirdi, cocugun(dayi) aklini celecek birsey yapmistir yoksa dayin sana bunu yapar mi. Kombo doldurusa gelmistir. Bende dogu kokenliyim, birine kizdilar mi oyle bir anlatirlar ki konuyla alakan olmasa bile gidip kafa goz dalasin gelir.

Sonunu yazmamıştım miss güncelledim.
Ama kız bunu bir kasabaya rezil etti uzuuuunca bir süre evlenemedi oglan
İşte bu abi yaa. Çirkefe çirkef olacaksın, o 1 söyleyene kadar sen 10 söyleyeceksin. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Oooohhh bu soğukta içimin yağları şıkır şıkır eridi.

Konu sahibinde az akıl varsa bi daha aklına bile getirmemecesine bu işi bitirir. İki çiçeğe bir özre gönlü alınarak dahil olacağı ortam tam bir vahşet. Yer yer de sirk.

Umarım barışmazlar çünkü seninle aynı düşünüyorum, lakin insan gençken bir de aşıksa (aşıktan kastım dalinkokusu23) erkek arkadaşı sanki o aileden değilmiş çok başka biriymiş gibi zannediyor, bunların hepsi aynı cibilliyetsizlikte diye aklını ikna etmen gerekiyor.
Dayı sapık, daha anne ve anneannenin gelişinden belliydi hepsinin bu adamın sapıklığından haberdar olduğu, ilk vukuatı değildir bence, aile biraz deşilse neler çıkar kim bilir

Bir an kendimi veya kendi annemi o aileden birilerinin yerine koydum da
Allahım evlerden ırak,Allah göstermesin,düşman başına bile vermesin elbette
Biri bana dese oğlun/kardeşin kızımıza haber göndermiş diye
Yer yerinden oynar yahu,böyle Kralice Elizabet gibi baston yutmuş tarzda oturamam yerimde,ya düşer bayılırım,ya da dövünürüm herhalde,eve gider o oğlun da kemiklerini kırarım yahu. Böyle mal gibi bakılır mı? Hiç bir şey olmamış gibi “biz halletcez siz ses etmeyin” denilir mi? Akıl alır gibi değil.

Söylediğim gibi, nişanlın o aileden farksız değil. Zaten dayı da bir yerden cesaret bulmuş. Normal bir insanın yapacağı iş değil yani. Allah sizi neyin içinden almış gerçekten. Evlenmeden öğrenmeniz büyük nimet.

Herşeyi "aile içinde tutalım" diyen tipler, böyle böyle neleri örtbas etti kimbilir

canımsın katibim.
Bak gör o aile gene mabadında
canim benim muhtemelen bunlar aralarinda bir seyler konustu, karar da aldilar. emin ol seninkinin siniri ondandir. eger ailesi adama nasil dayin boyle bi sey yapar, puuu, biz onun kulagini cekecegiz vs deselerdi o zaman adam boyle sinirli olmazdi. muhemelen sana soylemedigi bir seyler var, onun sinirini cikariyor. o senin dayin vs gibi bir seyler demis olabilirler... senin lafini dinlese, ailesine ultimatom verse vs belki o zaman olabilirdi, ama onun da yasi kucuk, o tarz buyuk oynayabilmek icin yasin buyuk olacak, maddi anlamda bir seyler oturmus olacak, insanlarin senden cekinecegi bir konumda olacaksin

Bence de, Allah kimseye yaşatmasın gerçekten ama kimi insanlar insanın kanını donduracak kadar pislik olabiliyor dark, sen ben Allah korusun çocuğumuzun sapık olduğunu söyleseler üzüntüden kalp krizi geçirir, oğlumuzu da evlatlıktan bile reddederiz ama bazıları sapık çocuğuna sahip çıkıyor.

Bu olayı birçok kere anlattım, bir komşunun koca kazık evli çocuklu oğlu vardı, bu pislik 11 yaşında bir kız çocuğuna tecavüz etmeye çalışırken yakalanıyor, suçu kanıtlandı vs vs neyse pisliğin annesi sapık oğlunu savunmak için ne dese beğenirsin, dişi … kuyruk sallamasa

Bunu söylerken hiç mi utanmıyorsun dedim, dişi …. diye bahsettiğin 11 yaşında çocuk, torununla yaşıt, üstelik kendisinin de kız torunları var, o yüzden ben bazı kadınlardan sapıklardan tiksindiğim kadar tiksinirim, böyle kadınlar besliyor savunuyor sapıkları.

Neden barışacağımızı düşündünüz anlamadım

Ne denir ki şimdi böylelerine, Allah ıslah etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…