Erkek arkadaşımın içinden kaynana çıktı

Ya inanmiyorum, sevgilim de aslan ve benzer seyler yasadim/yasiyorum. Ben nisan bohcasi gibi seyleri gereksiz buluyorum, ona göre gelenek ve önemli 😅
istemede kahve tepsisi konusunu acmistim, „nasil yani benimki özel olmayacak mi“ diyor 😂😂 Bir erkegin bu kadar özendigini ilk defa görüyorum, resmen benden hevesli.
Kina gecesi istemiyorum, hic bana göre degil. Ona göre kina gecesi olmadan olmaz. Resmen o gelin ben damat gibi birsey 😂

Ne kadar güzel ya demeye geldim valla şanslısın aslında ya ilgisiz olsaydı ben on yillik evliyim ne sorsam sen bilirsin der ilgilenmez ev eşyası gereksiz ona göre varya yeter der iki sene tüplü eski TV kullandım almadi varya yeter dedi kayinpederim aldı koltuklarım yırtıldı annem aldı onunda kavgası çıktı kabul etmedi parasini verdi madem vardi sen alsaydin görüyorsun üzüldüğümü buzdolabı kırıldı öyle aldı soğutmuyor bozuyordu içindekileri Allah'tan kırıldı yani😂 evlenirken bı mağazadan ne varsa onu aldım seçme şansım yoktu keşke önemseyen biri olsaydı çok mutlu olurdum
Buzdolabı nasıl kırıldı ya ilk defa böyle bir şey duydum 😳

Buzdolabı nasıl kırıldı ya ilk defa böyle bir şey duydum 😳
Kapağı tutan demir kırıldı buzdolabının alt kısmı curumustu o demirde paslanmis kırılmış kapak yere düştü on yıllık olduğu için yedek parçası yok dediler Zaten güzel sogutmuyordu içindekileri hemen bozuyordu türk markası varya meşhur olan isim verip ban yemiyim okadar kotuki on yıl olmadan o markanın tüm eşyaları bozuldu

Benim eşimde öyleydi nişanliyken. 1 kere bile giymedigi sabahlikli saten takimi bile aldırdı. Ev esyalari bakarken az kavga etmedik. Sirf gicikliktan yapmis. Aileside etkiliydi tabi bizde

Ya inanmiyorum, sevgilim de aslan ve benzer seyler yasadim/yasiyorum. Ben nisan bohcasi gibi seyleri gereksiz buluyorum, ona göre gelenek ve önemli 😅
istemede kahve tepsisi konusunu acmistim, „nasil yani benimki özel olmayacak mi“ diyor 😂😂 Bir erkegin bu kadar özendigini ilk defa görüyorum, resmen benden hevesli.
Kina gecesi istemiyorum, hic bana göre degil. Ona göre kina gecesi olmadan olmaz. Resmen o gelin ben damat gibi birsey 😂
Gösteriş meraklısı olduklarından sanırım. Bohcayı getirdikten sonra da gelenlere gösteriyor musun diye soruyordu ki onu atlattık çok şükür :KK47: saçımı makyajımı nasıl yapacağıma bile karışıyor. Kusursuz olmamı istiyor :süslü:

Merhaba hanımlar. Daha önce evlenince bütün eşyalar yeni mi olmalı diye konu açmıştım. Çünkü kaynana kılıklı erkek arkadaşım, aslında nişanlım, benim daha önce kullandığım eşyaları istemiyordu. Her şeyi yeni almamızı istiyordu. Her şeye fazla anlam yüklediği için bu konuya anlayışla yaklaşmaya çalışmıştım. Meğer bu mevzu yasayacaklarimin habercisiymiş. Yeni nişanlandık o nedenle nişanlım demek tuhaf geliyor, alışamadım. Belki de durumu kabullenemiyorum, bilemiyorum.
Evlilik hazırlıklarına başlamadan önce sıradan, huzurlu bir ilişkimiz vardı. Ben detaylara çok takılmayan bir insanim. Romantizm vs sevmem. O da çok ince düşünen biri. İnce düşünmesi şimdiye kadar hoşuma gidiyordu. Beni mutlu etmek için her detayı düşünüyor ah ne ince adam diyordum. Bu detaylara takılması, her şeye fazla anlam yuklemesi evlilik hazırlığında beni çıldırtmaya başladı. Keçileri kaçırmak üzereyim. Bir tarafım tekrar düşün diyor, ama bir tarafım ayrılmak istemiyor. Çünkü şimdiye kadar birbirimizin düşüncelerine değer verirdik. Simdi de öyle ama ortak bir yol bulamıyoruz. Sanki ben Damat o gelin. Ben lüzum yok bosuna masraf olmasın derken o her şey olsun istiyor. Her şey uyumlu olsun istiyor. Alışverişe çıkıyoruz önce fikir belirtmiyor. Sen beğen, senin istediğin olsun diyor. Sonra ben seçiyorum. Seçtiğim şeyi beğenmiyor. Şurası söyle burası böyle. Tamam diyorum başka yerlere bakalım. Sonra dönüp dolaşıp aynı yere getiriyor sen bunu çok beğendin bu olsun diyor. Ama yine kusur bulmaya devam ediyor. Bu gidişle sonraki konuyu Bakırköy den açabilirim.
Ben zaten gergindim. Herkes akıl verip duruyor. Aman gözünde kalmasin pişman olursun diyerek benim hayalim olmayan şeyleri yaptırıyorlar, her kafadan bir ses çıkıyor. Kendimi boğulmuş, kapana kısılmış gibi hissediyorum. Küçücük şeylere bile sinirlenmeye başladım. Sanki bir kalabalığın içinde sürüklenip gidiyorum. Yıllardır da birbirimizi tanıyoruz. Bugüne kadar bu derece saçmalamamıştı.
Saniyorum biz nisanliyken benim esim de aynen sizin gibi hissediyordu :KK70: Simdi donup bakinca anliyorum ne kadar basit seylere takilmisiz... Ustalarin yaninda bagira cagira kavga etmistik, badana rengi secerken aglamistim cunku benim sectigim rengi begenmemisti ve daha bir suru asiri sacma sey :KK70: Ben boyle zamanlarda insanin icinden baska bir insan ciktigina inandim artik, demek ki siz daha sakin birisiniz. Bence su an nisanliniz da bir ruzgara kapildi, sonradan kendine gelecek, ben geldim yani :KK70: Hepsi geciyor yeter ki bu surecte derin kirginliklar olmasin 💙

Gösteriş meraklısı olduklarından sanırım. Bohcayı getirdikten sonra da gelenlere gösteriyor musun diye soruyordu ki onu atlattık çok şükür :KK47: saçımı makyajımı nasıl yapacağıma bile karışıyor. Kusursuz olmamı istiyor :süslü:
Hahjhahaha ay cok eglendim bunlara :KK70: keske esim de biraz kafayi yeseydi o surecte ben cok yalniz kalmistim :KK70:

Saniyorum biz nisanliyken benim esim de aynen sizin gibi hissediyordu :KK70: Simdi donup bakinca anliyorum ne kadar basit seylere takilmisiz... Ustalarin yaninda bagira cagira kavga etmistik, badana rengi secerken aglamistim cunku benim sectigim rengi begenmemisti ve daha bir suru asiri sacma sey :KK70: Ben boyle zamanlarda insanin icinden baska bir insan ciktigina inandim artik, demek ki siz daha sakin birisiniz. Bence su an nisanliniz da bir ruzgara kapildi, sonradan kendine gelecek, ben geldim yani :KK70: Hepsi geciyor yeter ki bu surecte derin kirginliklar olmasin 💙
Kesinlikle içinden başka biri çıktı. Kaynana çıktı diyorum ya işte 😆 Bunları sakin sakin konuşunca farkına vardı. Artık eskisi kadar karışmıyor. Fazla heycanlaninca sakinleştiriyorum 😄

X