Erkek arkadaşımın içinden kaynana çıktı

Ya inanmiyorum, sevgilim de aslan ve benzer seyler yasadim/yasiyorum. Ben nisan bohcasi gibi seyleri gereksiz buluyorum, ona göre gelenek ve önemli
istemede kahve tepsisi konusunu acmistim, „nasil yani benimki özel olmayacak mi“ diyor Bir erkegin bu kadar özendigini ilk defa görüyorum, resmen benden hevesli.
Kina gecesi istemiyorum, hic bana göre degil. Ona göre kina gecesi olmadan olmaz. Resmen o gelin ben damat gibi birsey

Buzdolabı nasıl kırıldı ya ilk defa böyle bir şey duydum

Buzdolabı nasıl kırıldı ya ilk defa böyle bir şey duydum
Kapağı tutan demir kırıldı buzdolabının alt kısmı curumustu o demirde paslanmis kırılmış kapak yere düştü on yıllık olduğu için yedek parçası yok dediler Zaten güzel sogutmuyordu içindekileri hemen bozuyordu türk markası varya meşhur olan isim verip ban yemiyim okadar kotuki on yıl olmadan o markanın tüm eşyaları bozuldu

Benim eşimde öyleydi nişanliyken. 1 kere bile giymedigi sabahlikli saten takimi bile aldırdı. Ev esyalari bakarken az kavga etmedik. Sirf gicikliktan yapmis. Aileside etkiliydi tabi bizde

Gösteriş meraklısı olduklarından sanırım. Bohcayı getirdikten sonra da gelenlere gösteriyor musun diye soruyordu ki onu atlattık çok şükür saçımı makyajımı nasıl yapacağıma bile karışıyor. Kusursuz olmamı istiyor

Saniyorum biz nisanliyken benim esim de aynen sizin gibi hissediyordu Simdi donup bakinca anliyorum ne kadar basit seylere takilmisiz... Ustalarin yaninda bagira cagira kavga etmistik, badana rengi secerken aglamistim cunku benim sectigim rengi begenmemisti ve daha bir suru asiri sacma sey Ben boyle zamanlarda insanin icinden baska bir insan ciktigina inandim artik, demek ki siz daha sakin birisiniz. Bence su an nisanliniz da bir ruzgara kapildi, sonradan kendine gelecek, ben geldim yani Hepsi geciyor yeter ki bu surecte derin kirginliklar olmasin

Hahjhahaha ay cok eglendim bunlara keske esim de biraz kafayi yeseydi o surecte ben cok yalniz kalmistim

Kesinlikle içinden başka biri çıktı. Kaynana çıktı diyorum ya işte Bunları sakin sakin konuşunca farkına vardı. Artık eskisi kadar karışmıyor. Fazla heycanlaninca sakinleştiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…