Erkek Bebeğe İsim ?

toprakyagiznehirim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
401
292
30
Merhaba kızlar. Kısmetse inşallah bir erkek bebeğim olacak ve biz ismini Akay olarak düşündük. Unisex bir isim ama çok hoşuma gidiyor sakıncası olur mu ? açıkçası eşimde beğendi. Birde ilerde acaba adıyla dalga geçerler mi ? Fikirlerinize ihtiyacım var.

Merhaba kızlar. Kısmetse inşallah bir erkek bebeğim olacak ve biz ismini Akay olarak düşündük. Unisex bir isim ama çok hoşuma gidiyor sakıncası olur mu ? açıkçası eşimde beğendi. Birde ilerde acaba adıyla dalga geçerler mi ? Fikirlerinize ihtiyacım var.
Bence dalga geçilecek bir isim dğl. Akay zaten erkek ismini çağrıştırıyor. Eğer eşinle aynı fikirdeyseniz koyun bence. Ben akay ismini çok duydum

Biraz zorlama bir isim gibi duruyor benimde kısmet ise bir oğlum olacak bende henüz seçemedim alin düşündüm ama sanki kıs ismi gibi yorumlar alıyorum banada ali yi çağrıştırmıştı

Merhaba akay ismide hoş bi isim benim oglum var bir tane adi berkay esinizle hangi isme karar verirseniz verin icinize sinsin

X