Erkek bebeğe isim

inekobasi

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2011
3.178
10.007
Merhaba bir kızım var ismi Reyyan şimdi bir de oğlum olacak inşallah Reyyana uygun olan erkek isimleri arıyordum.
Reha düşünüyorum. Eşim sıcak bakmıyor.
Yekta ya da Elyesa da hoşuma gidiyor. Sizce hangisi ya da sizin başka tavsiyeniz var mıdır?

Merhaba bir kızım var ismi Reyyan şimdi bir de oğlum olacak inşallah Reyyana uygun olan erkek isimleri arıyordum.
Yekta ya da Elyesa da hoşuma gidiyor. Sizce hangisi ya da sizin başka tavsiyeniz var mıdır?
Elyesa kız ismi gibi bence🤓

Oğlum olsaydı adını Han koyacaktık eşim ve ben çok beğenmiştik 😁 Hem Reyyan a da uyumlu🌺

Han bence de güzel de bu kez masumlar apartmanında ki arıza han diye dalga geçerler der kocam 😂😂😂
Valla biz de o masumlar apartmanındaki Han gibi karizmatik ve yakışıklı olmasından dolayı seçmiştik ve söylerken bayağı asil duruyor😁 tabiki bana göre beğenmeyenler olacaktır saygı duyarım 🌺

Valla biz de o masumlar apartmanındaki Han gibi karizmatik ve yakışıklı olmasından dolayı seçmiştik ve söylerken bayağı asil duruyor😁 tabiki bana göre beğenmeyenler olacaktır saygı duyarım 🌺
Kocamın nedense ben en korktuğu şey isimlerle dalga geçilmesi 7 yaşına da kadar R leri söyleyem mil diye herhalde 🙃

Noyan nasıl? Türkçe kökenli bir isim, bey anlamına geliyor. Tanıdığım bir Noyan var ona da maşallah,yakisiyordu ismi.
Reyyana da uyumlu..onun dışında aslında sonu han'la biten tüm isimler uygun ya, bulabilirsiniz elbet bir şey . Hoş , çocukların ismi uyumlu olsa ne,olmasa ne. Onlar ayrı birer birey ve hayatlarının sadece ilk çeyreğinden de kısa sürede aynı evde bulunacaklar.
Yine de sizin isteğinize göre gidersek
Reyyan - Seyhan
Reyyan- rüçhan
Reyyan - hakan
Gibi şeyler dusunebilirsiniz.
Ve Reha için evet,eşiniz haklı. Toplumun büyük kesiminin reha deyince gözünde kısa boylu, gözlüklü biri canlanıyor - ismin çok bir karizmatikligi yok bence de

X