Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    509
canım aldığım bilgilere dayanarak söylüyorum ben doktor değilim bunlar tıpta kanıtlanmamış ama denenmiş şeyler ve oyle de olmuş bunların takvimleri vardır hatta bazı doktorlar yapiyorlar aslında bir doktora gidebilirsin hamile kalmak istiyorum soyleyebilirsin daha sonra doktorun uyguladığı klomen ve yumurta çatlama tedavisi kelimenin adetini üçüncü günü alıp 8 gününe kadar bitiyor sen yumurta kontrolüne gittiğinde doktor sana her gece ilişkiye gir diyor ama sen bir defa giriyorsun bir daha aya kadar esin sende bosalmayacak ha sunu da soyliyeyim hemen ilişkiden sonra kendini yıka çünkü erkek spremi hızlıdır gitti gitti zaten geri kalan spermler ağırdır kalır dollenir

sen belki ilk cocugu nda ayrım yapmadan ilişki girdin ama toplumu bu halde bilmiyordum bilseydim ikincide ayrım yaparak ilişkiye girirdim
Bu ne demek arkadaşım okuyorum anlamıyorum toplum ne halde biz ayrımcılık mi yapıyoruz evet 2. Çocuğumun kız olmasını isterim ama Rabbim neyi nasip isterse o herkeste böyledir bu sadece bende yada bir başkasında değil kimse dile getirmesede kalbinden geçirir

canım aldığım bilgilere dayanarak söylüyorum ben doktor değilim bunlar tıpta kanıtlanmamış ama denenmiş şeyler ve oyle de olmuş bunların takvimleri vardır hatta bazı doktorlar yapiyorlar aslında bir doktora gidebilirsin hamile kalmak istiyorum soyleyebilirsin daha sonra doktorun uyguladığı klomen ve yumurta çatlama tedavisi kelimenin adetini üçüncü günü alıp 8 gününe kadar bitiyor sen yumurta kontrolüne gittiğinde doktor sana her gece ilişkiye gir diyor ama sen bir defa giriyorsun bir daha aya kadar esin sende bosalmayacak ha sunu da soyliyeyim hemen ilişkiden sonra kendini yıka çünkü erkek spremi hızlıdır gitti gitti zaten geri kalan spermler ağırdır kalır dollenir
2 gündür klomen kullanıyorum zaten hafta içi doktora gidicem ilişki takvimi vericek ve bende buna uyarım bir bebeğim olsun istiyorum gerisi Rabbim e kalmış hakkımızda hayırlısı neyse o olur

ben bunları etrafımdaki herkesle paylaşıyorum çünkü benim gibi çok insan var ben onları gördükçe kendimi unutuyorum yardımcı olmak ist

Benim bir kızım var ikincisinin erkek olmasını istiyorum...tabikide öncelikle saglıklı bir bebek olmasını istiyorum....Allahtan...sadece gönlümdeki istedigim şey bu.....benim gibi erkek bir bebek isteyen varmı??? Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varmı
benım suan cocougum yok ama annemden halamdan bılıyorum onlarada bır dını bılgı yazan kıtaptan yazarak kagıt vardı......dıyor kı ılıskıde kadın once bosalırsa erkek erkekten sonra bosalırsa kız olur yazıyodu.....eee erkek spermı hızlı ımıs kıza gore kadında erkekten once bosalırsa kaygan ortam olcagından dolayı olabılır......bırde yenı duydum hamıle kaldıgın yas ve ayın toplamı eksı 9 sonuc cınsıyet verıyormus.....tekse erkek çiftse kız

X