Erkek bebek sahibi olmak için alternatif yöntem var mı

yalel

Begüm'ün Annesi...
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
5.494
45
Kızlar,
Sorularımdan bıktınız usandızın muhtemelen ama.....
ben bişey daha sormak istiyorum.

Allah, her şeyden önemlisi, her isteyene/bakabilecek olana/çabalayana sağlıkla sıhhatle, akıl sağlığı ve vücut bütünlüğü yerinde bi evlat nasip etsin inşallah...

Erkek bebek sahibi olmak için, ne yapmak lazım? Var mıdır bunun da bi alternatif tıp yöntemi acaba?

Bu çin takvimi falan fasa fiso. Kaç kişide denediysem, hiçbiri tutmadı.
Yediğimizle içtiğimizle alakalı bi durumlar olabilir diye düşünüyorum. Protein ağırlıklı beslenilirse, erkek çocuk ihtimali artarmış mesela, ama ne kadar bu şekilde beslenilebilir bilemiyorum.
Daha uygulanabilir bi yöntem bilen var mı?

Kızlar,
Sorularımdan bıktınız usandızın muhtemelen ama.....
ben bişey daha sormak istiyorum.

Allah, her şeyden önemlisi, her isteyene/bakabilecek olana/çabalayana sağlıkla sıhhatle, akıl sağlığı ve vücut bütünlüğü yerinde bi evlat nasip etsin inşallah...

Erkek bebek sahibi olmak için, ne yapmak lazım? Var mıdır bunun da bi alternatif tıp yöntemi acaba?

Bu çin takvimi falan fasa fiso. Kaç kişide denediysem, hiçbiri tutmadı.
Yediğimizle içtiğimizle alakalı bi durumlar olabilir diye düşünüyorum. Protein ağırlıklı beslenilirse, erkek çocuk ihtimali artarmış mesela, ama ne kadar bu şekilde beslenilebilir bilemiyorum.
Daha uygulanabilir bi yöntem bilen var mı?

yok mu bi bilen?

''babay choise'' diye bişey gördüm internette gezinirken..
bi duyan bilen var mı bunu arkadaşlar?

etrafında deneyen gözlemleyen oldu mu kimsenin acaba?

''babay choise'' diye bişey gördüm internette gezinirken..
bi duyan bilen var mı bunu arkadaşlar?

etrafında deneyen gözlemleyen oldu mu kimsenin acaba?

Canım merhaba öncelikle Rabbim cinsiyetınden öte sağlıklı evlat versin...Benim bi kızım var ama bıtane daha verırse rabbım onada şükrederim sağlıklı olsun yeterki hepimiz böyle düşünüyoruz zaten eminim :emir_bebek: Benım eşim kızım doğmadann öncede bi oğlum olsa hevesi içindeydi Rabbim bize dünya tatlısı bi kız verdi..Şimdi ikinci bebek için uğraşıyoruz bakalım ne olacak Rabbim versinde ne verırse versın ..:KK16:
Benim etrafımda uygulayanlardan duydugum kadarıyla buna çok kişide şahıt oldum yengemler vs. Eşinle 4.5 gün veya daha fazla uzun bi müddet birlikte olmayıp sonrasında beraber olursan spermler biriktiktikleri için erkek olma olasılıgı daha fazla degerdeymiş.bunun bilimsel olarakta açıklaması yapıldı yanı erkek kromozomları kızlara göre çok daha hızlıdır ve yumurtaya cok daha cabuk ulaşırlar fakat dölleyemezlerse çok çabuk ölürlermiş.Kız kromozomları ise yavaş fakat daha uzun süre hayatta kalırlarmış yani ilişkiden sonrakı gün yumurta atılırsa erkek spermler yumurta olmadığı için dölleyemedıklerınden ve öldüklerinden dolayı kızlar rahimde daha uzun süre yaşadıkları için kız spermleri yumurtayı döllermiş..Rabbimizin izniyle tabıkı...etrafımda adet bitiminden 5 gün içinde birlikte olup hamile kalanların hep errkek çocukları var böyle bişey biliyorum Tbaı hepsi Allahtan....

Öncelikle hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Allahım. Ben de deli gibi kız bebek istiyorum :KK31: Bununla ilgili baya birşey okumuştum. Ovulasyon zamanını takip etmen gereken bir yöntem vardı. Eğer yumurtlaman olana dek birlikte olmaz,yumurtlaman olduktan sonra olursa erkek ihtimali fazlaymış.Çünkü erkek spermler kız spermlere nazaran daha hızlı hareket ediyormuş ve yumurtayı döllüyormuş.Ayrıca asidik ortamda erkek spermler yaşayamıyormus bu nedenle enfeksiyon filan olmamalı bunları hatırlyorum canım :emir_bebek: :emir_bebek:

X