Gebeliğe Hazırlık Erkek Çocuğa Nasıl Hamile Kalınır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Yumurtlama gunu ve sonrasi iiliski yapin deniyor da blmiorm bnde kiz istiyorum

Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Süper anneler 2021 topiği ve erkek bebek isteyenler topiğine göz atın...

Erkek çocuk için yumurtlamadan yaklaşık 12 saat önce, kız çocuk için yumurtlamadan birkaç gün önce ilişkiye girilmesi önerilir. Erkek bebek isteyenlerin özellikle yumurtlama günü ya da yumurtlamadan 12 saat önce ilişkiye girmeleri önerilir. Googleden Alıntıdır

Eşinizi tehdit ediyorsunuz ilişki esnasında y kromozomlu spermler gönderiyor siz hamile kalana kadar.

İnsanlarda belli bir yöntemi yok tabii ki. İnekler üzerinde araştırma yapılmış, sağ yumurtalıktan yumurta geliyorsa yüksek ihtimal erkek oluyormuş 😄😄
İnsanlarda tamamen baba belirliyor cinsiyeti

Erkek çocuk için yumurtlamadan yaklaşık 12 saat önce, kız çocuk için yumurtlamadan birkaç gün önce ilişkiye girilmesi önerilir. Erkek bebek isteyenlerin özellikle yumurtlama günü ya da yumurtlamadan 12 saat önce ilişkiye girmeleri önerilir. Googleden Alıntıdır
Ne kadar doğru bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Evet böyle bir şey okudum. Kız bebek yapan spermler daha güçlü olduğu için uzun süre ölmüyormuş, erkek bebek yapanlar erkenden ölüyormuş. Kızlar uzun süre dayanıyormuş 😂 Gülüyorum kusura bakmayın. Eğlenceli bir konu bence

Valaa yumurtlamadan once ilski olursa kiz deniyor kanitlanmis deil tabiki keske kiz olsa
Canım ben ve çevredekiler erkek diyorduk bikaç kız diyen oldu bende erkek istiyordum ama olmadı şuan çok canım sıkkın ve dr bana dalga geçer gibi hissediyorum benzettim dedi ne saçma birde uzman doktor olacak 😡😡

Canım ben ve çevredekiler erkek diyorduk bikaç kız diyen oldu bende erkek istiyordum ama olmadı şuan çok canım sıkkın ve dr bana dalga geçer gibi hissediyorum benzettim dedi ne saçma birde uzman doktor olacak 😡😡
Oda hemen konusmus ya millet konusurz kiz erkek diye ama bence anne hisseder asil ya cinsiyeti tam belli olana kadr sonra doktor gorur cinsiyet belli olunca bakma millet der oyle ins istedigin gibi olur canim benim

Canim yumurtlama gunu iliski olursa erkek diyolar ama Rabbim bilir tabi. İki tane oglum var iliski gunlerimize hic dikkat etmemistim ozaman bilmiyodum bu yumurtlama falan olaylarini🙈 sindi bende ucuncuye hamileyim cok istiyoruz bi kizim olsun. İnsan iki meyvadan da tatmak istiyor kizi olan erkek oglu olan kiz istiyor. Rabbim isteyin diyor biz istiyoruz verirsede vermezsede yuceligindendir. Rabbime dua edelim insaAllah gonullerimizin muradini verir 🤲🤲🤲

Oda hemen konusmus ya millet konusurz kiz erkek diye ama bence anne hisseder asil ya cinsiyeti tam belli olana kadr sonra doktor gorur cinsiyet belli olunca bakma millet der oyle ins istedigin gibi olur canim benim
Canım şöyle bir durum var dr özelde ve bu dr kardeşimle ameliyata giren dr ben o yüzden gittim yoksa tövbeler olsun kadının inşaAllah maşaAllah ağzından düşmüyorda erkek olsa müjde verir gibi diyecekmiş onu anladım ama sonraki dr um saha iyi oda özelde ve sakin en azından dr gibi dr hissini demiyor benim gibi kaç kişiye dedi bakalım hissini ilk dr ama böyleleri işlerine devam ederler

Vallahi kız istememe rağmen Rabbim erkek evlat verdi çöl şükür 😊 Evlat ayrımı olmaz tabiki ama işte insanoğlu tatmak istiyor iki duyguyu da 😊 ovi testi kullanıyorsanız yumurtlama ve çatlama gününü değerlendirin

Canım şöyle bir durum var dr özelde ve bu dr kardeşimle ameliyata giren dr ben o yüzden gittim yoksa tövbeler olsun kadının inşaAllah maşaAllah ağzından düşmüyorda erkek olsa müjde verir gibi diyecekmiş onu anladım ama sonraki dr um saha iyi oda özelde ve sakin en azından dr gibi dr hissini demiyor benim gibi kaç kişiye dedi bakalım hissini ilk dr ama böyleleri işlerine devam ederler
Allah gönlüne gore versin doktorlarda bi degisik bazıları haklisin vala

X