Gebeliğe Hazırlık Erkek Çocuğa Nasıl Hamile Kalınır?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tövbe estagfrullah!
Allah neyi nasip ederse, biyolojiniz neyi elverirse o olur.
Bu isin tarifi mi varmis?
Hem niye illa erkek?
Kiz olursa ne olacak?
Çileden çıkıyorum inan. Neymiş iksini de tatcaklarmış. Elmam var artmutum da olsun diye dua mı olur? Rabbden rızık istenir o ne verirse razı olunur. Yazık gerçekten hiç düşünmüyolar evlat için kendini paralayanları.

Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Cinsiyet secilebilen tup bebek disinda yapabileceginiz bir sey yok

ha bi de soylemeden gecemeyecegim, basliga cevabim:

seviserek 🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Çileden çıkıyorum inan. Neymiş iksini de tatcaklarmış. Elmam var artmutum da olsun diye dua mı olur? Rabbden rızık istenir o ne verirse razı olunur. Yazık gerçekten hiç düşünmüyolar evlat için kendini paralayanları.
Ve ben Uzuluyorum elimde olmadan.
O dogacak olan belki de kiz olacak
Dusunsene bir hayal kirikligini temsil edecek omur boyu mesela
Ama bundan haberi olmayacak?

Boş konuşmaayın bnce benm bır kızım var çok şükür ve de bunun için Allah a şükrederim her zmn yasıosam da kızım için nefes alıyorum. Yukarıda özellikle yazdım cocuk düsünen bırı dglm ben kızımın gönlü olsun die cocuk yapıorum yoksa tabıkı hersey Allah a kalmıs Jersey nasıp işi bilmeden konusmayın.

Benim regl günlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testleri yapıyordum. O sabah çift çıktığında tekrar denedik, çok şükür hamile kaldım. Sonuç erkek. Belki rast gelmiştir ama bende tuttu.
Ben de hamile kalmak için uygulamadan yumurtlama günlerimde iliskiye girmiştim. Ama erkek olsun die değil, hamilelik şansımı arttırmak için.🧐 yumurtlama gününde iliski sonucu cinsiyet erkek olur büyük ihtmal diye ben de duymuştum. Bakalım cıkacak mı🙃

Ben de hamile kalmak için uygulamadan yumurtlama günlerimde iliskiye girmiştim. Ama erkek olsun die değil, hamilelik şansımı arttırmak için.🧐 yumurtlama gününde iliski sonucu cinsiyet erkek olur büyük ihtmal diye ben de duymuştum. Bakalım cıkacak mı🙃
Biz de aylarca denedik olmadı, dedik ovulasyon testi alalım bari bu sefer bir ayımız boşuna gitmesin. Rabbim hayırlısını versin hepimize. Gönlünüzden geçenin olmasını temenni ederim:)

Arkadaşlar benimde iki kizim var oğlum olsun istiyorum son adet tarihim 30ağustos ve ayın 12 si yumurtlama tarihim diye düşünüp ogün ilişkiye girdik ama bir kere bakalim nasip olacak mı

Aynen cok degisik geliyor bana da cocuk olcak bir de cinsiyet sececegiz

Cinsiyeti tamamen erkek belirler başka bir şekilde olacağını sanmıyorum.Neden erkek doğurmadın diyen cahiller olursa etrafınızda kocam da iş yokmuş dersiniz.(Son cümlem genele)

X