Erkeklere hiçmi güven olmaz???

canım işte bu dediğin eğer eninde sonunda aldatma olacaksa kısa süreli kendini kandırmaca gibi geliyor bana...
Madem bi gün aldatma fikri o zihnin bi köşesinde var...o zaman o mutluluğunda anlamı yok gözümde...
Ama olurda aldatma olmuyor sadık bi erkeğe sahipsiniz...
işte o zaman sizden mutlusu yok.....

tam demek istediğimi anlatamadım aslında. erkekler de ben kesin eşimi aldatırım demiyorlardır hatta çoğu aldatmam diye düşünüyordur.

yani aldatma o an siz mutluyken düşünce olarak aklında da olmaz zaten.

ama hayat işte ilişki uzar evlilik çocuk falan her şey sıradanlaşmaya başlar, belki aklı başkasına kaçabilir.

ama o ana kadar tabiki aldatma aklında yoktur. ama belki de kaymaz.

bunu öngörmek mümkün değil tabi. ondan dolayı o anki aşkın tadını çıkarmak lazım bence canım.

bence şu hayatta gerçek aşkı yaşamak çok değerli bir şey. o heyecan elektrik.

bütün korkularıma ve şüphelerime rağmen ben bu duygudan mahrum kalmak istemem.

ama aşk biten bir şey bunu da unutmamak lazım. aşk sevgi saygı ve sadakate dönüşürse o zaman en güzeli olur işte. o da şans.

tam demek istediğimi anlatamadım aslında. erkekler de ben kesin eşimi aldatırım demiyorlardır hatta çoğu aldatmam diye düşünüyordur.

yani aldatma o an siz mutluyken düşünce olarak aklında da olmaz zaten.

ama hayat işte ilişki uzar evlilik çocuk falan her şey sıradanlaşmaya başlar, belki aklı başkasına kaçabilir.

ama o ana kadar tabiki aldatma aklında yoktur. ama belki de kaymaz.

bunu öngörmek mümkün değil tabi. ondan dolayı o anki aşkın tadını çıkarmak lazım bence canım.

bence şu hayatta gerçek aşkı yaşamak çok değerli bir şey. o heyecan elektrik.

bütün korkularıma ve şüphelerime rağmen ben bu duygudan mahrum kalmak istemem.

ama aşk biten bir şey bunu da unutmamak lazım. aşk sevgi saygı ve sadakate dönüşürse o zaman en güzeli olur işte. o da şans.
Evet canım haklısın katılıyorum bu dediklerine...
o şans dilerim bizi bulur.

Bende biraz sadakat takıntısı var mesela ortaokulda aşık olduğum çocuğu yaklaşık bi on sene yirmili yaşlarıma kadar ilk aşkım diye unutamayıp:)
görmediğim halde yerine kimseleri koyamadan lisede kimseye yüz vermeden onu seviyorum diye geçmişti yıllarım...
pişmanda değilim.
Aşk bence böyle olmalı.
Şimdiyse umutsuzum hayattan.

Mutlu evlilik nimettir, Allah'ın bir lutfudur ki bir hadisi şerif de vardı da tam hatırlayamadığımdan yazmıyorum.

Erkeklerin fıtratı farklı, bence erkekler kadar kadınlara da güvenilmiyor, onların da işi zor ya neyse...

evet böyle bir şey ben de okumuştum sanırım kiminin evliliği ödüldür kimininki ise sınavıdır anlamına gelen bir şey vardı. ama benim dediğim hadis olmayabilir emin değilim.

yani kısacası herkes kaderinde ne varsa onu yaşar. ne kadar düşünsek de önlem de alsak kaderin önüne geçemeyiz.

çok da düşünmemek lazım ondan dolayı.

Yahu neden psikolojini bozuyorsun? Onların çoğu fake zaten.

ya az önce kuzeniyle aldatanıda okudumya onun etkisindeyim birazda diğer konuların etkisiyle...çoğu fake dir umarım..

Kuzen de fake çıktı.Aldatma senaryosu yazan çok. Bunlara takılma.

Son düzenleme:
Bencede hayatinin merkezi yaptigin an adamin egosunda yukselme basliyor sanki gozunde degersizlesiyoruz sanirimki yada cepte bu nasilsa diye mi dusunup yeni arayislara giriyorlar..o yuzden kimseye fazla deger vermemeli..ben verdim terketti..sozde ben ona bi omur lazimdim cok seviyodu..o yuzden guvenmem artik hicbirine..beni cok cook sevenine bile...umarim hepimiz iyilerle karsilasiriz ama...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla canım cok dogru solemıssın. bende korkuyorum. kıme guvenecez kımınle evlenıcez dıye. 28 yasımdayım kımse yok hayatımda .. bazen istiyorum bırının olmasını ama bu konuları okuyarak anlıyorumki belkide en sanslı ınsanlardanım. allah iyilerle karsılastırsın yarabbim.

Kızlar burda okumaya başladığım konulardan sonra ve çevremdende gördüğüm kadarıyla...erkeklere güvenmek neredeyse imkansız gibi....

Sadık olduğunu,aklının kalbinin başkasına kaymacağını nasıl bilebiliriz artık...:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
açık konuşayım burda okuduğum konular özellikle psikolojimi bozdu....
Şimdi burda aldatıldım diyenler...
o kadar emek verdim herşeyi sildi diyenler...
seni çok seviyorum aşığım dediği halde aldatanlar...
daha az önce okudum karısını kuzeniyle aldatanlar....yada en yakın kız arkadaşıyla...
eşini sürekli p o r n o izlerken yakalayanlar ve bu yüzden cinsellikleri bitmiş kadınlar...
sonra sonra yıllar sonra ben aslında seni sevmedimler...
senden önce unutamadığım başka biri vardı diyenler....
annesine babasına aşırı bağlı karısını sevgilisini küçümseyenler....

Velhasıl,bu örnekler benim psikolojimi altüst etmiş durumda..
Hiçbi erkeğe güvenemiyorum...sanki şuan çok sevse bile ilerde aynı şeyleri bende yaşayacakmışım gibi geliyor...
Çünkü biliyorumki zaman kötü...Hemcinsim olsada sevgilisi olduğu halde başka erkeklere kur yapan nice kızlar gördüm...:KK20::KK20::KK20:
evli adamlara oooo çok yakışıklı diye sulanan kızlar gördüm....
durum böyle olunca herkes o kadar rahatki...inanın üzülmemek elde değil....

bende 24 yaşındayım ve gelecekten korkuyorum.
İnsan böyle şüphe dolu duygularla ömrünü geçiremezki....:KK50::KK50::KK50:

"Erkekler" derken karşınızda tek kalıp adam olmuyor malesef. Hatta etrafınızda ne kadar değişik model kadın varsa onla çarpın; o kadar farklı erkek modeli mevcuttur. Hepsinin de "aldatmaya" bakışı farklı farklıdır.

Kimisine baskı uygularsan, triple, kıskançlıkla filan terbiye edersen aldatmaz. Üzerinde hep bi baskı ister. Fakat bazı modellerde bu resmen "meydan okuma" şeklinde algılanır ve aldatacağı yoksa da gider aldatır.

Namuslu, işinde gücünde, efendi erkekler vardır; evlenene kadar bir iki sevgilisiyle hiç ileri gitmemiş, hayat kadınlarından uzak durmuş... Bak mesala bu tip adamları nişanlıyken beklentiye sokarsan(ve biraz çile çektirip süründürürsen) evlenince "bunun için mi yıllar boyu naz çektim ben?" der ve kafasındaki o jandarma nöbeti bırakır, aldatılırsın(büyük olasılıkla ruhun duymaz). En büyük belirtisi "eşim evlenince komple değişti" lafıdır. Aldatmamışsa bile "fırsat bulamadığı" içindir.

Bu yüzden adamına göre önlemini almak lazım. Mesela "aldatmakla ilgili" şaka yapmanın çoğu erkekte önleyici etki yaptığını okumuştum bi yerlerde.

Yaşım sizlerden küçük ve de hiç sevgilim olmadı. Yani erkekleri iyi bilrn biri değilim hatta bilmiyorum bile Ama nedense ben bir erkeğin aşık olabileceğine bile inanmıyorum.Etrafımda sevgilisi olan tüm arkadaşlarımın sadece bir kızla tensel yakınlık kurmak için çIktIklarini düşünüyorum.belki de bu yaşta böyle oluyolar ama bnce bir erkek gercktn aşık olmuyodur en azından bu zamanda...bir kadını gerçekten sevmeyem adam karIsInIn en yakın arkadaşIyla da aldatır ba§ka biriyle de.yani güven olmaz

Yaşım sizlerden küçük ve de hiç sevgilim olmadı. Yani erkekleri iyi bilrn biri değilim hatta bilmiyorum bile Ama nedense ben bir erkeğin aşık olabileceğine bile inanmıyorum.Etrafımda sevgilisi olan tüm arkadaşlarımın sadece bir kızla tensel yakınlık kurmak için çIktIklarini düşünüyorum.belki de bu yaşta böyle oluyolar ama bnce bir erkek gercktn aşık olmuyodur en azından bu zamanda...bir kadını gerçekten sevmeyem adam karIsInIn en yakın arkadaşIyla da aldatır ba§ka biriyle de.yani güven olmaz

canım yaşın küçük sanırım olur mu öyle şey. elbette erkekler de aşık oluyorlar.

tahminimce lisedesin lisede böyle düşünmen normal.

ben öyle erkekler biliyorum ki bir kızı sevmekten onunla sevgili bile olmadan yıllarca vazgeçmeyen, onun aşkından ağlayan, içen, acı çeken, şarkılar şiirler yazan.

hatta ben bir erkeğin aşık olduğu zaman bir kadından bile daha yoğun duygulara sahip olduğunu düşünürüm. bence erkekler daha zor ama oldu mu tam aşık oluyorlar.

ama asıl sorun aşk biten bir şey hele evlenince tam olarak kavuşunca aşk yavaş yavaş azalıyor ve sadakatsizlik çıkıyor ortaya.

bir de erkekler aşık olmasalar bile kızlarla takılmayı seviyorlar tabi. o zaman da amaçları başka oluyor.

ben de erkeklere karşı çok şüpheciyimdir ama aşık olmuyorlar demek fazla abartı.:KK34:

Ayy canım gercekten cok haklisin bende bu konulari okudukca evlilikten korkuyorum. Daha bir kac zaman oncesine kadar evliligi cok toz pembe goruyodum ama artik bilinclendim sanirim. Beklentiyi en asagida tutmak en iyisi bence hayatta herse olabilir insanlar da guvenilmezler. Allah herkese hayirlisini versin iyilerle karsilastirsin:)

canım yaşın küçük sanırım olur mu öyle şey. elbette erkekler de aşık oluyorlar.

tahminimce lisedesin lisede böyle düşünmen normal.

ben öyle erkekler biliyorum ki bir kızı sevmekten onunla sevgili bile olmadan yıllarca vazgeçmeyen, onun aşkından ağlayan, içen, acı çeken, şarkılar şiirler yazan.

hatta ben bir erkeğin aşık olduğu zaman bir kadından bile daha yoğun duygulara sahip olduğunu düşünürüm. bence erkekler daha zor ama oldu mu tam aşık oluyorlar.

ama asıl sorun aşk biten bir şey hele evlenince tam olarak kavuşunca aşk yavaş yavaş azalıyor ve sadakatsizlik çıkıyor ortaya.

bir de erkekler aşık olmasalar bile kızlarla takılmayı seviyorlar tabi. o zaman da amaçları başka oluyor.

ben de erkeklere karşı çok şüpheciyimdir ama aşık olmuyorlar demek fazla abartı.:KK34:

Evet lisedeyim :KK70: haklı olabilirsiniz belki de çevremde gördüğüm örnekler nedeniyle böyle düşünüyorum.inşAllah dediğiniz gibi erkekler de vardır.heralde yaş ilerledikçe karşılaşıcam öyle erkeklerle :))

Ayy canım gercekten cok haklisin bende bu konulari okudukca evlilikten korkuyorum. Daha bir kac zaman oncesine kadar evliligi cok toz pembe goruyodum ama artik bilinclendim sanirim. Beklentiyi en asagida tutmak en iyisi bence hayatta herse olabilir insanlar da guvenilmezler. Allah herkese hayirlisini versin iyilerle karsilastirsin:)

Amin canım...dediğin gibi bu tedirginlik geçmiyor...
Yani bana seni seviyorum diyen birine şüpheyle yaklaşıp o sevgiyi mahvetmektende korkuyorum...

Amin canım...dediğin gibi bu tedirginlik geçmiyor...
Yani bana seni seviyorum diyen birine şüpheyle yaklaşıp o sevgiyi mahvetmektende korkuyorum...

Evet canm iliskiler de suphe iyi olmuyo genelde iki taraf da yipraniyo. Aslinda bence burdaki okuduklarimizi gunluk hayatimiza yansıtmamak gerekiyo ama yinede hep aklimizda bulunmali ders cikarmak acisindan:)

ben aldatıldım zaten güvenim yok erkeklere... şimdiki sevgilimi çok seviyorum ona bakarsam oda beni çok seviyo ama aldatanda çok seviyodu hatta öyle davranıyodu... ben diyorum zaten şimdikine de güvenmiyorum sana diye kızıyo bana yapcak bişey yok sonuçta bende erkeklere güven olmaz diyenlerdenim ve sıkı takip ederim tek bir yanlışında bırakıcam ona da dedim zaten kimseye eyvallahın olmayacak yoksa baş edemiyosun ilerde akıllanır adam olur vs. diye beklemiyeceksin...

bence bu konulari fazla takmayin olucagi varsa zaten oluyo tabiki guvenenmiyoruz insanlara artik devir degisti tabiki

Çok fazla takılıp gitmemek lazım tabi ki güvenmek zor hele bu zamanda çok zor burda bile evli kadınların nelerini okuyoruz yakınımızdakilere güvenmek zor bi erkeğe daha zor ama takıntı yapmamalı

ben aldatıldım zaten güvenim yok erkeklere... şimdiki sevgilimi çok seviyorum ona bakarsam oda beni çok seviyo ama aldatanda çok seviyodu hatta öyle davranıyodu... ben diyorum zaten şimdikine de güvenmiyorum sana diye kızıyo bana yapcak bişey yok sonuçta bende erkeklere güven olmaz diyenlerdenim ve sıkı takip ederim tek bir yanlışında bırakıcam ona da dedim zaten kimseye eyvallahın olmayacak yoksa baş edemiyosun ilerde akıllanır adam olur vs. diye beklemiyeceksin...

Kızlar yani bu hayat eninde sonunda kimseye en çok sevip değer verdiklerinize bile güvenmediğiniz dipsiz bi kuyu oluyor....
Erkek arkadaşım bana seni seviyorum dese...içimden inanmıyorum sana diyorum...
oda bana sürekli inan...güven diyor....ben senin için bütün kadınlardan vazgeçmişim.Benim için bitek sensin...diyor..Ama inanmıyorum.

X