erkeklerin yanasmaya cekindigi kadinlar nasil olur?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
zor kadin nasil bir imaj cizer karsidan?
su erkeklerin evlenmek icin uygun bulmadigi, daha kolaya kactiklari ama boyle kadinlardan korktuklari gercegi...bu kadinlar nasil gorunur? ne yaparlar nasil davranirlar, neden korkulur bunlardan? guzel olsa bile neden kimse yanina yaklasmaz?

nasil gorunuyo bu kadinlar disardan? nasil oluyo ?

gelecekkorkusu nedir bu bøle gørunme merakin, icinden geldigi gibi davran, rahat ol, øle daha sevimli daha sempatik olursun inan.

oyle gorunme merakim falan degil
sadece soruyorum
bi arkadasla bu konuyu konustuk ta buraya yazmak istedim

Sabahtan beri bişiler ögrenme çabasındasın, sorduklarına sözüm olamaz ama sana bi arkadaş tavsiyesi...
Hiç kimse için kendi yaşam tarzından ve yaşayışından ödün verme seni begenen bırak bu halinle begensinyerimseniben

ben degismeye calismiyorum
sadece konu aciyorum, merak sadece, kendimle ilgili degil
bilmem anlatabildim mi

ben degismeye calismiyorum
sadece konu aciyorum, merak sadece, kendimle ilgili degil
bilmem anlatabildim mi

Anlatabildin, sana bi soru sordun bizde cevap veriyoruz canım bu kadar sert tepki verme hakkına sahip degilsin yasakkelime

çok eğitimliyseniz (yuksek lisanslar doktoralar fln)
herseyi gercekten cok biliyorsanız
bir toplulukta zekanızla yorumunuzla kulturunuzle dıkkat cekıyorsanız
ilgi odagıysanız
.....
erkekler kacar. cunku kendilerini golgesinde bırakacak bir kadınla olmak ıstemezler

bence tabi

kendın ol bacım,takma,kendınden baskasınıda dusunme ilk sen bununu unutma :kahve:erkekler için konu acmaya bile degmezz sallaaaa

hosuma gitti cevabin
hakketen aslinda konu acmaya bile degmez bunlar :)
ama bazilari degiyordur belki be:Roflol:

çok eğitimliyseniz (yuksek lisanslar doktoralar fln)
herseyi gercekten cok biliyorsanız
bir toplulukta zekanızla yorumunuzla kulturunuzle dıkkat cekıyorsanız
ilgi odagıysanız
.....
erkekler kacar. cunku kendilerini golgesinde bırakacak bir kadınla olmak ıstemezler

bence tabi

bu ozellikler bende var
herseyi cok bilirim diye dolasmasam da y.lisans, yorumumla ilgi cekmem vs var yani...

benim de korkaklarla isim olmaz zaten

zor kadin nasil bir imaj cizer karsidan?
su erkeklerin evlenmek icin uygun bulmadigi, daha kolaya kactiklari ama boyle kadinlardan korktuklari gercegi...bu kadinlar nasil gorunur? ne yaparlar nasil davranirlar, neden korkulur bunlardan? guzel olsa bile neden kimse yanina yaklasmaz?

seni en iyi ben anlıyorum...aaaaaaaaaaah ah keşke okumasalardı,keşke çirkin şansı olsaydı benimkilerdese....üzme kendini,üzülmeye değmez..inşallah , elbette hayırlı olanla birgün karşılaşırsın inşallah

seni en iyi ben anlıyorum...aaaaaaaaaaah ah keşke okumasalardı,keşke çirkin şansı olsaydı benimkilerdese....üzme kendini,üzülmeye değmez..inşallah , elbette hayırlı olanla birgün karşılaşırsın inşallah

neden en iyi sen anlarsin?

her yönüyle mükemmel kadın onları gerçekten korkutur :)))bu bir gerçek...

Akıllı ol a.sama farkettirme ?yerimsenibenbırak kendini daha akıllı sansın...

Gelecekorkusu;;
Ne Kadar Iyimsersin Sen öyle.çünkü Tüm Açmiş Olduğun Konulara Baktimda Hep Bir Arkadaşim Için Soruyorum.arkadaşimin Başina şu Geldi Bu Geldi + Hep Erkekler Ve Kişilerin Sana Davranişlari Hakkinda.
Bence Sen şunu Yap,, Empati Yani Başarabilirsen Sorgula Kendini çünkü Hep Insanlardan şikayet Eder Tavir Ve Davranişlardasin.niye Sana Karşi Böyleler?sen Olsan Kendine Nasil Bir Tavir Takinirdin?suç Sendemi Karşi Taraflarda Mi??
Aaaaa Bu Arada Canim Unutmadan Söyliyim Içimde Kalmasin
Sen çok Akillisin Buna Inan Ama """ Ben Senden Daha Akilliyimm" Anladin Sen Beni....

Bence erkekler rahat, doğal olduğu gibi görünen kızlardan hoşlanıyor.Ayrıca kendini iyi yetiştirmiş bir erkek hiç bir kadından korkmaz. Akıllı bir kadın ister.Çünkü her başarılı erkeğin arkasında akıllı bir kadın vardır.Bu sözün manasını bilen erkekler için geçerli sözlerim.Diğerleri yaramaz zaten.Ve erkeklerin her biri farklı kadından hoşlanır.Bu yüzden sen istediğin gibi rahat olucaksın.Seni beğenen erkek böyle beğenir ve sana gelir.Siz nedersiniz kızlar ?

ben buraya dertlerimi ve sikayetlerimi yaziyorsam bu benim surekli sikayetci oldugum anlamina gelmez
sizler de buraya aile dertlerinizi falan yaziyorsunuz o zaman ben kalkip ta ya ne kadar sikayet ediyorsunuz bir de kendinize baksaniza diyor muyum??
anlamaya calisiyorum...

ben yasadigim guzel seyleri buraya pek yazmam, dertlesmek icin geldigim bir yer burasi daha cok
ama elestiriye de acik bir insanimdir, elestirileriniz icin tesekkurler yine de dikkate alicam, sadece aciklama yapmak istedim

bu arada kumpir benden daha akilliysan iyi yani ne mutlu sana :) ben oyle bir karsilastirma yapamam, gerek te yok

Bence erkekler rahat, doğal olduğu gibi görünen kızlardan hoşlanıyor.Ayrıca kendini iyi yetiştirmiş bir erkek hiç bir kadından korkmaz. Akıllı bir kadın ister.Çünkü her başarılı erkeğin arkasında akıllı bir kadın vardır.Bu sözün manasını bilen erkekler için geçerli sözlerim.Diğerleri yaramaz zaten.Ve erkeklerin her biri farklı kadından hoşlanır.Bu yüzden sen istediğin gibi rahat olucaksın.Seni beğenen erkek böyle beğenir ve sana gelir.Siz nedersiniz kızlar ?

ben zaten dogalim
buraya yazdiklarimdan beni yanlis degerlendirmis olabilirsiniz ama cevremde gercekten dogal bir insan olmamla taninirim, hani cocuklar yapmacik olamaz ya, ben de iste oyleyim...Actigim konular da merak ve kafama takilan seyler yoksa nasil bir sekle semale girsem de kendimi begendirsem degil yani, ilahi :)
Oyle konular da aciliyor, bir erkegi etkilemenin yolu falan diye, onlara daha cok tepki gostermeniz lazim o zaman, ne gerek var kendin ol diye :nazar:

ben buraya dertlerimi ve sikayetlerimi yaziyorsam bu benim surekli sikayetci oldugum anlamina gelmez
sizler de buraya aile dertlerinizi falan yaziyorsunuz o zaman ben kalkip ta ya ne kadar sikayet ediyorsunuz bir de kendinize baksaniza diyor muyum??
anlamaya calisiyorum...

ben yasadigim guzel seyleri buraya pek yazmam, dertlesmek icin geldigim bir yer burasi daha cok
ama elestiriye de acik bir insanimdir, elestirileriniz icin tesekkurler yine de dikkate alicam, sadece aciklama yapmak istedim

bu arada kumpir benden daha akilliysan iyi yani ne mutlu sana :) ben oyle bir karsilastirma yapamam, gerek te yok

bak ben sana şu kadar söyliyim;
ne kendimi nede burdaki arkadaşlarımı saf yerine koyamasın sen..
tabiki burda dertlerimizide sorunlarımıda paylaşıyoruz.ama sen sürekli şikayet halindesin.ve nedense benim sana sotduğum sorulara cvp vermiyorsun çünkü ne yapmak istediğini sen çok iyi biliyorsun.
Senin sorunun vs yok arkadaşlarıma duygu sömürüsü yapıyor.ve gelen cvp. okurkende kıs kıs gülüyorsun.
Bu arada sen demişsin ki;
sizde burda aiele dertlerinizi vs yazıyosunuz ben size kalkıpta siz kendinize bakın yazmıyorum diyorsun " doğru yazmıyorsun .çünkü hiç bir arkadaşımın konusuna cvp vermiyorsun sadace senin açtığın konuklara ayyyyy pardon şikayetlerine işine gelenlere o da cvp veriyorsun.Neyse yaaaa değmez polimiğe.
SENİN YAZDIĞIN HİÇ BİRŞEYE İNANMIYORUM ..BUNU BİL.

X