Erken gebelik belirtileri ve tahmini 🥰

yaa çok garip 12 gün gecikme normal değil ya hamilesin ya da bir doktora görün adetlerin düzenli miydi
Hayatım da ilk defa böyle bişey yaşıyorum canım 29-30 günde olurdum erken olduğu çok oldu ama gecikme olmadı hemde çok garip yarın gidebilirsem gidicem

Günaydın kızlar kaset test yaptım ama tek çizgi bişey 😢 ama hala adette olmadım 😔
günaydın merhaba yumurtlama olmamış olabilir geçen ay adet olmadım ve 46.günde yumurtlama gördüm bazı aylar olabiliyor stres yaparsanız durum daha da kötüleşir :) kötü bişey olduğunu zannetmiyorum ülkece zor zamanlar geçirdik ve herşeyden etkileniyoruz biz kadınlar.. bir döngü atlaması kadınlarda genelde normaldir. Yine regl olmazsanız o zaman doktor kontrolüne gidebilirsiniz. Hamilelik olduğunu düşünmüyorum ama inş Rabbim nasip eder ve vardır. :)

Nasip canın istiyoruz ama bu ay yumutlama günlerimde olmadı o yüzden zaten olmaz die hiç şüphe etmemiştim ama adet gecikmesi olunca etkilendim . Bişey sorucam canm en son adetinizden sonra adet olmadan mı yumurtlama oldunuz.

Kızlar merhaba kis oluşmuş hamilelik yok maalesef🥲 geçen ay stresli bişey yaşadın mı die sordu bi 10 çok gerginliğim ve üzüntüm vardı ondan kaynaklıymış. Sizinde aklınızda olsun kadınlarda strese girdiklerinde yumurtalıklar çok etkileniyormuş. Duphaston ilaca başlıyorum artık 🥰

Kızlar merhaba kis oluşmuş hamilelik yok maalesef🥲 geçen ay stresli bişey yaşadın mı die sordu bi 10 çok gerginliğim ve üzüntüm vardı ondan kaynaklıymış. Sizinde aklınızda olsun kadınlarda strese girdiklerinde yumurtalıklar çok etkileniyormuş. Duphaston ilaca başlıyorum artık 🥰
Hakkında hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki ay hamile olursun 🥰🥰

Bata 5 gün var mide yanması kabızlık sağ kasık biraz ağrıyo onun dışında belirtim yok gece hamile olduğumu gördüm rüyamda o yüzden yaptım sizce ?

Eklentiler

• 2A67944B-9290-4A35-97D7-ABF634B96874.jpeg
    2A67944B-9290-4A35-97D7-ABF634B96874.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 166
Bata 5 gün var mide yanması kabızlık sağ kasık biraz ağrıyo onun dışında belirtim yok gece hamile olduğumu gördüm rüyamda o yüzden yaptım sizce ?
Gölge varmış gibi duruyor ama emin olamadım. Çıplak gözle daha net görünüyordur.

İkinci çizgi çok hafif var gibi benimde 5 gün var adetime ama erken gebelik testi yok normal kaset test var yapsam mı bilemedim ara ara hafif kasık ağrılarım oluyo bide hafif akıntım var başka da pek belirtim yok

Kızlar bat 2 gün var yumurta çatlamasının üstünden bugün 14.gün sizce testte belli olur mu yumurta çatlamadan önce ilişki olmadı çatladığı gün ve sonraki günler oldu

Arkadaşlar ben dün kadın hastalıkları kliniğe gittim alttan muayene yaptı ve 3 cm kist göründü kendiliğinden geçer bisey yapmamıza gerek yok dedi böyle durum yaşayanlar oldumu hamile kalmaya engel olurm

X