Erken gebelik belirtileri ve tahmini 🥰

Arkadaşlar ben dün kadın hastalıkları kliniğe gittim alttan muayene yaptı ve 3 cm kist göründü kendiliğinden geçer bisey yapmamıza gerek yok dedi böyle durum yaşayanlar oldumu hamile kalmaya engel olurm
Ben yaşadım adetle beraber atılmıştı ilaç kullanmadım

Kızlar selamlar, aranızda ovulasyon döneminden hemen sonra adet sancısına benzer sancı yaşayan oldu mu? Bugün döngümün 19. Günü 4 gündür karnımda ve belimde regl ağrısına benzer bir ağrı var tek taraflı bir ağrı değil kasıklarımın iki tarafı da ağrıyor. 14. Günün akşamı ovulasyon testi yapmıştım ikinci çizgi orta koyulukta çıktı diğer 15. Ve 16. Gün çok silik çıktı muhtemelen 13. Gün pik yapmıştı. Bu kadar erken belirti olacağını da sanmıyorum ama meraktan çatlayacağım 🙈

Kızlar selamlar, aranızda ovulasyon döneminden hemen sonra adet sancısına benzer sancı yaşayan oldu mu? Bugün döngümün 19. Günü 4 gündür karnımda ve belimde regl ağrısına benzer bir ağrı var tek taraflı bir ağrı değil kasıklarımın iki tarafı da ağrıyor. 14. Günün akşamı ovulasyon testi yapmıştım ikinci çizgi orta koyulukta çıktı diğer 15. Ve 16. Gün çok silik çıktı muhtemelen 13. Gün pik yapmıştı. Bu kadar erken belirti olacağını da sanmıyorum ama meraktan çatlayacağım 🙈
Canım Bi sağlık ocağına git beta hcg ver

Gebelik değidir yumurtlamadır o.
Benim 2 hafta önce filan yani gumurtlama zamanında bayaa ağrım olmuştu
Regılımada çok vardı daha
Batmalar kasık ağrıları filan sonra reglıma 1 hafta kala geçti hiç bir belirti hissetmedim
Sonra tekrar ara ara sol kadıklarımda adet olucakmışım gibi ağrı olup gidiyordu bugün reglmın 2. Günü sol tarafımda bişiyler oluyor ama çözemedim hala regl olmadım

Senin döllenme olabilir
Ben reglın ilk sabahı gebelik testi yaptım negatifti beklemeye devam ediyorum
Cumaya kadar regl olmazsam kan testi yapıcam

Kızlar bugün regl günüm dün sabah erken gebelik testi yapmıştım çok zor gördüğüm hafif bi çizgi vardı erken gebelik testinde de böyle çıkabilir mi geç döllenme olabilir diye düşünüyorum doktorumun yumurta çatladı dediği gün ve sonraki günler ilişki oldu ama ilişkiden 10 gün sonra şok şiddetli kasık ağrılarım oldu

Gebelik değidir yumurtlamadır o.
Benim 2 hafta önce filan yani gumurtlama zamanında bayaa ağrım olmuştu
Regılımada çok vardı daha
Batmalar kasık ağrıları filan sonra reglıma 1 hafta kala geçti hiç bir belirti hissetmedim
Sonra tekrar ara ara sol kadıklarımda adet olucakmışım gibi ağrı olup gidiyordu bugün reglmın 2. Günü sol tarafımda bişiyler oluyor ama çözemedim hala regl olmadı
Yumurtlama zamanımda normalde 1 gün ağrım oluyor şimdi 5 gündür ağrı var kendimi dinlediğim için mi ağrıyor anlamadım.
sizin artık testte çıkma ihtimali yüksek bence bir test yapın yapmadıysanız

Kızlar selam ben Baya erkenci davranmışım sizin mesajları görünce adetim 10 gün gecikti Tarlusal başladım tabii bugün 6. Son günüm hoş kandan baktık ben evde de birkaç gün teste devam ettim adet olmayı bekliyorum artık

Kızlar merhaba kis oluşmuş hamilelik yok maalesef🥲 geçen ay stresli bişey yaşadın mı die sordu bi 10 çok gerginliğim ve üzüntüm vardı ondan kaynaklıymış. Sizinde aklınızda olsun kadınlarda strese girdiklerinde yumurtalıklar çok etkileniyormuş. Duphaston ilaca başlıyorum artık 🥰
Merhabalar, şuan sizinle aynı durumdayım. Bugün 11. Gün gecikti adetim, gecikmenin 3. Günü yaptım test negatif çıktı bir daha da yapmadım umutlandırıyor diye, bekliyorum hala ilk kez böyle oldu. Normalde adetten 1 hafta önce göğüslerim şişerdi, bu ay hiç şişmedi dün şişmeye başladı, ne bir kasık ağrısı ne başka belirti yok. Acaba bende sizin gibi kist olabilir mi

Yumurtlama zamanımda normalde 1 gün ağrım oluyor şimdi 5 gündür ağrı var kendimi dinlediğim için mi ağrıyor anlamadım.
sizin artık testte çıkma ihtimali yüksek bence bir test yapın yapmadıysanız
Gebeysen 5 gün ağrı varsa bende aynısını yaşadım kendimce yumurtlamışımdır döllenmiştir o yüzden ağrı adetten bukadar zaman önce oluyor diye düşündüm yarın reglmın 3. Günü cumaya kadar regl olmazsam kan testi yapıcam inşallah

Gebeysen 5 gün ağrı varsa bende aynısını yaşadım kendimce yumurtlamışımdır döllenmiştir o yüzden ağrı adetten bukadar zaman önce oluyor diye düşündüm yarın reglmın 3. Günü cumaya kadar regl olmazsam kan testi yapıcam inşallah
iyi günler, adet bitiminden bir gün sonra korunmalı bir ilişkim oldu. Uygulamadan da kontrol ediyorum risksiz bir gündü .Kondom ile korunuyorduk sadece partnerim bir ara kontrol etti yırtıldı sandım deyip iyice baktı ve bir şey yok dedi. Eğer böyle bir şey olsa fark ederdi değil mi? Hamile kalma olasılığım var mıdır sizce. Beklenen adetime de 10 gün kaldı test yapmalı mıyım? Bir de bugün ovulasyon dönemim bitiyor ve göğüslerimin ucuna bastırınca hafif bir acı oluyor ama çok hafif, normalde de olurdu adet dönemlerine yaklaşıldıkça normaldir değil mi?

Arkadaşlar ben dün kadın hastalıkları kliniğe gittim alttan muayene yaptı ve 3 cm kist göründü kendiliğinden geçer bisey yapmamıza gerek yok dedi böyle durum yaşayanlar oldumu hamile kalmaya engel olurm
Canım o bende de vardı yumurtlama kisti olarak geçiyormuş diğer ay mesela başka doktora gittiğimde kist görememişti o dönemsel olup geçiyormuş ciddi bir şey değilmiş yani

iyi günler, adet bitiminden bir gün sonra korunmalı bir ilişkim oldu. Uygulamadan da kontrol ediyorum risksiz bir gündü .Kondom ile korunuyorduk sadece partnerim bir ara kontrol etti yırtıldı sandım deyip iyice baktı ve bir şey yok dedi. Eğer böyle bir şey olsa fark ederdi değil mi? Hamile kalma olasılığım var mıdır sizce. Beklenen adetime de 10 gün kaldı test yapmalı mıyım? Bir de bugün ovulasyon dönemim bitiyor ve göğüslerimin ucuna bastırınca hafif bir acı oluyor ama çok hafif, normalde de olurdu adet dönemlerine yaklaşıldıkça normaldir değil mi?
Gerçekten yanlış bilgi vermek istemiyorum her insanın vücudu farklı belirtileri farklı
Mesela benim öift çizgi öıktı kanda verdim 4. 73 çıktı değerim regl olmadım 3 gündür hamilemiyim bilmiyorum deliricem

Kızlar reglmın 4. Günü reglnolmadım dün 2 test yaptım erken ve kaset pozitif çıktı acile gittim kan testiniçin 4.73 çıktı gebelik yok dediler ve tekrar gel deperler tükseliceknmi demediler.başka doktorda sınırda dedi ne var ne yok erken dedi. Apıcağımı bilmiyorum

adet olmayalı 47 gün oldu canm kist varmış Duphaston verdi daha önceki kendiliğinden düşmüş varlığından bile haberim yoktu

Kızlar reglmın 4. Günü reglnolmadım dün 2 test yaptım erken ve kaset pozitif çıktı acile gittim kan testiniçin 4.73 çıktı gebelik yok dediler ve tekrar gel deperler tükseliceknmi demediler.başka doktorda sınırda dedi ne var ne yok erken dedi. Apıcağımı bilmiyorum
Biraz bekle canm bence bi kaç güne belli olur

Geç döllenme falan olabilir biraz daha bekle bakalım 5 sınır diyolar inşallah hamişsindir bizede haber ver

Biraz bekle canm bence bi kaç güne belli olur
Valla bekliyorum pazartesiye randevu aldım kadın dopuma
En azından insan derki bi kaç gün sonra tekrar bakalım deperlerinize ama yok tam tersi var mı yok mu direk söktürücü yazarız diyorlar tabiki almıcam söktürücü eğer gebeysem o doktor günahıma giriyor söktürücü kullanıp bebeğimimi kaybedeyim içmicem ama

X