Erken yumurtlama ve erken regl

ozgesnky

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2023
2
0
23
Kızlar başına böyle bişey gelen var mı??
22 ocakta adet oldum 26 ocakta bitti. Ardından ertesi günü yumurtlama gördüm ve 3 gün boyunca değerlendirdik. 3 Şubat akşamı ise pembe akıntı başladı ertesi gün regl kanamasına döndü. Regl ağrılarına ek olarak kasıklarımı gergin hissediyorum özellikle uzandığımda. Bıçak saplar gibi Keskin ağrılar giriyor Şu an regl gibi kanamam var. İlk kez başıma geliyor bu zamana kadar hiç şaşmazdı böyle bir durum yaşayan var mı??

Ben regli duzensiz benim bir ara iki kere üst üste aynı ay reglioldum lutuel faz dusuklugu varmış bende hatta benim 4gun süren reglim 9 güne çıktı ovulasyon testi ile farkettim yumurtlamadan 7 gün sonra progesteron hormonu 0 değerlerde çıktı ve yumurtlamadan 8.gunu lekelenme başlıyor ardından 10.gun regli oluyorum Normalde yumurtlamadan 14.gun regli olmam lazım yani rahim kendini Normalde heray hamileliği hazırlar ya benim ki öle yapmıyor Du progesteron dusuklugunden ilaç yazdı doktor bana progestan diye ovu testi kullan gününü bul kaç gün sonra leke geliyor falan bak sağlıklı haberlerimiz olsun 🤲🏻

X