eş kişisi

kızlar merhaba ;
sorunum şu ki eşimin sürekli ailesiyle geçirmek istemesi..
hamileyim ve çalışıyorum haftada bir izin günüm var (hamile olduğum için aşım da yok gezmeye de dışarı çıkmıyorum kv gil hariç kimseyle de görüşmüyoruz) buna rağmen şunu yaptık gelin bunu yaptık gelin diyen eşimin ailesi var (sürekli olmasada)..
daha 2 haftadır pazarları gidiyorum birinde biz onlara geçen haftada onlar bize geldiler bugün de eşim diyor şunu alayım da anneme vereyım yarın gidelim mi demez mi ...
her hafta gıdınce sorun yok bır kere işim var temızlık yapacağım deyince benden kötüsü yok ve hemen ailesini istemiyor durumuna düşüyorum ve bu sorun yıllardır devam edıyor 4 yıllık evliyiz bide... kendi ailem farklı şehirde yaşıyor hemen misilleme yapıyor ben bışeye olumsuz olunca ben senın aılene böyle mı yapıyorum edıyorumlar falanda fılan.. aılem yılda 2-3 kere anca gelıyor o bıle sorun allah aşkına bu tarz sorunlar yaşayıp orta yolu bulan var mı fıkır versın yoksa bu halımle kafayı yıcem ...
Artık şu kk de eş kişisi diye yazmayın şı adamlara ya adamla evlenmişsin üstüne hamile kalmışsın hala kocam diyeceğine eş kişisi diyorsun gerçekten çok saygısızca bir kelime

valla çalışsam tek bir gün olan izin günümü kendi ailemle bile geçiremem kimse kusura bakmasın.. insanın dinlenmeye, evde vakit geçirmeye ve ya eşiyle çıkacağı bir gezmeye ihtiyacı fazlasıyla oluyor. eşimin ailesiyle aram gayet iyi, 10 dklık mesafede oturuyorlar onda bile ayda bir gittiğimiz oluyor, eşim de ailesi de baskı yapmadığı, laf söylemediği için gitmekten daha çok keyif alıyorum. ama her haftasonu bekleseler sanırım gerilirim ister istemez. benim ailemde 10 dakikalık mesafede. daha sık bekliyor, kendim tekte giderek bu isteği dengeliyorum ama eşime ille de birlikte gideceğiz diye baskı yapmıyorum. sonuçta bu zamana kadar ailemle tek yaşamışım, göbek bağım eşimle kesilmemiş. bence oturup net bir şekilde konuşarak tepkinizi belli edin, sizin kendi alanınıza saygısı olsun

Ben de annemler gelince izin alırım. Sonuçta her zaman gelemiyor lar. Esinin ailesine iki haftada ya da ayda bir gidin. Ev temizliği için de bir bayan bulun. Hamile hamile ne temizliği. Pazar günlerini de havalar güzel dışarıda beraber geçirelim deyin. Bu kadar ince düşünemeyen kalın kafalı erkekler var. Allah kolaylık versin bacım

Ben de annemler gelince izin alırım. Sonuçta her zaman gelemiyor lar. Esinin ailesine iki haftada ya da ayda bir gidin. Ev temizliği için de bir bayan bulun. Hamile hamile ne temizliği. Pazar günlerini de havalar güzel dışarıda beraber geçirelim deyin. Bu kadar ince düşünemeyen kalın kafalı erkekler var. Allah kolaylık versin bacım

X