eşi yada sevgilisi inat edip askerlik iznine gelmeyen var mı?

94049

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
3.117
1
kızlar benimki 12 ay oldu 1 ay erken gelirim diye inat etti gelmedi izne. benim durumumda olan varmı?

Benim ki valla her fırsatta geldi şimdi bekliyoruz bitmesini kaydirigubbakcemile3

benimde nişanlım askerde. 16.gün bugün. bende gelme izne 1 ay erken gelirsin diyorum ama ne kadar iznim varsa kullanırım. seni görmeden duramam diyor. uzak çıkarsa gelemez belki ama yakın çıkarsa kesin gelir.

benimde nişanlım askerde. 16.gün bugün. bende gelme izne 1 ay erken gelirsin diyorum ama ne kadar iznim varsa kullanırım. seni görmeden duramam diyor. uzak çıkarsa gelemez belki ama yakın çıkarsa kesin gelir.

gelsn kuzum ya ilk başlarda bende gelme dedim ama şimdi çok ağır geldiuzun zamandır görememek.
gelsin istiyorum ama zaten 2 ay kaldı bi o kadar sabredicem yanı.senağlama

şu an 7-8 ay geçmiş olsaydı haklısın derdim
ama 12 ay dayanmışsınız 2 ay daha beklemeye değer bencea.s
biz iznimizin hepsini aralıkta kullanıcaz mecburen,orda uygulama böyleymiş
döndüğünde 4,5 ayımız kalıcak hihoyyyt

Benimde sevgilim 21 günlük asker daha ayın 11 inde yemin töreni var sonra ki hafta bayram ama izne gelip gelmiyeceği belli değil gelmesini çok istiyorum ,tabi oda çıldırıcam seni görmek istiyorum diyo kuzum diyorum hep sabret hiç bu kadar ayrı kalmadık ki biz:çok üzgünüm: bizim uzun dönem 12 ay yapıcak bi dağıtıma gelicek 15 gün başka istemiyorum ben gidicem görmeye iyşallah:1hug:

şu an 7-8 ay geçmiş olsaydı haklısın derdim
ama 12 ay dayanmışsınız 2 ay daha beklemeye değer bencea.s
biz iznimizin hepsini aralıkta kullanıcaz mecburen,orda uygulama böyleymiş
döndüğünde 4,5 ayımız kalıcak hihoyyyt
zaten 8 inci ayda falan baya söylendim gel diye ama inat etti işte. gelince geri dönmesi zor olur seni görünce böyle daha iyi dedi gelmedi bir türlü.öyle böyle derken 12 ayı bitirdik. artık gelme diyorum bn zaten 2 ay kaldı. gelse i olur ama bu sefer 1 ay daha uzar gerek yok artık biraz daha sabredicem napım keçi inatlı herif laf anlamadı. çok özledim ya :a015:

X