Eşim ağzımın koktuğunu söyledi

Ben acayıp hassasım kokuya.Benım ıcın onemlı degılde demeyın .Belkıde kendı kokusunu sen zannedıo .Bi kere steril deil .

Kızlar iyi geceler hepinize. Ben 7 yıllık evli bir kadınım. Çocuğum yok, bazı sebeplerden ötürü istemedik. 1 yıldır istiyor gibiyiz korunmuyoruz ama zorlamıyoruz da. Eşimle ortalama 10 günde bir birlikte oluyoruz, açıkçası yumurtlama dönemini pek tutturamadık. Aslında ben her zaman ilişki sıklığının az olduğunu düşündüm ama hiç dile de getirmedim eşime karşı. Bir de daha çok da benim isteğimle başlıyor.
Bu ay da yumurtlamayı kaçırınca eşimle konuştum sonunda. Düzenli ilişki dediğin haftada 2-3 olur ama bizimkisi ayda 2-3 şeklinde ve bu yüzden de yumurtlama gününü tutturamıyoruz bir türlü, sen çocuk istemiyor musun yoksa dedim. İstiyorum aslında dedi, hatta geç bile kaldığımızı düşünüyorum dedi. Peki sen istiyormusun diye sordu, benim istediğimden de emin değilmiş. Ben de evet dedim, Peki bizim ilişki sıklığımız normal mi sence dedim. Bende bir sorun varsa, yapmamı istediğin birşey varsa, beğenmediğin davranışım özelliğim varsa söyle düzelteyim ben de dedim. Ben böyle sorunca eşim de kendisinin kokulara karşı çok hassas olduğunu söyledi ve zorlanarak ağzımın bazen koktuğunu 10 seferden 3ünde falan koktuğunu söyledi. Bir de vücudumdaki sivilceler için de tedavi olabileceğimi söyledi ama o kadar da elzem değil o dedi.
Bu tarz bir cevap beklemiyordum açıkçası şimdiye kadar kimseden duymamıştım ağzımın koktuğunu. Çok şaşırdım ve çok üzüldüm gerçekten. Hiçbir şey diyemedim, üzüldüğümü de belli etmedim hiç, tamam diş doktoruna gidip muayene olurum dedim, sivilce için de gebelik düşündüğümüz için ilaç kullanılamayacağını söyledim. Dünden beri aklımdan çıkmıyor söyledikleri. Ben daha önce kendi ağzımın koktuğunu hiç anlamamıştım. Tedavi olabilecek miyim, ağız kokusu böyle kalırsa cinsel hayatımızın daha da kötüye gideceğini düşündüm hep. Kendim sormama rağmen aldığım cevap baya kırdı beni. Yıllardır zaman zaman kendi kendime üzüldüğüm cinsel birlikteliğimizin seyrek olmasının nedeni buydu belki de. Son 1 yıldır veya daha fazladır da eşimin ilişki sırasında beni öpmemesinin ya da kısa süreli öpmesinin sebebi de buydu demek ki. Ben de sanıyorum öpüşmeyi sevmiyor artık diye ve çok da zorlamadım. Aslında her gün 1 kez olsa da dişlerimi fırçalarım. Bugün de gittim 5-10 paket naneli sakız ve şekerlerden aldım. Önümüzdeki hafta da diş doktoruna gitmeyi planlıyorum. Vücudumdaki sivilcelerim de öyle büyük sivilcelerden değil aslında ama göğüs ve sırt bölgemde küçük küçük sivilcelerim oluyor çoğu zaman.
Aslında ona da hak veriyorum bu konular onu kısmen cinsel ilişkiden soğutmuş olabilir ama gerçekten çok üzüldüm elimde değil. Üzgünlüğüm şu anki tavırlarıma da yansıyor ister istemez. Aslında eşim kendisi de dişlerini hiç fırçalamaz, sigara da içer, zaman zaman onun da ağzı kokar ama ben kokulara hassas biri olmadığım için beni cinsellikten soğutacak bir etkisi olmadı, önemsemedim yani. Hatta kendisi de dile getirdi dün. Kokulara hassas olma durumum elimde değil maalesef, ben de dişlerimi fırçalamıyorum, bazen 3-4 gün duş almadığım oluyor, ben de daha dikkatli olurum bundan sonra dedi. Yok benim için sıkıntı olmuyor bunlar dedim. Kısacası dediğim gibi dünden beri çok üzgünüm ve aklımdan çıkaramıyorum bunu. Eşimi gün içerisinde yanağından öpmeye bile çekiniyorum artık ağzım kokacak diye.
Kızlar biraz uzun oldu kusura bakmayın. Derdimi paylaşmak ve üzüntümde haklı mıyım bir de sizin yorumlarınızı almak istedim. Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
Merhabalar öncelikle. Sonuna kadar okudum. Benzeri bir durum bende yaşamıştım. Eşim de bana ağzımın koktuğunu söylemişti. Ben de aynım şekilde çok üzülmüştüm çünkü günde 2-3 kez fırçalayan birisiyim ve yatmadan önce bakım suyu kullanıp öyle yatardım ve bu durumda eşim koktuğunu söylerdi. Diş doktoruna ortondontik tedavi için gittiğimde diş etlerimdeki iltihaplardan bahsetti ve ağzımda çok ciddi sorun varmış. Diş eti ameliyatı oldum. Kesip altlarını kaldırıp temizleniyor iltihap sonra dikiş atılıyor. 3 seansta bitti. Çok şükür ki sonrasında hiç problemim kalmadı. Ha bur arada eşim çok titiz bi insandır. Alkol sigara kullanmaz ve her gün en fazla gün aşırı duş alır. Yani demem o ki sağlıksal bi probleminiz olabilir. Eşinize de kırılmak kendinizi üzmek yerine tedaviye başlayın derim. Bu tür durumlar için tatlı canınızı üzmeyin aranıza soğukluk girdirmeyin bence 😊

Merhabalar öncelikle. Sonuna kadar okudum. Benzeri bir durum bende yaşamıştım. Eşim de bana ağzımın koktuğunu söylemişti. Ben de aynım şekilde çok üzülmüştüm çünkü günde 2-3 kez fırçalayan birisiyim ve yatmadan önce bakım suyu kullanıp öyle yatardım ve bu durumda eşim koktuğunu söylerdi. Diş doktoruna ortondontik tedavi için gittiğimde diş etlerimdeki iltihaplardan bahsetti ve ağzımda çok ciddi sorun varmış. Diş eti ameliyatı oldum. Kesip altlarını kaldırıp temizleniyor iltihap sonra dikiş atılıyor. 3 seansta bitti. Çok şükür ki sonrasında hiç problemim kalmadı. Ha bur arada eşim çok titiz bi insandır. Alkol sigara kullanmaz ve her gün en fazla gün aşırı duş alır. Yani demem o ki sağlıksal bi probleminiz olabilir. Eşinize de kırılmak kendinizi üzmek yerine tedaviye başlayın derim. Bu tür durumlar için tatlı canınızı üzmeyin aranıza soğukluk girdirmeyin bence 😊
Merhaba ben de bu ara ortodonti tedavisi gördüğüm icin aynı şeyden muzdaribim diş etlerim çok kanıyor ve ağzım kokmaya başladı çok rahatsız oluyorum hemen randevu aldım yarın gideceğim
Peki tedavi süreciniz nasıl oldu ameliyat nasıldı biraz bahseder misiniz fiyat verebilir misiniz bir de rica etsem

Ben eşime ağzının koktuğunu söylediğimde alttan girdi üstten çıktı benimle köpek gibi kavga etti , birde üste çıktı küstü falan 🤣 Konu sahibi ise doktor randevusu alıyor. Kadın farkı işte.

Uzun süreli kabızlık da ağız kokusu yapabiliyor, geçmiş olsun

X