Eşim Benden habersiz Borsa Oynamiş

Evli olmadığım için tam bilemiyorum bu konuları ama ben olsam mesafemi korumaya devam ederdim, parayı sizin için değil oğlu ağlayıp zırladığı için vermiş. Ama denk geldikçe vs iyi davranırdım.

Bir de başka çocuk asla yapmayın. En azından bir 5 sene.
Evet ama kayınbabam sürekli arayıp kızın annenide ara diye baskı yapıyor . Açık açık söyledim bana yaptıkları yüzünden ki kendide biliyor içimden gelmiyor. Sadece görüntülü konuşurken toplu bi şekilde konuşup hal hatır soruyoruz . Özel olarak konışmak istemiyorum dedim.Konuşsam sürekli kat söylüyır kaf vuruyor ben 2-3 sene onu dinledim artık dinleyemem dedim. Kayınbabamda huyu öyle kızım dedi. Ama sürekli baskı ne yapacağım bilmiyorum çok bunaldım

Evet ama kayınbabam sürekli arayıp kızın annenide ara diye baskı yapıyor . Açık açık söyledim bana yaptıkları yüzünden ki kendide biliyor içimden gelmiyor. Sadece görüntülü konuşurken toplu bi şekilde konuşup hal hatır soruyoruz . Özel olarak konışmak istemiyorum dedim.Konuşsam sürekli kat söylüyır kaf vuruyor ben 2-3 sene onu dinledim artık dinleyemem dedim. Kayınbabamda huyu öyle kızım dedi. Ama sürekli baskı ne yapacağım bilmiyorum çok bunaldım
Bu durumda kayınvalideniz sürekli onu aramadığınızdan dolayı söylenip duruyor muhtemelen, her şeyi göze alıp bir 5 dakika konuşup kapatsanız acaba iyice yüz bulup rahatsız eder mi sizi?

Bu durumda kayınvalideniz sürekli onu aramadığınızdan dolayı söylenip duruyor muhtemelen, her şeyi göze alıp bir 5 dakika konuşup kapatsanız acaba iyice yüz bulup rahatsız eder mi sizi?
Evetbkorkum bu yönde. Kayın babam kızım bi ara nasılsın de kapat dedi. Ben de elimi versem kolumu kaptırıyorum elinden kurtulamıyorum. Günde 2-3 defa arıyor herşeye laf söylüyor . Sürekli çocuğun fotoğrafını istiyor. Yeterince yüz göz olduk dedim. Ben daha fazla yüz göz olmamak için böyle yapıyorum baba dedim. Ben 30 yaşında insanım baba hiç kimseden ondan duyduğum hakaretkeri duymadım. Bu insan bana okumuşsun aama insan olamamişsın dedi.

Evetbkorkum bu yönde. Kayın babam kızım bi ara nasılsın de kapat dedi. Ben de elimi versem kolumu kaptırıyorum elinden kurtulamıyorum. Günde 2-3 defa arıyor herşeye laf söylüyor . Sürekli çocuğun fotoğrafını istiyor. Yeterince yüz göz olduk dedim. Ben daha fazla yüz göz olmamak için böyle yapıyorum baba dedim. Ben 30 yaşında insanım baba hiç kimseden ondan duyduğum hakaretkeri duymadım. Bu insan bana okumuşsun aama insan olamamişsın dedi.
Size hakaret ediyorsa boşverin zaten, parayı da sizin hayrınıza vermemiş kendi oğlunu kurtarmak için vermiş. Ben olsam aramazdım.

Size hakaret ediyorsa boşverin zaten, parayı da sizin hayrınıza vermemiş kendi oğlunu kurtarmak için vermiş. Ben olsam aramazdım.
Evet ama şimdi aramıyorum diye tekrar bana saçma sapan mesajlar atması an meselesi. Ayrıca kayınbabama şunu da söyledim. Ben daha önceden haftada 5 gün konulurken de sürekli arayıp niye aramıyorsun diyordunuz. Bunun sonu yok zaten kaynanam memnun olmayacak baba dedim. Arasam bu seferde az konuştu kapattı diyecek. Ben onu memnun etmeye çalışmıyorum. Herşeye rağmen eşimin hatırı için geldm dedm. Ama eşime de söyledim tekrar böyle bi şey olursa kendin gider gelirsin ben asla gitmem dedm

Yani sınır çiziyoruz ondan da anlayan yok . Yine devam bu seferde kayınbabam vasıtasıyla… gerçekten ilişkiler sıfıra inmeden seviyeyi koruyarak bayramlarda seyranlarda gereken zamanlarda gidelim istiyorum . ama dakka başı vıcık vıcık o kadınla konuşacak bi şeyim yok. Herşeyden önce benim onla konuştuğum zamanlarda psikolojim etkileniyor. Sürekli şikayet laf memnuniyetsizlik. Eşime bana çapraz sorgu.. bıktım usandım artık . Konuşmuyorum toplu görntülü konuşma dışında sonra da böyle yapıyorlar. Bu durumu eşime anlatmalı mıyım bilmiyorum

X