Eşim beni aldatıyor mudur?

Aldatmasi problem mi ki sizin için?
Nasil olsa affetmissiniz bir kere.
karismayin bence artik istedigi gibi takilsin adam
Nasil mideniz aliyor ya aldatan birini
Lütfen bu kadar kolay yargılamayın. Sizin için söylüyorum. Empati duygusu geliştiremezseniz bazı hayatları anlayıp ders alamazsınız. Dolayısıyla da hayatta ilerleyemezsiniz.

Sevgiler

Lütfen bu kadar kırıcı olmayın. Haklısınız, bazı gerçekler kırıcı olabiliyor ama hiç birimiz burada anlatıldığı kadarıyla birbirimizin hayatını tamamen bilmiş olmuyoruz. Yine de söylediklerinizi anlıyorum.

Sevgiler

Lütfen bu kadar kolay yargılamayın. Sizin için söylüyorum. Empati duygusu geliştiremezseniz bazı hayatları anlayıp ders alamazsınız. Dolayısıyla da hayatta ilerleyemezsiniz.

Sevgiler
Ben gururumu yerlere dusurmem ve yapamiyacagim hic birseyi burada yazmam.
Imkanim olmasaydi bile beni aldatan adami kabul etmezdim asla. Bunun empatisini yapamam, bunlar sınırdır, insanin kendisine duydugu saygıdır.

Benim ilerlememi dusuneceginize kadar, kendi ilerlemenizi dusunmenizi oneririm, boynuzlar cogaliyor, ilerlemek zor olur.
Bosanin.

Bu erkeklere ne.oldu hepsi sapıttı.
Siz bir kere yazısma yakalamışsıniz muhtemelen fazlasi vardi.Nasilsa affediyor hamile bana mecbur diye devam etmistir .Ama daha dikkatli davranmistir.Evli erkekler.Bumble vb arkadaşlik sitelerinde bekar profillerle fink atıyor.Twitter insatgram vs hepsinden sürekli takip ve mesaj istekleri atarak da aradıklarını buluyorlar.
Yani artik o kadar kolay ki ruhumuz duymuyor.Ben suphelenip sorguladim inkar etti.Evladimiza yeminler etti.Hislerim gözlerine bakinca yalan söylüyor dedi.Bosanmak istedim.Yalvardi yakardi inkar etti aylarca.affetmedim.Bosaninca gidip 1 ay sonra beni aldattığı o.pu ile evlendi.Yazmaktan yoruldum ama hikaye bu.Inanmayin yeminlere kitaba el basmalara.
Peşine birini takip takip ettirin.illaki varsa bulusuyordur birileriyle yakalarsiniz.
Ama boşanmayacaksaniz hic kurcalamayin.Çünkü bilmek canınızı daha çok yakacak.Yüzünü gördükçe kalbiniz desilecek.Dayanmak çok zor.Ona göre davranin.Allah yardımcıniz olsun.

şu anda aldatıyor mu anlattıklarınızdan çıkarmak zor. ama illaki aldatacak çünkü affedilmiş.
bu sefer izlerini saklayacak daha dikkatli olacak.
ikna olmak istemişsiniz affetmişsiniz ama bence aldatan erkeğe başka şans verilmemeli kendi mental sağlımız için. insan ömür boyu tetikte şüpheyle yaşamamalı. bana saygısı sevgisi olmayan adam için neden sürekli diken üstünde yaşayayım ki.

Bir öncekisi bence ilk adımdı fiilen biriyle birlikteliği olmamış olabilir ancak size fiziksel olarak yaklaşmaktan uzak durması birisine hem fiziksel hem de duygusal olarak yakınlık hissettiği anlamına gelebilir.

Bence de eğer yine boşanmayacaksınız kurcalamayın. Yoksa size her şeyi yapma hakkını daha da çok kendinde görecek. Şimdi kızgınlıkla boşanırım diye düşünüp toplumdaki kadınların çoğu gibi geri adım atabilirsiniz o yüzden aman dikkat diyorum. Şahsi tavsiyem ayrılmanız yönünde, sadece şunu düşünün bunu yapan siz olsaydınız ne olurdu?

Çok teşekkür ederim. Güçlü duruşunuz için tebrik ederim. Allah yolunuzu açık, hayatınızı musmutlu kılsın.

Aldattığını yakalıyosun da noluyo sanki? Boşver sen kocişinle devam et seri seri çocuk yapmayı da atlama ama

eşimin beni ikinci kez aldatmasından şüpheleniyorum ve durumun dışardan nasıl göründüğünü görmem için yorumlarınıza ihtiyacım var.
Devamını okumadım bile bir kere yapan yine yapar zaten sindirebiliyorsunuz madem kurcalamayın da yüzgöz olmayıb

İçinize ekilmiş o şüphe yetiyor evliliğin zehir olmasına.Bir de nedense hep hamilelikte yapıyorlar böyle şeyleri.Ben hamilelik içerisinde evde iki kere saç teli, koltuğun altında toka, cüzdanında prez,telde erkek adıyla kayıtlı kadın numarasi,face'de o kadını devamlı aratmasi,evdeki saçların da o kadıninkiyle aynı olmasi durumlarini yaşadım.Bir yatakta yakalayamadım ama adam Kur'an'a el bastı, çocuğun büyüdüğünü görmemeye yemin etti inkarlarla.Bizzat itiraf etmedikçe hep acaba yapmış olabilir mi dedim ama sonradan bana her yaklaşmasinda aklıma şak diye bu şeyler geldi,yapmacık buldum.Gozum istemesem de hep üzerinde oldu şüpheyle yaşanmıyor.Adam beni evden kovuyordu ama esas boşanma isteğim bu şüpheyle yurutemedigimdendi.O şeyler olurken benimle cinsel olarak da alakası yoktu,yatak yemek ayırmalar, foto cekinmemeler,yolda uzak yürümek istemeler hatta yürürken bilerek kavga çıkarıp beni yolda tek birakmalar...of saymakla bitmiyor.Nefretimi tazelediniz teşekkür ederim

Yani bir kere aldatan hep aldatır genellemesini sevmiyorum istisnalar olabilir ama evliliğin ikinci ayında aldatan bir daha aldatır yani buna da eminim. Bismillah daha sıkıntı oluşacak bir zaman dahi geçmemiş karın yeni gebe kalmış. Sosyal medyadan kız düşürmeye çalışıyor hani başkası sarkmış da o durdurmamış bile değil. Kendi aktif arayış içine girmiş. Bence oluru kaçmış bu ilişkinin

Aldatmanın her türlüsü kötü, her türlüsü aşağılık durum
birini aynı ortamda sürekli görüp ister istemez etkilenip aldatmak var dersin ki nefsine yenik düştü aldattı, aşık oldu aldattı, aklı kaydı aldattı, kadın çok pas verdi başta engel olmaya çalıştı olamadı aldattı ama çok pişman falan fisman dersin affedersin de kocanızın yaptığı daha farklı bir şey yani 2 aylık evliyken aranıyor. Aldatmak için kiz arıyor. Baska kızlara bakıyor deniyor mesaj gönderiyor hangisi düşerse onla konuşurum diye. Bu daha farklı bir durum bu adama nasıl güvenilir ki. Aldatmak için kiz arayan adama nasıl güveneceksin ki. 2 aylık evliyken bunu yapan adama nasıl güvenilir.

Sizi yargilamiyorum yanlış anlamayın çok zor bir durum yaşamadan ahkam kesmek de kolay...
Sessiz kalıp takip edin
Böyle bir şahısa da guvenmemekte çok haklısınız okurken midem bulandı

İlk seferinde kendini size affettirmemiş aslında, daha dikkatli olması gerektiğini düşündürmüş. Daha ilk evlilik yıldönümü bile kutlanmamış, eşi 3 aylık hamile, üstelik kadının babası ölümcül hasta. Hiç bir şeyin hatrı yokmuş bu adamda. Babamın hastalığını ölümünü fırsat bilip beni aldatan adama aşkından ölsem yol veririm ben. Evlilik dediğin iyi günde kötü günde değil mi?

Sizin adınıza üzgünüm ama evli kaldığınız sürece hep şüphe içinde yaşayacaksınız ve evet bence de şimdi olmasa bile aldatacak sizi. Kanı mayası bozuk bu adamın.

Öyle bi yazmışsınız ki ayan beyan bi durum benim söyleyeceğime dilim varmadı hamilesiniz üzülmeyin diye öncelikle bu siteden çıkın kalbiniz kırılır naif bir tutum beklemeyin burda yok çünkü. Empati yapayım anında boşar single mom olurdum.. Siz neyi soruyorsunuz yapmayın...

Bu durumu 3 ay önce bende yaşadım bende affettim. Şuan iyiyiz ama beni sevdiğini hissedemiyorum. Eşim seni seviyorum diyor ama yalan söylüyormuş gibi geliyor hep bi şüphe var içimde. İnsan affetse de yaşadığı o acıyı hayal kırıklığını unutamıyor. Psikolojim bozuldu benimde resmen. Sana şunu yap bunu yap diyemeyeceğim aynı durumları bende yaşıyorum 12 yıllık evliyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…