Eşim birikim yapmak istemiyor :(

Aynı benim kardeşim..Kardeşimin hayatı boyunca babamin evlerinde ve yazliklarinda oturmak ve kiralarını işletmek dışında bir emlak deneyimi olmamasına rağmen , kredi ödeyip ev aldığım dönemde bana varyemez demesiyle kapışır bence...
Ya bi gidin ya insanı strese sokmaktan başka işe yaramıyorsunuz 🤣🤣🤣😜 evlerrrrr,yazlıklar nedir 😳😳😳😳arkadaşşşşş ülkede tek fakir biz kalmışız netttttt😭😭😭😭😭😭

yurt disinda yasiyorum daha dün 2 torba dolu dolu dolduramadigim halde 65 euro baydim... eve geldim baktm ben ne aldim dedim.. benimde malim yok.. bi arabam var.. tamam birikmisim mevcut ama duruyor kenarda, ne uzaliyor ne kisaliyor ama yurt disinda bileee.. evet burda bile gecim okdr zorlasti ki.. gecen aylarda türkiyeye gittim, gitmez olaydim.. paranin hic bir degeri yok yani giyim kusam alisverisinin yanindan bile gecmedim ama yeme icme mutfak..su gibi gidiyor paraciklar ve düsünüyosun ben ne aldim ben buna mi bu kdr para verdim.. türkiyede tabikide daha da zor ve yurt disininda durumu ic acici degil, calismazsan acsin =( kiralar desen aldi basini gitti.. benzinden bahsetmiyorum bile..yani bilmiyorum banada bisey kalmiycak ailemden ve gelecegimden endiseliyim..=(

yurt disinda yasiyorum daha dün 2 torba dolu dolu dolduramadigim halde 65 euro baydim... eve geldim baktm ben ne aldim dedim.. benimde malim yok.. bi arabam var.. tamam birikmisim mevcut ama duruyor kenarda, ne uzaliyor ne kisaliyor ama yurt disinda bileee.. evet burda bile gecim okdr zorlasti ki.. gecen aylarda türkiyeye gittim, gitmez olaydim.. paranin hic bir degeri yok yani giyim kusam alisverisinin yanindan bile gecmedim ama yeme icme mutfak..su gibi gidiyor paraciklar ve düsünüyosun ben ne aldim ben buna mi bu kdr para verdim.. türkiyede tabikide daha da zor ve yurt disininda durumu ic acici degil, calismazsan acsin =( kiralar desen aldi basini gitti.. benzinden bahsetmiyorum bile..yani bilmiyorum banada bisey kalmiycak ailemden ve gelecegimden endiseliyim..=(
Yurtdışına gidersem rahatlarım belki diye b planı Almanca öğrenmeye başlayacaktım bikaç aya orada mı battı ya 🤦🏼‍♀️😂

Oooo calpol hanım evi zor aldık diye ağlıyordun az önce şimdi borsa falan ne iş🤣🤣🤣Yok ya kendime söz veriyorum fakirim diyene inanmayacağım 🤣🤣🤣😜😘

Evi zor aldık demedim benim zorumla aldık dedim 🤣 çok şükür turkiye ortalamasının bir tık üstünde gelirimiz , ama eşim ev arabayı benim zorumla aldı. Ne gerek var kafasında. 12 yıllık evliyim ilk 8 sene parayi çarçur etmekle geçti. 4 yıldır gözüm açıldı 🤣 iyiki de almışız eve 4-5 asgari ücret kadar para giriyor ama üç çocuk var ve ay sonunu şu an zor getiriyoruz ancak yetiyor boğazdan kismadan. Her şey o kadar arttı ki fiyatı. Bir de kira odesek düşünemiyorum. Borç öyle böyle ödendi bitti sukur. Biraz birikim var onunla da değer kaybetmesin diye borsaya yatırım yaptık ucustaydik düşüşe geçtik🤣🤣

Yurtdışında çalışmazsan açsın kısmında koptum :-) bacım biz aynı evde it gibi çalışan iki- üç kişi varken bile açız , açiktayiz artık. 65 birime de bırak 2 torba alışverişi, 200 Gr kıyma alamıyoruz. Sen geçim zorluğu görmemişsin daha....

16 bin batırdım aralık ayında.sonra tekrar kazandım şimdi gene batışa geçti.ben de gülüyorum başka ne gelir eldeni

Aynı düşüyor çıkıyor inat ettik bozdurmuyoruz da 🤣 bugün de bir beş bin gitti galiba 🤣 çok inanıyoruz geriye yükseleceğinden amin inşallah 🤣

Yurtdışında çalışmazsan açsın kısmında koptum :-) bacım biz aynı evde it gibi çalışan iki- üç kişi varken bile açız , açiktayiz artık. 65 birime de bırak 2 torba alışverişi, 200 Gr kıyma alamıyoruz. Sen geçim zorluğu görmemişsin daha....
piraye piraye sen bi konuşmaz mısın git yazlıklarının tadını çıkar burada ne işin var 🤣🤣🤣🤣🤣

Al işte para ne ki Cüneyt Arkın da gitti 😔😢diye kendime teselli verip Mehmet Ali Erbil’in özel bir hastene için bir sivilceye 1300 TL verdim haberiyle başbaşa bırakıyorum 🤗🤗🤗🤗
O habere anlam veremedim adamı sanki zorla özele götürdüler gibi bir de şikayet ediyor ya 😂 Bizim halk sağlığın ücretsiz olmasına o kadar alışmış ki… Kombiciye araba tamircisine veya herhangi başka meslek grubuna verince sorun yok, sağlığı için verince şikayet ediyor 😂
piraye piraye sen bi konuşmaz mısın git yazlıklarının tadını çıkar burada ne işin var 🤣🤣🤣🤣🤣
reddi miras yapmış görmedin mi 🤣🤣

Bacım ne yazlığı? Birikim ve tüketim karşıtı, global dünya vatandaşı kardeşim hepsinin üstüne kondu, ben gecekondu mahallesindeki kredisi devam eden g.t kadar evimden sesleniyorum diyorum. Anlamıyon mu? :KK14:

X