Eşim boşandıktan sonra planladığı hayatı bana anlatması..

Sevişiyo musunuz siz?
Ay bi de sevişmese bu adamın tam olarak vasfı ne olacak Adam sevmiyor, kadın yanindayken başkalarına asılıyor, ırgat gibi çalıştırıyor, dişçiye gitmesi lazımdı üç kuruş para vermemişti, bir de sevismiyorlarsa yani her okuduğumda midem bulanıyor bu ilişkiyi

Ben iki konu filan okudum ama hep aynıymış mevzular zaten. Inş sevişiyodur bari

Adamın rahatlığı mı yüzsüzlüğü mü desem ne desem bilemedim.

Anlatmak istediğim adamın dengesiz olmadığı bir konu yok. Güvenilmez birisi
İşte bunun yanında yarının belli değil korkmuyon, güya boşanınca sarar diye korkuyon. Bak umrunda değilsin herifin onu bi kabul et. Senin için başını belaya sokmaz bu.

Yani bana normal geldi hadi boşanalım diyince hafıza sıfırlanmıyor sonuçta, karşınızdakine aşk hissetmiyorsunuz artık ama o sizin o kadar zaman geçirdiğiniz bir insan her şeyden önce eğer gerçekten karşılıklı anlaşarak boşanıyorsanız arkadaşınız artık duygu kalmadığına göre konuşulabilir bence.

Diyorum o zaman da ciddiye almıyor
Ee siz niye açmıyorsunuz o halde. Neden onun sizi boşamasını bekliyorsunuz, anlayamadım gerçekten, tabii diğer konuları bilemiyorum. Ama eninde sonunda bir boşanma görünüyorsa neden bekliyorsunuz onu? Neden siz açmıyorsunuz davayı

Ee neden boşamıyorsunuz, siz neyi bekliyorsunuz, bir düşünceniz mi var?
Boşanmak istemiyor çünkü. Hangi aklı başında kadın kendisini maaşsız sigortasız çalıştıran, gördüğü her kadına yürüyen, aldatmaya meyilli, gevşek gevşek borçlarımı ödeyip bitirelim de öyle boşanalım diyen bir adamla evli kalır? Sebep ne? Ay boşanmaya kalkarsam bana takar korkuyorum diyor. Yersen.

Eh yapacak bişey yok o zaman adam boşayana kadar bekleyecek, boşuna zaman harcayacak. Ya da ömrü billah aldatilacak. Üzülüyorum böyle kadınlara yazık yahu, kendinizin hiç mi önemi yok. Bu boş beleş adamlara bir hayat harcıyorsunuz.

Bende öyle düşünüyorum mahkemede tazminat istememden falan da korkuyor zaten. Söylemişti

Tanımıyorsunuz eşimi. Dediğim gibi bi dediğini diğerini tutmaz o yüzden korkularım gitmiyor zaten

Dimi, neyse ki sevişiyoruz ağlasam mı gülsem mi halime

O da öyle söylüyor ama korkudan. Mahkemede tazmina istememden korkuyor falan filan. Bencilliğinden dolayı konuşulabilir hale getiriyor bu durumu. Eski konularımı okuyabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…