Eşim boşanma davası açmış!!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım, o zaman mahkemede aciklayacaksiniz durumu. Hakime boyleyken boyle diyeceksiniz, bosanmak istemiyorsaniz bosanmak istemiyorum diyeceksiniz.

Peki esinizi seviyor musunuz? Yoksa sadece cocuk icin mi bu evliligi yurutmek istiyorsunuz? Aranizda gecimsizlik oldugundan bahsetmissiniz, aile ici huzurunuz mu yoktu yoksa her evlilikte olabilecek ufak tefek problemler mi yasiyordunuz? Bu sorularin cevaplari bundan sonra takinmaniz gereken tavrınız icin önemli.
aile içi geçimsizlikler fakat her aile de olduğu gibi değil, en ufak bir şeyde hep yüzüme vuruluyordu sıkılmıştım

Merhabalar 32 yaşındayım. Ankara da halkla ilişkiler ( anket) yapan bir kamu kuruluşun da çalışıyorum. 6 aydır iş yerinde evli ve çocuklu iş arkadaşım sürekli asılıyordu. ben yapma böyle sözler söyleme deyince ayıp evlisin evliyim dediğim de şaka yapıyorum diyordu. ben samimiyetine arkadaş olduğunu güvendiğimden pek ciddiye almıyor hatta salaklıklarına gülüyordum. elimi tutmaya çalıyor, sigarasını yaktırıyor, ben anlamadım ama beni taciz ediyormuş.. Eşim müfettiş denetimleri için ara ara şehir dışına gider, eşimin şehir dışında olduğunu bir gün ankete çıktığımız diğer arkadaşları bıraktık eşim evde yok bize gidelim mi dedi saçmalama olmaz öyle şey dedim. seni deniyorum şaka yapıyorum dedi uzatmadım. eşim yine şehir dışında biz mahalle mahalle ev ev anket yapıyoruz. arkadaşım yine sıkıştırmaya başladı beni elini dizime attı vurdum, bir sigara yakıp ver dedi yakıp verdim. sokakta bir haneye anket için gidiyoruz bir kere elini tutayım söz bir daha bu konuları açmayacağım bir daha bunların şakasını bile yapmayacağım dedi bende tuttum elini ve kocam elinde çiçek görevden erken dönmüş sürpriz yapacak evlilik yıl dönümü için bütün bu olanları görmüş. bir kelime bile etmeden çekti gitti telefonunu değiştirmiş, 4 yaşında bir kızımız var. şaka olduğuna inandım dedim, şaka yapıyor dedim ama inanmadı ne yapacağımı hiç bilmiyorum. farkında değilsin adam ne dese gülüyordun seninde hoşuna gidiyor bu konuların şakası mı olur dedi gitti. bir kaç yalanımı daha yakalamıştı önceden şimdi ulaşamıyorum. maddi manevi benden üstün ailesi de zengin çocuğuda alacağım senin gibi bir kadınla büyümeyecek demiş kız kardeşine ne yapacağımı bilmiyorum bir akıl lütfen
yani el tutması ne demek neden elini tuttunuz ve neden biuste şikayet etmedinizkamudasinizyerinizi değiştirmek isteyebilirdiniz arkadaşmış oyle arkadas olmaz olsun ,bana biraz sizin de gönlümüz var gibi geldi kusura bakmayın ,siz kendinizi eşinizin yerine koyun siz ona sürprizle gidiyorsunuz kolunda elinde baska bi kadın gule eğlene be düşünürsünüz ne dese inanılmayacak bi durum kusura bakmayin

Konuya inanmadım eşiniz çiçekle döndü ve tam da sizin anket yaptığınız yere geldi öyle mi tam da dizilerdeki gibi 😂
Allah 'ın sevdiği kuluymus 😁😬 böyle tesadüfler olabilir. Benim de bir arkadaşım vardı onun yakin arkadasi eşiyle 3 kez evlenmiş boşanmış 3 tane de çocukları var kızla beni tanıştırdı arkadaşım öyle sohbet arasında dedi ki birini bulayım evleneceğim eski esim çocuklara bakmıyor para vermiyor vs vs. Arada 1 ay falan geçti geçmedi bi erkek arkadaşımla parkta otururken birini gördü selamlasti yanıma geldi bizle otursa sorun olur mu dedi yok dedim otursun. Adam anlatıyor durumum söyle ıyi böyle ıyi birini bulsam evleneceğim diye hemen kıza yazdım yanimda biri var böyle böyle diyor bi konuşayım mi belki aranızı yaparız diye kız da olur dedi . Adama anlattım durumu adamın söyle bi yüzü değişti dedi ki bu kızın numarası su mu ezbere söyledi baktım doğru . Sen nerden tanıyosun dedim sen dedi arada bana ver telefonu o beni tanir dedi gülerek bende aradım kıza anlattım tanıyomus vereyim mi telefona diye ver bakım kimmiş dedi verdim .... Ne bileyim ben 3 kez evlenip boşandığı adam olduğunu 😐😐 o yüzden böyle tesadüflere inanırım ben 😂

Benim eşim değil böyle şaka normal şaka yapsa biri bana koşar yani mesafeli durman gerekirdi . Evli bi bayanın başka bi erkeğe üstelik kendine asılan bi erkeğe sigara yakıp vermesi de hiç hoş değil

konu fake değil , salaklık deyin aptallık deyin gerçekten samimi ve 5 yıldır aynı göreve gittiğim arkadaşım evli ve çcocuklu beklemedim şaka yapıyor sandım.sigara yakma el tutma olayına bende anlam veremiyorum nasıl bu kadar aptalım anlam veremiyorum
bir şaka iki şaka.nereye kadar demeniz gerekti.

Elin evli herifi elinizi tutmak istemiş ve ''bir kere tutayım bir daha bu konuları açmayacağım'' demiş, kusura bakmayın ama bu cümleden sonra en saf insan bile adamın amacını anlar ve haddini bildirir, sizin gibi elini tutmaz.
Hemcinslerimi eleştirmekten hoşlanmıyorum ama bu flörtleşme sizin de hoşunuza gitmiş, adama sınır koyamamış, yeterli tepki göstermemişsiniz.

Bastan sona hatalisiniz yanlissiniz. Merak ediyorum o şakacı is arkadaşı bu duruma ne diyor acaba..siz dersinizi aliyosunuz zaten suan umarim yilisik olan sakaci beyde dersini alır da haddini bilir bundan sonra..bakiniz ona hic bir sey olmadi en magduru kiziniz.yazik

Bastan sona hatalisiniz yanlissiniz. Merak ediyorum o şakacı is arkadaşı bu duruma ne diyor acaba..siz dersinizi aliyosunuz zaten suan umarim yilisik olan sakaci beyde dersini alır da haddini bilir bundan sonra..bakiniz ona hic bir sey olmadi en magduru kiziniz.yazik
bilmiyorum ailem duydu adanada oturuyor babam hemen tayin iste dedi, çektim geldim düzenim evim huzurum kalmadı çocuk babayı soruyor tırnak yiyor o kadar salağım ki

Sana müstehak hiçte üzülmedim. Bizde çalışıyoruz ama iş arkadaşlarımızın sigarasını yakıp elini tutmuyoruz. Sen yüz vermesediydin o yüzü alamazdı karşıdaki adam. Bi an önce boşanın bence de . Eşinizi sevmiyorsunuz yeni heyecanlar çekiyor canınız

Sana müstehak hiçte üzülmedim. Bizde çalışıyoruz ama iş arkadaşlarımızın sigarasını yakıp elini tutmuyoruz. Sen yüz vermesediydin o yüzü alamazdı karşıdaki adam. Bi an önce boşanın bence de . Eşinizi sevmiyorsunuz yeni heyecanlar çekiyor canınız
Hakkaten ya sigarasini yakip vermk nedir yuh artik

Merhabalar 32 yaşındayım. Ankara da halkla ilişkiler ( anket) yapan bir kamu kuruluşun da çalışıyorum. 6 aydır iş yerinde evli ve çocuklu iş arkadaşım sürekli asılıyordu. ben yapma böyle sözler söyleme deyince ayıp evlisin evliyim dediğim de şaka yapıyorum diyordu. ben samimiyetine arkadaş olduğunu güvendiğimden pek ciddiye almıyor hatta salaklıklarına gülüyordum. elimi tutmaya çalıyor, sigarasını yaktırıyor, ben anlamadım ama beni taciz ediyormuş.. Eşim müfettiş denetimleri için ara ara şehir dışına gider, eşimin şehir dışında olduğunu bir gün ankete çıktığımız diğer arkadaşları bıraktık eşim evde yok bize gidelim mi dedi saçmalama olmaz öyle şey dedim. seni deniyorum şaka yapıyorum dedi uzatmadım. eşim yine şehir dışında biz mahalle mahalle ev ev anket yapıyoruz. arkadaşım yine sıkıştırmaya başladı beni elini dizime attı vurdum, bir sigara yakıp ver dedi yakıp verdim. sokakta bir haneye anket için gidiyoruz bir kere elini tutayım söz bir daha bu konuları açmayacağım bir daha bunların şakasını bile yapmayacağım dedi bende tuttum elini ve kocam elinde çiçek görevden erken dönmüş sürpriz yapacak evlilik yıl dönümü için bütün bu olanları görmüş. bir kelime bile etmeden çekti gitti telefonunu değiştirmiş, 4 yaşında bir kızımız var. şaka olduğuna inandım dedim, şaka yapıyor dedim ama inanmadı ne yapacağımı hiç bilmiyorum. farkında değilsin adam ne dese gülüyordun seninde hoşuna gidiyor bu konuların şakası mı olur dedi gitti. bir kaç yalanımı daha yakalamıştı önceden şimdi ulaşamıyorum. maddi manevi benden üstün ailesi de zengin çocuğuda alacağım senin gibi bir kadınla büyümeyecek demiş kız kardeşine ne yapacağımı bilmiyorum bir akıl lütfen

Bence bunlara en basta izin verdiyseniz sonucu göze almışsınız demektir. Yaşınız 32 ama geçen haberlerde 6 yaşındaki kız kolunu ekledi diye adamı şikayet etmiş ailesine ve adam tacize teşebbüsten tutuklanmış. 6 yaşındaki kız bile bunu ayırt edebiliyorken sizin anlamamaniz tuhaf.

özal? ziyarete gelecekseniz açık adres vereyim hayırdır?
Gerek yok bende adanalıyım ve özala çok yakinim huzurevlerinde oturuyorum. Size gelince hata yapmışsınız o adama en başından çok sert tepki verebilirdiniz eşinizi geçin sizin bir çocuğunuz var ama olan olmuş artik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X