Eşim boşanma davası açmış!!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
El tutmak istemenin nesi şaka olabilir ki? Bir defa arkadaş arkadaşın elini tutmaz. Şahsen benim gay bir arkadasim vardi, ne o benim ne de ben onun elini tuttum, en fazla kolkola gezip dedi kodu yaptık 😂 Adam sizle acik acik ilgilenmiş ve bu ilgi de sizin hosunuza gitmiş. Kendinizi de esinizi de bizi de kandirmayin. Hepimiz kadiniz ve birisi bizle ilgilendigi zaman hemen bunu hissederiz. Kimi zaman begenilmek, ilgi gormek herkesin hosuna gider sizde de oyle olmuş. Siz kapi kapi anket işi icin gezerken arabada bunlar olduysa, esiniz sizi ne ara o sekil gordu orasini anlamadim. Tum bunlar olurken kendi kapınızın önündeyseniz esinizi nasil oldu da fark etmediniz? Fark etmediginize göre o esnada zaman sizin için durmuş olmalı :KK60:
eşim elinde çiçek, anket yaptığımız semte gelmiş. sonra gereksiz samimiyeti görünce gün boyu peşimizde gezmiş. kısmen görmüş kısmen yanlış anlamış vb

defalarca kızdım, uzatma dedim, eşim duyar dedim hatta iş yerinde başka birine söyledim uyarsın diye sadece hareketkeleri çok aptaldı güldüm ne aklımdan ne gönlümden geçmedi kimse tüm samimiyetimle şaka olduğuna inandım

O şakacı aşırı komik arkadasinizla paylastiniz mi son durumunuzu? Esim senin aptal sakalarin yuzunden beni terk etti dediniz mi? Madem her şey koca bir şakadan ibaret, gitsin esinizle konussun bir zahmet. Ben espriye vurarak esinize bir iki yavşadım. O da asiri saf bir insan oldugu icin bu yaptiklarimin saka oldugunu dusunerek bana karsilik verdi, kusurba bakmayin benim gibi adi biri yuzunden yuvanizi yikmayin desin :kahve:

O şakacı aşırı komik arkadasinizla paylastiniz mi son durumunuzu? Esim senin aptal sakalarin yuzunden beni terk etti dediniz mi? Madem her şey koca bir şakadan ibaret, gitsin esinizle konussun bir zahmet. Ben espriye vurarak esinize bir iki yavşadım. O da asiri saf bir insan oldugu icin bu yaptiklarimin saka oldugunu dusunerek bana karsilik verdi, kusurba bakmayin benim gibi adi biri yuzunden yuvanizi yikmayin desin :kahve:
hangi yavşak o kadar cesur yada hangi eş o kadar sabirli olur o durumda, hem bana inanamayan biri suç ortağı saydığı birine mi inanır

Sizi taciz eden adamla kahkaha atmanizdan bahsediyorum. Size normalmi geliyor. Eşinizi bir kadınla el ele kahkaha atarken görseniz heleki bide sokakta bu kadar rahat bir şekilde ne hissederdiniz
sürekli sürekli kavga ediyorduk sürekli geçmişi açıyordu hatalarımı yüzüme vuruyordu bunalmıştım sıkılmıştım ama ne kalbimden ne aklımdan başkası geçmedi, bir anlık gaflet mi salaklık mı bilmiyorum ama şaka olduğuna inandım ve çok pişmanım

sürekli sürekli kavga ediyorduk sürekli geçmişi açıyordu hatalarımı yüzüme vuruyordu bunalmıştım sıkılmıştım ama ne kalbimden ne aklımdan başkası geçmedi, bir anlık gaflet mi salaklık mı bilmiyorum ama şaka olduğuna inandım ve çok pişmanım
Farkındamısınız sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz ayrıca sorumun cevabıda bu değil

eşim elinde çiçek, anket yaptığımız semte gelmiş. sonra gereksiz samimiyeti görünce gün boyu peşimizde gezmiş. kısmen görmüş kısmen yanlış anlamış vb
Hala yanlış anlamış diyor ya. Nickiniz bile PİŞMANIM sizin hanımefendi. Gerçekleri görün artık hayal dünyasındasınız

pişmanım ama art niyetle yapmadım pişmanım dedim peki size göre nedir cevabı
Bana goresimi var bunun ben size ne hissedersiniz diye sordum. Ha ben görsem eşimi allah korusun ama orda paralardım asla affetmezdim surundururdum. Böyle şeylerden uzak durmak için evli olmaya gerek yok ayrıca kendine saygısı olan insan böyle şeylere musade etmez bunuda söyliyim burda dursun

Bana goresimi var bunun ben size ne hissedersiniz diye sordum. Ha ben görsem eşimi allah korusun ama orda paralardım asla affetmezdim surundururdum. Böyle şeylerden uzak durmak için evli olmaya gerek yok ayrıca kendine saygısı olan insan böyle şeylere musade etmez bunuda söyliyim burda dursun
burda beni anlayan çıkmayacak hergün kavga eden sorun yaşayan böyle bir hataya düşen kimse yok yada herkes dürüst ayağına yatıyor

hangi yavşak o kadar cesur yada hangi eş o kadar sabirli olur o durumda, hem bana inanamayan biri suç ortağı saydığı birine mi inanır

O yavsağı zoraki cesur bir insana dönüştürürdüm. Gidip her seyi acikliyorsun yoksa ben de senin yuvanı yıkarım derdim. Tipki az onceki yazdiklarim gibi acik acik konusursa esiniz inanir bence. kusura bakma abi ben seref...lik ettim, esiniz gayet iyi niyetliydi... tarzinda konusursa esinizden yana point toplarsiniz. Esiniz de sabirli olmak zorunda degil; agiz burun kirabilir o durumda, hakkıdır da. Bilmem kac yillik esiniz neticede. Gercekten saf bir insansanız bunu biliyor olmasi lazim. Ortada cocuk valla. Ben olsam kendimi ispatlamak icin tüm gücümle ugrasirdim.

Dinamiti coktan koymuşsunuz kendinizi kandirin.
Ve patlamiş
Açikcasi ilişkilerini kontrol edemeyen bir kişiyle evlilik insani cok yipratir. Eşiniz bence patlamiş. Gecmiş olsun.

O yavsağı zoraki cesur bir insana dönüştürürdüm. Gidip her seyi acikliyorsun yoksa ben de senin yuvanı yıkarım derdim. Tipki az onceki yazdiklarim gibi acik acik konusursa esiniz inanir bence. kusura bakma abi ben seref...lik ettim, esiniz gayet iyi niyetliydi... tarzinda konusursa esinizden yana point toplarsiniz. Esiniz de sabirli olmak zorunda degil; agiz burun kirabilir o durumda, hakkıdır da. Bilmem kac yillik esiniz neticede. Gercekten saf bir insansanız bunu biliyor olmasi lazim. Ortada cocuk valla. Ben olsam kendimi ispatlamak icin tüm gücümle ugrasirdim.
denedim, kardeşiyle haber saldım, bir konu var kendi biliyor ne olduğunu söylersen dedim. o p.ç in numarasını verdim arasın burayı dedim bozacanın şahidi şıracı demiş. hangi enayi gelirde ben boku yedim derki diyor devlet memuruyuz neticede memuriyetini yakarlar adamın

denedim, kardeşiyle haber saldım, bir konu var kendi biliyor ne olduğunu söylersen dedim. o p.ç in numarasını verdim arasın burayı dedim bozacanın şahidi şıracı demiş. hangi enayi gelirde ben boku yedim derki diyor devlet memuruyuz neticede memuriyetini yakarlar adamın

Anladım, o zaman mahkemede aciklayacaksiniz durumu. Hakime boyleyken boyle diyeceksiniz, bosanmak istemiyorsaniz bosanmak istemiyorum diyeceksiniz.

Peki esinizi seviyor musunuz? Yoksa sadece cocuk icin mi bu evliligi yurutmek istiyorsunuz? Aranizda gecimsizlik oldugundan bahsetmissiniz, aile ici huzurunuz mu yoktu yoksa her evlilikte olabilecek ufak tefek problemler mi yasiyordunuz? Bu sorularin cevaplari bundan sonra takinmaniz gereken tavrınız icin önemli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X