Eşim çok değişmeye başladı?

çok haklısın yoldan çıkmaya başlamış. Eşler birbirinin düşmanı değil aynı safta olmalıdır. Eşim bana dese ki x le görüşmeni istemiyorum ben de tamam derim. Kimse eşinden kıymetli olmamalı. Ayaklarının üzerinde durmana sevindim. Ev araba ne varsa şerh koydur onun üzerineyse. Kenara para at onun bilmediği. Ve ona verdiğin değeri tamamen kes

çok haklısın yoldan çıkmaya başlamış. Eşler birbirinin düşmanı değil aynı safta olmalıdır. Eşim bana dese ki x el görüşmeni istemiyorum ben de tamam derim. Kimse eşinden kıymetli olmamalı. Ayaklarının üzerinde durmana sevindim. Ev araba ne varsa şerh koydur onun üzerineyse. Kenara pat at onun bilmediği. Ve ona verdiğin değeri tamamen kes
Esin butun cevreni kisitlasa tamam mi dersin?

Adam esiyle fotolarinj koymus. Ben de bazen arkadaslarimla foto paylasirim ama tum sosyal hesaplarimda evli oldugum kabak gibi belli. Bisey yapacak olan esini gizler once.
Yok valla gizlemiyorlar. Boşandığım salak evli kadınlarla takılıyordu. Whatsapp profiline kadar ailece fotoğraflarımız vardı. Yapan yapıyor

Bu arada ben de gezerim tozarim kizlarla. Aksam raki baliga giderim. Esimde gidebilir. Ama biz gencligimizden beri boyleyiz. Cok genc evlenen insanlar degiliz. Hataya acik olup olmamak biraz doymuslukla da alakali. Sen esine ne kadar guveniyosun onu dusun bence

Para, araba paylaşmaya başlaması her şeyi açıklıyor. Diğer erkeklere nispet yaptığını hiç sanmam. Cevresi maddi durumunu az çok bilir zaten kime numara çekecek eline ne gececek? Erkekler öyle şeyleri birbirine gösteriş yapmaz genelde zaten.

Sosyal medyada kendini zengin göstermeye calisan para fotosu ceken erkeklerin tek amacı kadın bulmaktır.
Öyle arkadaşlarla dışarı çıkıp foto çekmek mevzusu değil buradaki olay Bambaşka.😀

Esin butun cevreni kisitlasa tamam mi dersin?
Ben rahat bir kadinim access nasıl deyim benim eşim şehir dışına ailesinin yanına gider orda sabahlara kadar arkadaşlarıyla takilirlar. Iş için izmir e gitti gece dışarda takıldı arkadaşlarıyla . Ama eşim birden farklı biri olursa isim var diyip evden çıkıp tuhaf kuzenle takılırsa naneyi yer. Kiminle takiliyorsan zamanla ona benzersin örnekte olduğu gibi . Bu abimiz yola baş koymuş yoldan çıkmamışsa da çıkmak üzere belli

Hiç şaşırmadım. Erken evliliği bu yüzden çok yanlış buluyorum. 22 yaş hele ki erkekte evlilik için çok küçük bir yaş. Bir şeyler görmeden, yaşamadan evlenmiş. Bir de üstüne erken baba olmuş eşiniz. Yaşayamadıkları içinde kalmış muhtemelen onun acısını çıkartıyor şimdi. Kuzeninin yaşadığı hayata özeniyordur. Tetikte olun her an her şey olabilir maalesef

Hiç şaşırmadım. Erken evliliği bu yüzden çok yanlış buluyorum. 22 yaş hele ki erkekte evlilik için çok küçük bir yaş. Bir şeyler görmeden, yaşamadan evlenmiş. Bir de üstüne erken baba olmuş eşiniz. Yaşayamadıkları içinde kalmış muhtemelen onun acısını çıkartıyor şimdi. Kuzeninin yaşadığı hayata özeniyordur. Tetikte olun her an her şey olabilir maalesef
Evet malesef ki.. ama bir hatasınıda görsem artık bu sefer affetmem boşanmaya gider mevzu çok duygusal bir insanım aldatılmaktan kandırılmaktan ve ne bileyim eşimin bana karşı bu davranışları boşanma aşaması beni bir hayli çökertir ne işime konsantre olabilirim nede çocuğuma 😐 bunun olmasını istemiyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum of

Çok küçük evlenmiş ve cocuk sahibi olmuş. Benzer bir durumun kadın versiyonunu gördüm. Kadin 20lerin başında evlendi ve çok geçmeden hamileydi.
Evlenmeden once ozgurluk, rahat gormemiş sevgililik yaşamamiş bi kadindi. 25 yaşından sonra yolunu şaşırdı resmen cocugu flanda umurunda degil. Boşanma aşamasindalar kocasıyla.

içinde kalan şeyleri uygun ortam bulunca yapmaya çalışıyor, biraz genç evlenmişsiniz. Merak ettiği şeyler cazip geliyor, ergenlikte sıkışmış gibi. Kuzenle gezmese başkasıyla ortam bulunca yine dener. Şimdi deneyemezse 40 tan sonra yine dener. Onu korkutan şeyler ancak elini eteğini çektirir ama korku geçince yine dener. Ya gözünüzü kapatacaksınız ya da üzerine gidip…

Çok küçük evlenmiş ve cocuk sahibi olmuş. Benzer bir durumun kadın versiyonunu gördüm. Kadin 20lerin başında evlendi ve çok geçmeden hamileydi.
Evlenmeden once ozgurluk, rahat gormemiş sevgili yaşmamiş bi kadindi. 25 yaşından sonra yolunu şaşırdı resmen cocugu flanda umurunda degil. Boşanma aşamasindalar kocasıyla.
Evet bunun farkındayım. Aynı bir örnek kendi amcamda oldu kız köyde yaşıyordu baskıcı ailesi yüzünden hiç bir yere çıkmamış. Amcamla tarla işinde tanışmışlar sonra tabi amcam kıza vurulmuş istemeye gittiler kısa sürede düğün oldu ardından hamile kaldı ama şehre geline saç boyamalar dar pantolonlar giymeler bebeği evde bir başına bırakıp arkadaşlarıyla gezmeler vs çocuktum o zaman ama anlıyordum bazı şeyleri tabi sonra 1 yaşındaki bebeğini bıraktı gitti başkasına kaçtı. Çok geçmedi çocuğu 9 yaşındayken araba çarptı öldü amcam aklını yitirdi. Bu hevesler hiç iyi bir şey değil sonu çok kötü yerlere gidiyor ben bunun farkındayım hep ona göre davranırım. Ama eşim de bu yolda gidiyor gibi geliyor ama benim elimden ne gelir bilmiyorum çıkmazdayım.

Evet malesef ki.. ama bir hatasınıda görsem artık bu sefer affetmem boşanmaya gider mevzu çok duygusal bir insanım aldatılmaktan kandırılmaktan ve ne bileyim eşimin bana karşı bu davranışları boşanma aşaması beni bir hayli çökertir ne işime konsantre olabilirim nede çocuğuma 😐 bunun olmasını istemiyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum of

Bir şey yapamazsınız olacağı varsa olur. Sizin engelleyebileceğiniz bir şey değil bu maalesef. Eşe bu kadar bağlı olmakta doğru değil. Siz bir yerde aslında büyümüşsünüz eşinizi görmüş evlenmişsiniz. Kendi başınıza hayatınız yetişkinlik evresinde pek olmamış o yüzden size iki katı zordur boşanma fikri anlayabiliyorum. Kimse boşanmak için evlenmez ama yapacak da bir şey yok dediğiniz gibi olursa. Zamanla alışır kendi hayatınıza bakarsınız herkes gibi. Görmezden gelmekte bir seçenek ama insan bu şekilde kendisine olan saygısını yitirir gibi geliyor bana

içinde kalan şeyleri uygun ortam bulunca yapmaya çalışıyor, biraz genç evlenmişsiniz. Merak ettiği şeyler cazip geliyor, ergenlikte sıkışmış gibi. Kuzenle gezmese başkasıyla ortam bulunca yine dener. Şimdi deneyemezse 40 tan sonra yine dener. Onu korkutan şeyler ancak elini eteğini çektirir ama korku geçince yine dener. Ya gözünüzü kapatacaksınız ya da üzerine gidip…
Tek korkusu benimde aynı şeyleri yapacak olmam. Yani bende bir anda değişir onu umursamazsam o zaman benim gibi düşünmeye başlar ama bu sefer iyice raydan çıkar herşey sonra her şey için çok geç olur

Tek korkusu benimde aynı şeyleri yapacak olmam. Yani bende bir anda değişir onu umursamazsam o zaman benim gibi düşünmeye başlar ama bu sefer iyice raydan çıkar herşey sonra her şey için çok geç olur
Birlikte kafa dağıtsanız? Parmak sallayan ebeveyn konumunda kimse olmasa? Birlikte öncekinden Farklı şeylere heves etseniz? Ne bileyim kampa konsere falan gitseniz? Ya da bi şeylere işte. Siz de tarzınızı yenileyin?

X