Eşim çok değişmeye başladı?

Aranıyor malesef
Evet ama belasını :) şu erkeklerin geç olgunlaşması beni sinir ediyor ya 27 yaşına gelmiş bir çocuğu olan bir erkeğin bu tarz hareketler sergilememesi gerekiyor. Tamam gençliğinde belki tek kız arkadaşı bendim ama benimde ilk erkek arkadaşım oydu bende öyle yaşamadım ayrı şehirlerde seberstçe güzel bi aşk yaşadık 4 yıl sevgiliydik biz. Ha ne olucak 3 5 kız sizinle gezsin tozsun paranızı yesin kaybolsun evliliğinizi çöpe atamaya değer mi işte. En çokta o kuzeni bu yüzden boşandı yeni evliyken eskorta gitmiş kızda öğrenmiş tabi sonrası boşanma. Aklı başında insan herşeyi görür ve uzak durur kuzeni değil kim olursa olsun.

İnşallah ya gerçekten kadının his

Bugün artık tutamadım kendimi ve söyledim kapat instagramı dedim oda gizli saklı bir şey yapmıyorum resimlerimiz var dedi. Bende yakında silersin dedim oda sende kullanıyorsun dedi kapat o zaman dedi bende koskoca sayfa niye kapansın ne emek verdim ben dedim tabi sonuç olumsuz kapatmam dedi kuzeniylede olan bağını koparmadı iyi o zaman bende takılayım öyle eğer ki kötü birşey vb şey görürsem gider aynısı bende yaparım dedim kavga çıktı şimdi konuşmuyoruz. Yarın annesi gelecekmiş eğer yine aynı inatla ben görüşeceğim ben bu yaşantıya devam edeceğim derse beni kaybeder artık ben daha fazla yıpranmak istemiyorum.
Sosyal medya hesabının şifresi sizde var mı? Kötü bir şey görürsem gider aynısını ben de yaparım demeyin bu şekilde sizi haksız göstermeye calısır. Böyle devam edersen boşanırız deyin. Battı balık yan gider yani. Ya kendine çeki düzen vermeli ya da inceldiği yerden kopmalı. Diğer şekilde kendinizi üzersiniz

Sosyal medya hesabının şifresi sizde var mı? Kötü bir şey görürsem gider aynısını ben de yaparım demeyin bu şekilde sizi haksız göstermeye calısır. Böyle devam edersen boşanırız deyin. Battı balık yan gider yani. Ya kendine çeki düzen vermeli ya da inceldiği yerden kopmalı. Diğer şekilde kendinizi üzersiniz
Hım hayır yok dün açmış zaten istemedim henüz. Böyle davam ederse cidden boşanırız zaten de hayırlısı

Sorun kuzende değil eşinizin içinde varmış. Zaten daha çok gençsiniz ben 27 yaşında evlendim bazen erken mi evlendim acaba diye düşünüyorum. Eşiniz de yaşayamadığı gençliğini keşfetmeye başlamış. Bence hiç baskı kurmayın çaktırmadan izleyin. İçinde aldatmak varsa muhafazakar takılırken de yapar rahat takılırken de yapar. Az bişey açılmak istemesi ihanet anlamına gelmez yani korkmayın bence

İplerin bir kez koptuğu evliliklerin toparlandığını düşünmüyorum,sadece karşılıklı olarak belirli süre rol yapılıyor.Sonra da herkes özüne dönüyor.Sadakat ölüm gibidir,bir kere bedenden ayrıldı mı geri dönüş yoktur.

Çok erken evlenmişsiniz, çok erken çocuk sorumluluğunun altına girmişsiniz. Zaten sorunlarımız vardı demişsiniz ve çocuk için devam ediyorsunuz aslında. Çocuk için çözelim dedik yazmışsınız.
Adamın belkide içinden gelenler bu olduğundan, o hayata kavuşmuş kuzeniyle takılmak onun gibi yaşamak hoşuna gidiyor sanırım. Onun gibi olmaya özeniyor gibi. Hayırlısı olsun hakkınızda

Bence birlikte planlar yapın.Tatile,kafelere birlikte gidin.Birlikte çocuğunuzu gezdirin,parka gidin.Onu boş bırakmayacak şekilde sürekli organizasyon yapın.Yürüyüş,spor,konser,arkadaş buluşması.Kendinize doğru çekin.

Evet ama belasını :) şu erkeklerin geç olgunlaşması beni sinir ediyor ya 27 yaşına gelmiş bir çocuğu olan bir erkeğin bu tarz hareketler sergilememesi gerekiyor. Tamam gençliğinde belki tek kız arkadaşı bendim ama benimde ilk erkek arkadaşım oydu bende öyle yaşamadım ayrı şehirlerde seberstçe güzel bi aşk yaşadık 4 yıl sevgiliydik biz. Ha ne olucak 3 5 kız sizinle gezsin tozsun paranızı yesin kaybolsun evliliğinizi çöpe atamaya değer mi işte. En çokta o kuzeni bu yüzden boşandı yeni evliyken eskorta gitmiş kızda öğrenmiş tabi sonrası boşanma. Aklı başında insan herşeyi görür ve uzak durur kuzeni değil kim olursa olsun.
Zaten bu hayatı yaşamak erkekler has bir şey. Kadın yaşamasın erkeğini beklesin evde istiyor bazı erkekler Küçük yaşta yapılan evliliklerde Belli bir süre sonra bazıları yaşayamadığı gençliğini yaşamaya çalışıyor. Fakat evlilik karı verirken küçükseniz ikinizde küçüktünüz. Madem doyamadı gençliğe evlenmeyecekti o zaman küçük yaşta. Madem evlendi o zaman evlilik sorumluluğunda çocuk sorumluluğunda alacak. Boş bırakmayın orda burada kafelere gidip gönlünü eyleyip para yiyeceğine Sizinle gezsin. Birlikte kafelere bahçelere parklara tatillere mekanlara gidin sizinle gezmekten fırsat bulamasın tek başına gitmeye bütün masrafları da eşinize yükleyin size harcamaktan başka yere harcamaya parası kalmaz zaten.

Tabi bunlar iyi hoş fakat aldatmak isterse hiçbir şey önüne geçemez umarım yapmaz.

Yani bu kadar erken yaşta evlenip çocuk yapan çocuğu insanın sonu bu. 20lerin başında yaşaması gerekenleri şuan yaşıyor ve bu durum çok cazip geliyor belli ki bence adam haklı bunları yapmakta görmemişki gençliğinde evlip kucağına çocuk vermişsiniz şimdi kızmanız gereken o adam değil kendiniz.

Tabii ki olgun insan hareketleri değil ben 26 yalındayım ama beni görürseniz 18 yaşında sanırsınız öyle minyon tipli biriyim ama hiç öyle şeyler yapma hevesim yok şuan hepsi ergenlikte oldu geçti yaa
Ergenlik ayrı gençlik ayrı birşey yalnız gençlikte evlenip çocuk yapmak bambaşka birşey.

Hım hayır yok dün açmış zaten istemedim henüz. Böyle davam ederse cidden boşanırız zaten de hayırlısı
Korkularınızda haklısınız ama insanların huyu , hayattan beklentileri değişebilir. Hemen enseyi karartmayın. Benim de 25ten sonra düşüncelerim , estetik zevkim falan çok değişti. Etkileyen kimse de olmadı. O da böyle bir dönem yaşıyor olabilir. Siz de kendinizi ondan soyutlayın , kendi arkadaşlarınızla sosyalleşin. Çocuğu ailenize bırakıp eşinizle bi kaç günlük bir tatile çıkın. Erken yaşta çok sorumluluk almak sizi de yormuştur siz de yaşınıza ara ara dönün bence. Kötüyü çağırmayın , dillendirerek eşinizin aklına da sokmayın. Siz de biraz ona uymayı deneyin belki sizin de hoşunuza gidecektir.

Yapmak isteyen yapar engel olamazsınız
Ben sizin yerinizde olsam gizliden gizliye takip ederim aldatacak mı diye delil olur en azından
Ayrıca bende insagram açar foto paylaşırdım kız arkadaşlarımla kafelerde takılmaya başlardım madem öyle kendide görsün

X