Eşim çok ilginç

Oylesnbr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
50
3
25
Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi hep enerjisiz hep burnu hava da uyurken bile TV karşsnda uyuyor gece kac kez uyandırmaya çalışıyorum dışarı çıkıyoruz ayda bir kahve içmeye zoraki çıkmış gibi etrafmda herkes sohbet ederken o telefona boş boş bakıyor söyleyince de ben çift karakterliym ikizler burcuyum Felan diyor arabamız yok hafta sonu hep tek başına parka sokak başına arkdslrnn marangoz dükkanına gidiyor bir kere de hadi beraber kahve içmeye gidelim demiyor

Son düzenleme:
Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi
Bacım boşamak için ne bekliyorsun?Neden hayatını kötü etkilemesine karşı çıkmıyorsun?

Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi
Sıkıldıysan kapı orda diyeydin
Sonradan böyle davrandı hep mi böyleydi eşin

Çok uzgunum sizin için bizde aynı durum isden geliyor 8 aylik bebeğimle evde yalnız onu bekliyoruz geldigi gibi disari gidiyor bayramda bile tebrik etmedi

Çay ocağı dediğiniz yer bazı küçük şehirlerde yalnızca mahallenin erkeklerinin takıldığı kahvehaneler mi?
Siz çalışıyor musunuz? Ben eşinizin sizden kurtulmaya çalıştığı düşüncesine kapıldım anlattıklarınızdan. Bence çalışmıyorsanız da çalışmaya başlayın. Tek başınıza ayakta durmaya alışmanızı tavsiye ederim.

İlginç değil kendi hayatında yaşıyor işte evlimi evli çocuğu varmı var dışardan bakanlara ne güzel aile ....görüntü bu...içerde ise yok yani siz yoksunuz ilginçlik değilki bu ....saygısızlık boşvermislik sevgisizlik.... özellikle minige üzüldüm ne demek korka korka çekinmek babadan

Acaba bizden mi evden mi anlamak için bi uzaklaş git bakalım evden de bizden de ona göre karar ver deyin
Bir kere bitcoin de para kaybetti ve acısını elle tutulur bir sebep yokken bile uyanr uyanmaz ben beni ayaklrnn altnda tekmeledi o zaman bırakıp annemin babamın yanna gittim ve kayınvalidem aldgmz gelin bizi bir.oka saymamis haber vermeden gitmis demiş ona o da bırakıp gittiğim için şimdi seni istemesem ne olacak dedi geldiğimde gayet soğuk davrandı bana

Eşiniz kaç yaşında siz kaç yaşindasınız? Siz de durup dururken oflayıp puflayın bakalım dikkatini çekecek mi?

Bence depresyon belirtisi olabilir işini falan sevmiyosa ondan da oluşmuş olabilir ve ya başka şeyler sonucta esiniz yani tanıyosunuzdur insanın bazen cani hicbir sey yapmak istemeyebiliyo buna çözüm olarak yanında olduğunu hissettirseniz bence daha iyi olacaktır

X