Eşim çok ilginç

Arkadaslar ben bir konu acmak istiyorum ama yapamiyorum nasıl yapayım denedim olmuyor

Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi hep enerjisiz hep burnu hava da uyurken bile TV karşsnda uyuyor gece kac kez uyandırmaya çalışıyorum dışarı çıkıyoruz ayda bir kahve içmeye zoraki çıkmış gibi etrafmda herkes sohbet ederken o telefona boş boş bakıyor söyleyince de ben çift karakterliym ikizler burcuyum Felan diyor arabamız yok hafta sonu hep tek başına parka sokak başına arkdslrnn marangoz dükkanına gidiyor bir kere de hadi beraber kahve içmeye gidelim demiyor
Eşiniz ilginç falan değil, sizi sevmiyor. Ayrıca burçla ilgisi yok ama ikizler burcu çok konuşkan çok kafadır.

Evet , Eşim aile ortamını sevmiyorum diyor 3 yaşında kızım var alerjik astımi var yeni ameliyat oldu birakcak kimsem yok , kendi annesine gidince de odadan çıkmayıp maç izliyor tw den bu arada ben güzellik merkezinin sorumlusuydum evleneceğimz zaman
Lütfen kendinize yaptığınızı kızınıza yapmayın, buna izin vermeyin. Mesleğiniz de varmış bir şekilde ailenizin desteğini alıp bir an önce de kendi ayaklarınızın üzerinde durmalısınız. Zaten inceldiği yerden kopacak muhtemelen bu adam sizi bırakacak ama kızınız için çok geç olacak, bir sürü travma yaşayacak..

Eşiniz ilginç falan değil, sizi sevmiyor. Ayrıca burçla ilgisi yok ama ikizler burcu çok konuşkan çok kafadır.
ikizler burcu değil aslında balık burcu kendisi öyle diyor çift karakterliym diyo
Hayirli sabahlar nasıl oldunuz .
Canım sevgilim günaydın diye mesaj atmış çünkü canı nasıl isterse öyle davranıyor

Gelme eve diyemiyor musunuz? Her lafı sineye çekerseniz daha da kötü olur. Almayın eve,yatsın paspasın üstünde 3-4 gün. Sizin de bir gururunuz olsun.
Bakın 2 gün ayrı kalınca hemen soğuyormuş diğer insanlar gibi aklanmıyor farklı bir karakter

Konunuzu ilk mesajında eşinizin depresyonda falan olabileceğini düşünmüştüm ama devamını okudukça eşinizde ciddi bir karakter sorunu olduğu kanaatine vardım. Bitcoin yüzünden size tekme atmak ne oluyor üstelik ailesi de size kötü davranmış oğlumuzu affet diye yalvarmak yerine. Bence sizi haketmiyorlar.

Sokakta hayvanı tekmelesen, bir daha gelip sana yanaşmaz, yanından geçmez.

Kadını tekmeliyorsun sana daha da düşkün oluyor.

Şu hayatta en dayanamadığım şey şiddeti normalleştiren insanlar. Anlıyorum travma tepkisi olabilir ama gerçekten midem kaldırmıyor.

Hayvan bile kendini korur ya içgüdüleri gereği.

Böyle ömür geçmez size de yavrunuza da yazık mutsuz olduğunuz yerde durmayın sevgi saygı göremedim ben bu anlattıklarınızda çünkü 🫤

Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi hep enerjisiz hep burnu hava da uyurken bile TV karşsnda uyuyor gece kac kez uyandırmaya çalışıyorum dışarı çıkıyoruz ayda bir kahve içmeye zoraki çıkmış gibi etrafmda herkes sohbet ederken o telefona boş boş bakıyor söyleyince de ben çift karakterliym ikizler burcuyum Felan diyor arabamız yok hafta sonu hep tek başına parka sokak başına arkdslrnn marangoz dükkanına gidiyor bir kere de hadi beraber kahve içmeye gidelim demiyor
bu birden olacak bir şey değildir bana kalırsa. ikizler burcuyum, ikizler burcu erkekleriyle de sohbetlerim olduyu hiç böyle insanlar değil. ikizler burcuyum deyip kendine ve size bahane üretiyor bana kalırsa. fakat anlatmadığınız şeyler de olduğunu düşünüyorum. eşiniz hep mi böyleydi, böyleyse neden evlendiniz? madem evlendiniz zaten böyleydi konuşmaya ne gerek var? eğer önceden böyle değildi derseniz de, hangi aşamada böyle oldu onu bulmak lazım.

Bir kere bitcoin de para kaybetti ve acısını elle tutulur bir sebep yokken bile uyanr uyanmaz ben beni ayaklrnn altnda tekmeledi o zaman bırakıp annemin babamın yanna gittim ve kayınvalidem aldgmz gelin bizi bir.oka saymamis haber vermeden gitmis demiş ona o da bırakıp gittiğim için şimdi seni istemesem ne olacak dedi geldiğimde gayet soğuk davrandı bana
Oooooo sizin evliliğin sonu yok,Geri dönmeniz yanlış olmuş Adam özür dilememiş, hatasını anlamamış.Caresizlik mi bilmem ama bu adama geri dönmeniz hayatınızın yanlışı olmuş.Bu günden sonra korunun,kendi çarenize bakın,ilk fırsatta tekme yiyip kapı önüne konulabilirsiniz.....

Bakın 2 gün ayrı kalınca hemen soğuyormuş diğer insanlar gibi aklanmıyor farklı bir karakter
Ay soğusun paşam ya. Bu kadar nimetten saymasın kendini. Gerçi siz izin veriyorsunuz bu duruma belli oluyor. Erkekler hemen yüz bulur,sonra da böyle astarını ister

ikizler burcu değil aslında balık burcu kendisi öyle diyor çift karakterliym diyo

Canım sevgilim günaydın diye mesaj atmış çünkü canı nasıl isterse öyle davranıyor
Umarım iyiyim aşkım diye cevap vermediniz🙄 hemen boşanamıyorsanız bile eşinizi görmezden gelin umursamayın o nasıl burnu havada davranıyorsa siz de öyle davranın, en kısa zamanda işe girin ve sonra o kibirli kendini beğenmiş bulunmaz hint kumaşı zanneden eşinize final yaptırın.

X