Eşim çok ilginç

Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi hep enerjisiz hep burnu hava da uyurken bile TV karşsnda uyuyor gece kac kez uyandırmaya çalışıyorum dışarı çıkıyoruz ayda bir kahve içmeye zoraki çıkmış gibi etrafmda herkes sohbet ederken o telefona boş boş bakıyor söyleyince de ben çift karakterliym ikizler burcuyum Felan diyor arabamız yok hafta sonu hep tek başına parka sokak başına arkdslrnn marangoz dükkanına gidiyor bir kere de hadi beraber kahve içmeye gidelim demiyor
Eşiniz ilginç değil. Eşiniz şerefsiz.

Bir kere bitcoin de para kaybetti ve acısını elle tutulur bir sebep yokken bile uyanr uyanmaz ben beni ayaklrnn altnda tekmeledi o zaman bırakıp annemin babamın yanna gittim ve kayınvalidem aldgmz gelin bizi bir.oka saymamis haber vermeden gitmis demiş ona o da bırakıp gittiğim için şimdi seni istemesem ne olacak dedi geldiğimde gayet soğuk davrandı bana
Çüşşş.

Şuan mesajlarınızı göz yaşları içinde okuyorum
Aaa ama üzmeyin insanı akşam akşam yahu evlendiniz diye Hindistan'da kiler gibi ( eskiden hani koca öldümü kadını onunla yakıp gomuyorlarmis öyle birşey işte orada) onunlami öleceksiniz rahatlayacaksaniz ağlayın madem biraz ama eninde sonunda tekrar o alanda bir işe girmeye çalışın o zaman geçer bu günler daha iyi düşünür ölçer tartar bakarsınız yolunuza sakin olun daha 70 yaşına gelmediniz hayat bakalım neler gösterir boşverin ona düşkün olmayın kızınızla yiyin için oynayın onada numaradan Gül'ün geçin bı işe girince bakacağım yoluna bu derdimin diye düşünün

Aaa ama üzmeyin insanı akşam akşam yahu evlendiniz diye Hindistan'da kiler gibi ( eskiden hani koca öldümü kadını onunla yakıp gomuyorlarmis öyle birşey işte orada) onunlami öleceksiniz rahatlayacaksaniz ağlayın madem biraz ama eninde sonunda tekrar o alanda bir işe girmeye çalışın o zaman geçer bu günler daha iyi düşünür ölçer tartar bakarsınız yolunuza sakin olun daha 70 yaşına gelmediniz hayat bakalım neler gösterir boşverin ona düşkün olmayın kızınızla yiyin için oynayın onada numaradan Gül'ün geçin bı işe girince bakacağım yoluna bu derdimin diye düşünün
Bu mesajınız bana iyi geldi gözlerim dolu yazıyorum teşekkür ederim bu güzel günde güzel konuşmalara çok ihtiyacımız var hakkınızı helal edin

Bir kere bitcoin de para kaybetti ve acısını elle tutulur bir sebep yokken bile uyanr uyanmaz ben beni ayaklrnn altnda tekmeledi o zaman bırakıp annemin babamın yanna gittim ve kayınvalidem aldgmz gelin bizi bir.oka saymamis haber vermeden gitmis demiş ona o da bırakıp gittiğim için şimdi seni istemesem ne olacak dedi geldiğimde gayet soğuk davrandı bana

Adam acik acik sizi istemedigini soylemis siz hala boyle bir adama duskunsunuz. Varligi ile yoklugu bir. Eminim evlenince birdenbire degismistir dimi? Eminim evlenmeden once sizi el ustunde tutmustur. Evlenince bir anda karakteri degismistir.

Ay adam pislik cikti Riza baba

Simdi bosanin diyemiyorum, yetistiginiz aile/cevre/size ogretilenler/benimsedikleriniz vs, bosanmaya elverisli gibi durmuyor.

Tahsiliniz, mesleginiz, isiniz var mi bilmiyorum ama sanırım yoktur.

Tüm bunlari ele alarakk ya hicbir seye karismayarak, dayak yemeden günü tamamlayacaksiniz, ya daaaa bu duzeni degistiricem diyip, bu canilige son verecek COCUGUNUZ icin bir seyler yapmaya calisacaksiniz.

Zincirin bir yerden kirilmasi gerekir, o siz olun.

Sizi ayaklarinin altinda tekmeleyen adamin, cay ocagina, kendini begenmesine vs takilmayin, kurtulmaya calisin.

Ay adam pislik cikti Riza baba

Simdi bosanin diyemiyorum, yetistiginiz aile/cevre/size ogretilenler/benimsedikleriniz vs, bosanmaya elverisli gibi durmuyor.

Tahsiliniz, mesleginiz, isiniz var mi bilmiyorum ama sanırım yoktur.

Tüm bunlari ele alarakk ya hicbir seye karismayarak, dayak yemeden günü tamamlayacaksiniz, ya daaaa bu duzeni degistiricem diyip, bu canilige son verecek COCUGUNUZ icin bir seyler yapmaya calisacaksiniz.

Zincirin bir yerden kirilmasi gerekir, o siz olun.

Sizi ayaklarinin altinda tekmeleyen adamin, cay ocagina, kendini begenmesine vs takilmayin, kurtulmaya calisin.
Eşime olan sevgim bence bitmiş o karşımdayken yaptıklarından dolayı ona karşı bir sevgi beslediğimi düşünmüyorum fakat yanım da yokken onu arıyorum alışkanlığımdan olabilir mi bilmiyorum

Bu mesajınız bana iyi geldi gözlerim dolu yazıyorum teşekkür ederim bu güzel günde güzel konuşmalara çok ihtiyacımız var hakkınızı helal edin
Helal olsun bir hakkim olmasada herkes güzel yazıyor güzel tarafından bakın insanlar eşinize kızıyor sizede niye bu adamla bu cefayi cekiyorsunuz diye sitem yani o kadar da olsun .Sonucda burada kimse eşinizin size yaptığından daha fenasini yapamaz Birşey olmaz bir iki haklı cümleden inşallah bir sekilde düze çıkın

Kusura bakma eşinden midem bulandı…

Bu akşam eşim işten geldiğinde iki cocuğumla uyuyordum.
17:30 gibi bi uykumuz geldi çocuklarla.
Eşim eve geldi. Uyanmamızı beklemiş… Kalktım sofrayı hazırladım, iki çocuğumuza eşim yemeklerini yedirdi. Evde yoruluyoruz insanız bi incelik bi kibarlık havamızı değiştiriyor…

Güzel kardeşim hayat kocan gibi hıyarları çekmek için çok kısa.
Bitcoinde para kaybedip karısını tekmelemek nedir yahu…

Eşime olan sevgim bence bitmiş o karşımdayken yaptıklarından dolayı ona karşı bir sevgi beslediğimi düşünmüyorum fakat yanım da yokken onu arıyorum alışkanlığımdan olabilir mi bilmiyorum
Kiz neyini ariyon delirtme beni
Seni dövüyor, kizini dövecek.

Yarin bir gün kizin da kendi esinden vs siddet görünce senin gibi sesini cikarmasin mi istiyorsun?

Ay yok cok sinirlendim
Cok cok üzgünüm bunu soyledigim icin, bana kizmayin ama

Ben sizin gibilerin anne/baba olmasını hic istemiyorum ya🥺

Bir insan nasıl böyle bir hayatı kabul edebilir? Akıl tutulması mı yaşıyorsunuz? Severek evlendik derken yalnızca siz sevmişsiniz, eşiniz denen ayı sizi zerre sevmemiş. Azıcık gururlu ve onurlu olun, kendiniz için değilse bile kızınız için yapın bunu.

Nerden biliyorsunuz tepki vermediğimi ...

Tepki vermediğinizi gayette biliyoruz.
Adam hiç bir sebep yokken tekmeleyebilecek cesareti gösteriyorsa hiç bir tepki almayacağının verdiği rahatlıkla yapıyor demektir.
Bunca şiddet eylemine rağmen "kızımla ona düşkünüz" demeniz sizin hiç te öyle anlattığınız gibi eşinizin şiddet eylemlerinden rahatsız olmadığınızı gösteriyor.
Ayrıca 3 yaşındaki çocuk babası bile olsa korkarak yanına gittiği birine düşkün olmaz ve kolay kolayda yanına gitmez. Büyük ihtimalle eşinize asıl düşkün olan siz olduğunuz için eşinizin ilgisini çekmek için çocuğu siz yanına göndeiyorsunuz.
Gerçekten şiddete rağmen hala "ona düşkünüm" diyebilen birine kendine gelmesini dinlemekten başka bir şey gelmiyor insanın elinden.

Ben şu burcum ona gore hareket et diyen erkekler turedi son zamanlarda yaaa
Benim gorustugum biri de ben aslan burcuyum demisti eee ne alaka dedigimde bile sen bul anlamını minvalinde konustu bu tipler bence biraz sorunlu
Bu burcla degil karakterle alakali
Sizinki de daha olgunlasmamis cocuksu ergensi hareketler... anasina geri postalayin diyecegim.ama sizde o potansiyeli göremedim

Kizin ilerde bu babayi ornek alip bu tarz erkekler sececek
Ayni seyleri yasamasini istiyor musun gercekten ?
Ailen destekcin mi ?
Bagimliliksa bagimlilik gider terapini alir pasalar gibi hayatina bakarisn
Daha 24 yasin ya 24

Güzellik salonunda sorumlu olduğuna göre taş gibi hatunsundur sen. Şu gençliğine güzelliğine yazık değil mi ya niye üzüyorsun kendini? Çok sıkıldıysa ağzının üstüne çamaşır sepetini atsaydın gitsin çamaşırları toplasın kendine gelir. Bir yerleri kaşınınca de ay ben bu burcum diyen erkekler çıktı. Boşver bacım çocuğun 3 yaşında iş hayatına geri dönebilirsin. Kocan da adam olmayacaksa yallah anasının evine. Sıkılıyormuş demeyelim de rahat batıyor diyelim biz.

Eşimle severek evlendik 4 yıldır evliyiz 3 yaşında kızımız var işten çıkıyor akşam 2 saat çay ocağında Felan takılıyor eve geliyor hep mutsuz hep enerjisiz aşırı egoist kendini fazla beğeniyor kızım bile yanına cekinerek gidiyor hareketlerinden dolayı bazen çok iyi keyfine göre davranıyor ve bu akşam eve gelmiş TV izliyoruz derin bir iç çekip sıkıldım diyor acaba sizden mi evden mi diyor ciddi ciddi hep enerjisiz hep burnu hava da uyurken bile TV karşsnda uyuyor gece kac kez uyandırmaya çalışıyorum dışarı çıkıyoruz ayda bir kahve içmeye zoraki çıkmış gibi etrafmda herkes sohbet ederken o telefona boş boş bakıyor söyleyince de ben çift karakterliym ikizler burcuyum Felan diyor arabamız yok hafta sonu hep tek başına parka sokak başına arkdslrnn marangoz dükkanına gidiyor bir kere de hadi beraber kahve içmeye gidelim demiyor

İlginç değil dümdüz andaval. Sizden mi ne demek ya.. katlanıyor musun buna gerçekten 😡

X