Eşim evi terk etti

birpasiflora

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
97
46
33
Selamlar herkese 1,5 yıllık evliyim 50 günlük bebeğim var 4 gün önce eşimle tartıştık telefonumu alıp ne karıştırıyorsun diyerek sataştı bende sen neyi ima ediyorsun diye sinirle elinden telefonumu almak istedim o sırada birbirimizi ittik onun kolunu çizmişim tırnaklarımla o da kollarımı sıktı bıraktı bende tamam bak istediğin kadar hiçbirşey yok telefonumda dedim o sıra ağlayarak üstümü giydim telefona baksın diye biraz bebeğimin başında durdum sonra ben anneme gidiyorum dedim şuan bana sadece sataşıyorsun dedim oda telefonuma baktıktan sonra tamam ben giderim dedi çekti gitti kardeşine 2 gün boyunca pek aramadım sonra darp raporu almış beni şikayet etmiş şok oldum gittim ifade verdim aslında normal bir tartışmaydı ve uzamadı giderkende sinirli gitmedi ararsam aç falan diye söyledi öyle çıktı evden ama kardeşi ve ailesi çok doldurmuş asla yapmayacağı şeyi yapmış çok kızgın ve çok üzgünüm bu raddeye nasıl geldi anlamadım ama bir yandan da boşanmak istemiyorum şimdi bana kızacaksınız ama biz öyle geçimsiz bir aile değildik eşimle o kadar iyi anlaşırdık ki çok eğlenirdik kavgalarımız olurdu ama sonrasında çok iyi olurduk ayrıca boşanmak istemememin sebebi kızım kızım babasız büyümesin aile ortamında büyüsün eşim bi gelse konuşsa fikri değişir eminim ama o annesi hep doldurdu oğlunu beni hiç sevmedi o kadın.. 2 yün boyunca yazdım aradım eşimi bitmesin diye kızımız var çözebiliriz diye çok olumlu ılımlı yaklaştım beni sadece dinledi zaman zaman yumuşadı bazende yok kararlıyım dedi.. 2 gündürde kestim konuşmayı yazmayı aramayı bilmiyorum sonumuz ne olacak lütfen kırmadan yorum yapın lohusa sayılırım hala hem şokta hem perperişanım kızım için herşeyi düzeltmeye razıyım

Minicik bebeğinle lohusalık halinle sana bunları nasil yasatabiliyor? Sen hala neden ariyorsun anlamış değilim. Sen ustüne gittikçe de kendini çekecek bu olaylar boyle surer gider çeken sen olursun. Darp raporu da ne kaç yasinda bu adam ? Bosan demem kimseye de duşmez ama normalleşmek istiyorsanız senin aramayi kesip tavrinı göstermen gerek. Ben olsam cocuğumu da alıp bir sure ailemin yanına gider ne arar sorarim ne de telofonlarını açarım. Ailen de hatta bilsin olanları ve arkanda dursunlar. Bosanacağını da düşünmüyorum bosanmak isteyen boyle cirkeflikle ugrasip telefonda yumsar gibi yapip kararliyim demez kararli olan belli olur. Amaci seni süründurmek.

Valla bu gunlerde erkekler sapitti galiba. Bu okudugum "sen bir seyler karistiriyorsun" temali 3. konu falan. Kadinlarimizin dayagini yiyip oturdugu halde esinizin darp raporu almasi da ibretlik olmus.

Adam resmen sizin namusunuza laf ediyor siz ailesi doldurdu, bosanmak istemiyorum diyorsunuz.

Kizim icin demissiniz, kiziniz annesinin namusuna laf eden bir babayla eminim cok mutlu olur.

Kızınız babasız büyümeyecek. Siz boşanınca babası artik baba olmaktan çıkmıyor bahane aramayın. Adam size alenen ahlaksızlık suçlaması yapmış, ihanetle itham etmiş. Lohusa halinizle bir de şikayet etmiş.

Neden kendi karakterinizi, gururunuzu, kişiliğinizi ayaklar altına aldırıyorsunuz? Adam resmen size ahlaksız muamelesi yapmış. Hala kocamla şöyle eğlenirdik böyle iyiydik.
Adma boşanmak istiyor, sizinde canınıza minnet olsun böyle sağı solu belli olmayan dengesiz adamla evli kalınır mı?
Ayrıca kızınız neden babasız büyüsün? Kimse şunu bi anlayamıyor siz eş olmaktan çıkıyorsunuz. Kocalıktan boşanıyor, babalıktan değil. Ama işte çoğu insanın işine gelmiyor.

Sizde darp raporu alin lütfen.
Lohusasin sen ya onun bebegini doğurmuşsun ne kadar düşüncesiz eşiniz.
Bırak kimin dolduruşuna gelirse gelsin kocaman adam aklı yok mu?
Sakin birdaha yazıp yalvarmayın.
Moralini yüksek tut sen bir annesin canim sütün kesilir yoksa herşey olacağına varır.

Çok üzüldüm adınıza. Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Siz hiç arayıp sormayın. Siz üstüne düştükçe birde ailesinin gazı ile kendini haklı görmüş. Sizin bu lohusa haliniz ile bu kadar üzen adamı bence siz affetmeyin Uzun bir süre. biterse de üzülmeyin o kaybeder. Normalde iyi anlaşıyormuşsunuz. Eninde sonunda anlayacaktır. Neyin ne olduğunu. Bu arada güle güle büyütün bebeğinizi

Böyle aman yapma etme dersen esin yapmayacaklarini da yapar eder.Sessiz kal dedigin gibi eşinle büyük bir sorununuz yoksa zaten adamda da azicik akil varsa ben ne yapıyorum ya der dönerdi.Bu durumu ailesi ve eşin firsata çevirir sana istedikleri her seyi yaptirirlar.Ben yuvam yıkılmasın dedim aman Allah im resmen beni sindirip avuçlarına almaya kalktilar.Bende hepsini toplayıp yapmıyorum etmiyorum evet daha da beterim az biliyorsunuz diyip üstüne esimin annesinde kalmasiyla evi terk ettim.Eger kalıp aman yapma etme deseydim neler olurdu.Bu arada ne aradim ne sordum boşanalim tabi dedim.Sakin eğilme cellat çok akillica sessiz kal nasıl istersen de.Aglamayi birak bebeğinle ilgilen seni seven adam senden gitmez gidemez.Sadece akli karısır.

Sen de darp raporu al hemen.

Çok üzüldüm bende yeni doğum yaptim eşim le böyle Bi durum olsaydı emin ol arkama bakmadan bebeğimi alıp giderdim sonuçta o seni hiç bir şekilde düşünmeden böyle davranıyor ve darp raporu almış akıl alınmaz bir olay kızın için diyosun o ise hiç bir şekilde ne seni ne de kızını düşünerek hareket etmiyo inan ona tam de bitti sen istedin de ben kızım için istemiyordum ama bu kadar da olmaz ne halin varsa gör diyip ailene git engele emin ol o döner sana sen böyle yaparsan üstüne gidersen karı gibi mizmizlancak yalvarmani beklicek ama sakın ayaklarının üstünde dimdik dur Allah yardımcın olsun rabim kızını da sana bağışlasın üzülme sütun kesilir bebeğin için morelini iyi tut cnm

Sende darp raporu almve şikayetçi ol o zaman . Kafasında bitirmiş gibi daha önceden

Off şu koca koca adamların annesinden etkilenmesi bi bizim millette var galiba? Kaç yaşında adam, annesinin dolduruşuyla ve lafıyla hareket ediyorsa bence zaten burada bi durup düşünmek lazım. Bi kere birey olamamış gibi kendi düşüncesi yokmuş gibi davranıyor. Ne kadar üzücü.

Bence, sizin hiçbir suçunuz yokmuş. Gururlu olun. Siz değil, o hatalı. Onun barışmak için size dil dökmesi gerekiyor. Siz ona böyle dil dökerseniz barışmaz o.

Siz de yazmayın, aramayın sormayın. Bakalım, nasıl olacak. Sizi manipüle ediyor sanki, suçlu çıkarmış bir de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…