Eşim evi terk etti

Aynı olayı, aynı şeyleri yaşamışsınız ama o senden daha çok tepki vermiş.
Boşanacağım kararlıyım diyor.
Başka sebepler var mıydı daha öncesinde tartışmalarınızın ?
Yani genel olarak nasıl bir çiftsiniz ?
Konu onun ailesi olunca hep tartışırdık annesi bana hakaretler eder oğluna karşı doldururdu bende bu yüzden ailesini evimde istemedim çok ağır hakaretler ediyordu kadın

İki tırnak çiziğine darp raporu veriyorlar mı ki? Madem boşanmaya niyetli değilsiniz niye blöf yapıyorsunuz anneme gidiyorum diye? Madem telefonunuzu sonunda al rahatça karıştır diye vereceksiniz eline neden o kadar mesele çıkarttınız?

Eşinizin telefonunuzu karıştırmak gibi bir hakkı yok. Ayrıca evliliğiniz sandığınız kadar iyi olsa bir başkasının lafına dolup sizden boşanmaz eşiniz. Sizi istemeyen adamı döndürmeye çalışmayın. Kızınızı da bahane etmeyin. Eşler boşanıyor anne-babalık devam ediyor. Kızının babasız büyüyüp büyümeyeceğini düşünmesi gereken siz değilsiniz, babası. O göze aldıysa kızıyla ayrı evde yaşamayı yapabileceğiniz bir şey yok.

Asıl sizin darp raporu alip namusuma laf ediyor diye dava açmanız lazimdi bu sekilde kendince tazminat odemeden cekip gidecek
Bunu soylemeye dilim varmiyor ama acaba hayatında biri mi var çünkü yeni dogum yapan karısına namussuzluk suclamasi yaptığına bakarsak kisi kendinden bilir isi vakası gibi düşündüm ben

Annesi seni istemeyen biriyse kim bilir neler karıştırıyordu da telefonunu vermedi
Yoksa neden bir kadın kocasına telefonunu göstermesin tarzında konuştuysa eşin de dolduruşa gelip darp raporunu öyle almış olabilir
Ama en nihayetinde damacana olmayı o seçmiş. Dolduruşa gelen insanlardan nefret ederim zaten. Olay şöyle gelişseydi uzamazdı;
Sen al hayatım bak tabi ne merak ettiysen derdin alır bakardı
Veya benim yaptığım gibi (mesela burda dert okurken bana takılır ne karıştırıyorsun diye kafasını uzatır bende KKya bakıyorum ama bunlar kadınsal konular sen okuma derim telefonu ona döndürür hemen kendime çeviririm bi daha sormaz)
Öyle kol yolmacalık olay nasıl oldu bence bunun önceleri var yani bi dolma durumu olabilir
Kavga ettikten sonra da evi terketmek yerine ayrı odalarda takılsaydınız yine bu raddeye gelmezdi
Sen anneme gidiyorum demişsin o da dur ben giderim demiş
Madem boşanmak istemiyorsun neden evden kısa süreliğine de olsa gidiyorsun
Üstelik seni istemeyen tetikte bir kaynanan varken? Şu durumda senin yapman gereken tek şey eşine "peki madem kararlısın sen bilirsin çok geç olmadan aç boşanma davasını. Ben bebeğimle ilgileniyorum böyle şeylere kafa yoramam" de ve sus. Sen yalvardıkça adam ego kasacak belli ki.

Evi terk eden de suclu sayılıyor kisi kovulmadiysa ki konu sahibi kovmamış adam kendi gitmiş
O adamın akıl vericileri var
Karım evi terkediyordu ben bebekle soğukta sokağa çıkmasın diye kendim çıktım evden diye çarpıtabilir

Selamlar herkese 1,5 yıllık evliyim 50 günlük bebeğim var 4 gün önce eşimle tartıştık telefonumu alıp ne karıştırıyorsun diyerek sataştı bende sen neyi ima ediyorsun diye sinirle elinden telefonumu almak istedim o sırada birbirimizi ittik onun kolunu çizmişim tırnaklarımla o da kollarımı sıktı bıraktı bende tamam bak istediğin kadar hiçbirşey yok telefonumda dedim o sıra ağlayarak üstümü giydim telefona baksın diye biraz bebeğimin başında durdum sonra ben anneme gidiyorum dedim şuan bana sadece sataşıyorsun dedim oda telefonuma baktıktan sonra tamam ben giderim dedi çekti gitti kardeşine 2 gün boyunca pek aramadım sonra darp raporu almış beni şikayet etmiş şok oldum gittim ifade verdim aslında normal bir tartışmaydı ve uzamadı giderkende sinirli gitmedi ararsam aç falan diye söyledi öyle çıktı evden ama kardeşi ve ailesi çok doldurmuş asla yapmayacağı şeyi yapmış çok kızgın ve çok üzgünüm bu raddeye nasıl geldi anlamadım ama bir yandan da boşanmak istemiyorum şimdi bana kızacaksınız ama biz öyle geçimsiz bir aile değildik eşimle o kadar iyi anlaşırdık ki çok eğlenirdik kavgalarımız olurdu ama sonrasında çok iyi olurduk ayrıca boşanmak istemememin sebebi kızım kızım babasız büyümesin aile ortamında büyüsün eşim bi gelse konuşsa fikri değişir eminim ama o annesi hep doldurdu oğlunu beni hiç sevmedi o kadın.. 2 yün boyunca yazdım aradım eşimi bitmesin diye kızımız var çözebiliriz diye çok olumlu ılımlı yaklaştım beni sadece dinledi zaman zaman yumuşadı bazende yok kararlıyım dedi.. 2 gündürde kestim konuşmayı yazmayı aramayı bilmiyorum sonumuz ne olacak lütfen kırmadan yorum yapın lohusa sayılırım hala hem şokta hem perperişanım kızım için herşeyi düzeltmeye razıyım
Neden böyle yaptıki en başta yani ne diye telefonu kurcalamaya kalktı bunun öncesinde bişey olmuş olması lazım ki böyle bişey yapsın

Acaba sizin bey bahane mi arıyordu ayrılmak icin? Bana öyle gibi geldi de çünkü.. Siz bosanmak istemediginizi söylemişsiniz , daha fazla ısrarcı olmayın inceldigi yerden kopacaksa kopsun..

:oha:Her şeyi önceden planlamış gibi geldi bana?! Aramayın. Sormayın. Evinizi terk etmeyin. Hatta ailenizi, arkadaşlarınızı falan yanınıza çağırın yalnız kalmayın. Defolup gittiği gibi gelecek eninde sonunda. Geldiğinde af dilemezse, bebeğinizi bahane etmeyin! ..çünkü böylesinden ne koca olur ne de baba!

Tebrikler.Kocanıza bu kadar dil döküp yalvardığınız için bundan sonra ipler hep onun elinde olacak.Siz sürekli alttan alan taraf olacaksınız.Boşan demiyoruz tabii ama arama sorma.Üstüne düşme.Boşansan bile çocuk babasız kalmıyor merak etme

Selamlar herkese 1,5 yıllık evliyim 50 günlük bebeğim var 4 gün önce eşimle tartıştık telefonumu alıp ne karıştırıyorsun diyerek sataştı bende sen neyi ima ediyorsun diye sinirle elinden telefonumu almak istedim o sırada birbirimizi ittik onun kolunu çizmişim tırnaklarımla o da kollarımı sıktı bıraktı bende tamam bak istediğin kadar hiçbirşey yok telefonumda dedim o sıra ağlayarak üstümü giydim telefona baksın diye biraz bebeğimin başında durdum sonra ben anneme gidiyorum dedim şuan bana sadece sataşıyorsun dedim oda telefonuma baktıktan sonra tamam ben giderim dedi çekti gitti kardeşine 2 gün boyunca pek aramadım sonra darp raporu almış beni şikayet etmiş şok oldum gittim ifade verdim aslında normal bir tartışmaydı ve uzamadı giderkende sinirli gitmedi ararsam aç falan diye söyledi öyle çıktı evden ama kardeşi ve ailesi çok doldurmuş asla yapmayacağı şeyi yapmış çok kızgın ve çok üzgünüm bu raddeye nasıl geldi anlamadım ama bir yandan da boşanmak istemiyorum şimdi bana kızacaksınız ama biz öyle geçimsiz bir aile değildik eşimle o kadar iyi anlaşırdık ki çok eğlenirdik kavgalarımız olurdu ama sonrasında çok iyi olurduk ayrıca boşanmak istemememin sebebi kızım kızım babasız büyümesin aile ortamında büyüsün eşim bi gelse konuşsa fikri değişir eminim ama o annesi hep doldurdu oğlunu beni hiç sevmedi o kadın.. 2 yün boyunca yazdım aradım eşimi bitmesin diye kızımız var çözebiliriz diye çok olumlu ılımlı yaklaştım beni sadece dinledi zaman zaman yumuşadı bazende yok kararlıyım dedi.. 2 gündürde kestim konuşmayı yazmayı aramayı bilmiyorum sonumuz ne olacak lütfen kırmadan yorum yapın lohusa sayılırım hala hem şokta hem perperişanım kızım için herşeyi düzeltmeye razıyım
Üzüldüm böyle olmasına insallah düzeltirsiniz arayi niye boyle durup dururken kavga cikarmiski enteresan yani arada cocuk olmasa birak ugrasma dicem ama cocuk var iste

O adamın akıl vericileri var
Karım evi terkediyordu ben bebekle soğukta sokağa çıkmasın diye kendim çıktım evden diye çarpıtabilir
Iste konu sahibinin de bir avukattan iyi bir akil almasi lazim
50 günlük bebegi olan bir kadinin telefonu aldatma bahanesiyle karistiriliyor!

Iste konu sahibinin de bir avukattan iyi bir akil almasi lazim
50 günlük bebegi olan bir kadinin telefonu aldatma bahanesiyle karistiriliyor!
Ben konudan şunu gördüm ki konu sahibi boşanmayı düşünen biri değil
Biz burda konu yorumlarken sinirleniyoruz ya mesela namusuna laf etmiş nasıl yapar falan diye
Konu sahibi bu kısma pek takılmıyor o yüzden kocası eve gelirse konuşurlarsa çözülür bu olay

Biz burda konu yorumlarken sinirleniyoruz ya mesela namusuna laf etmiş nasıl yapar falan diye
Konu sahibi bu kısma pek takılmıyor o yüzden kocası eve gelirse konuşurlarsa çözülür bu olay
Farkettim
Kocam babasiz kalmasin aman yuvamiz dağılmasın modunda

Öyle sinirli ve kırgınım ki telefonu elime alıp alıp bırakıyorum çünkü çok hırslı şuan ters konuşursam bunuda aleyhime kullanır yani ailesine anlatır yine daha çok doldururlar kızımı gördükçe ağlıyorum onun için savaşıyorum yeterki ayrı büyümesin ben elimden geleni yapayımda olmayacaksa olmaz zaten daha fazla yalvarmayacağım eşim şuan büyük gaflette

Üzüldüm böyle olmasına insallah düzeltirsiniz arayi niye boyle durup dururken kavga cikarmiski enteresan yani arada cocuk olmasa birak ugrasma dicem ama cocuk var iste
Kızıma baktıkça üzülüyorum kızım baba diye kapıya koçamayacak ben zaten çalışan bir anneyim hep eksik kalıcak

X