Eşim her cumartesi günü bekar arkadaşlarıyla gece çorbacıya gidiyor

Benim eşim de memleketine yalnız gider orda birkaç gece arkadaşlarıyla dışarda sabahlar bunu sorun yapmam ama her hafta düzenli böyle bir plan benim hoşuma gitmezdi . Ayda bir olsa tamam da her hafta her hafta . Gerci esim de aynı kafada biz erken yaşlandık herhalde . Madem bu konuda gayet net sizde bir plan yapın ve tüm cumartesi günleri evde olmayin dışarda gezin

Anksiyetem tuttu. Gözünü seveyim neden bir "çorbacıya" yazamadın ashshaj.
Başlığa göre eş kişisi "çorbasıyla" gidiyormuş 😂 çorbasını alıp nereye gidiyor diye konuyu okudum 🤣🤣 sonra konu sahibi, eşinin "çorbacıda" gittiğini yazmış 🤣 çorbacıda adamı kimler götürüyor acep dedim 🙈🙈 neyse aslında çorbacıya demek istediğini anladım ironi yapıyorum 🤣🤣

Başlığa göre eş kişisi "çorbasıyla" gidiyormuş 😂 çorbasını alıp nereye gidiyor diye konuyu okudum 🤣🤣 sonra konu sahibi, eşinin "çorbacıda" gittiğini yazmış 🤣 çorbacıda adamı kimler götürüyor acep dedim 🙈🙈 neyse aslında çorbacıya demek istediğini anladım ironi yapıyorum 🤣🤣
Bence de herkes çorbasıyla gitse daha güzel bir etkinlik olurdu hahahah😂

Anormallik demeniz hoş olmamış herkesin yapısı sosyal olmaya uygun değil veya arkadaş bulmak marifet değil içedönük insanlarda çok.Maksat halinden memnun olmak.

Bi asosyallik duyarı kalmıştı bu sitede şahit olmadığım. İnsan sosyal bir varlıktır. Eğer kişi sosyal olmayı tercih etmiyorsa, asosyalliği yeğliyorsa, arkadaş ilişkilerde sorun yaşıyorsa, arkadaş edinemiyorsa veya edinmek istemiyorsa bu bir anormalliktir. Halinden memnun olması bu anormalliği değiştirmez. İçe dönük insanlar çok evet ama içe dönük olmak sıfır arkadaşla yaşamak demek değil

Bi asosyallik duyarı kalmıştı bu sitede şahit olmadığım. İnsan sosyal bir varlıktır. Eğer kişi sosyal olmayı tercih etmiyorsa, asosyalliği yeğliyorsa, arkadaş ilişkilerde sorun yaşıyorsa, arkadaş edinemiyorsa veya edinmek istemiyorsa bu bir anormalliktir. Halinden memnun olması bu anormalliği değiştirmez. İçe dönük insanlar çok evet ama içe dönük olmak sıfır arkadaşla yaşamak demek değil
Konu sahibinin sıfır arkadaşlıkla yaşadığını sanmıyorum arkadaşlarım var ama görüşmüyorum demiş,belki farklı şehirdeler veya eşinin arkadaşları kadar müsait olamıyorlardır hep.Ayrıca duyarsa duyar herkes arkadaşlığa ihtiyaç duyacak diye bir şey yok en iyi arkadaşı eşidir yeter ona.Herkes istediği gibi yaşar kime ne.Sıfır arkadaşlığı da tercih edebilir gayet,bu sorun yaşadığı anlamına gelmez insan sevmiyordur.

Ben arkadaşlarımla pek görüşmüyorum o yüzden gözüme batıyor belki de

Sen de görüş, ne yapıyorsun tek başına sıkılmııyor musun?

Konuya geleyim her cumartesi beni birakan adam ben de istemezdim, neden biirlikte gezmiyor musunuz? Biirlikte gezmediginiz icin adam sikilip tek basina geziyor olabilir mi?

Kel oğlan gibi sefer tasını sopanın ucuna takıp gece gece yollarda dolanıyormuş falan ayy ahsgshshsb😂😂😂

Konu sahibinin sıfır arkadaşlıkla yaşadığını sanmıyorum arkadaşlarım var ama görüşmüyorum demiş,belki farklı şehirdeler veya eşinin arkadaşları kadar müsait olamıyorlardır hep.Ayrıca duyarsa duyar herkes arkadaşlığa ihtiyaç duyacak diye bir şey yok en iyi arkadaşı eşidir yeter ona.Herkes istediği gibi yaşar kime ne.Sıfır arkadaşlığı da tercih edebilir gayet,bu sorun yaşadığı anlamına gelmez insan sevmiyordur.

Aynı şehirde hiç arkadaşı olmaması da normal değil ki. Hiç mi arkadaş edinememiş? Ben bu en iyi arkadaşım eşim olayını hiç anlamıyorum. Doğru da bulmuyorum. Eş başka arkadaş başka. İkisinin yeri çok ayrı birbirinden. Arkadaşı olmayan insanların teselli cümlesi gibi geliyor bana. İnsan sevmemek sahiden normal bir şey mi sizce? İnsan sosyal bir varlık, sizin söyledikleriniz insan doğasına aykırı

Herkesin ilişki dinamiği farklı, benim kabul etmeyeceğim bir durum. İse gitmediğim ve ertesi gün iş olmayan tek gün cumartesi, tabi ki beraber vakit geçiririz ne işi var nöbet gibi her cumartesi gecesi disarda. Zaten en çok birbirimizle vakit geçirmeyi seviyoruz, koşa koşa eski arkadaş grubuna giden biriyle evlenmezdim. Ayda bir olur spontan olur tamam da gerisi cok fazla bizim ilişkimiz için.

Eşinin en iyi arkadaşı kadın olmayınca olay çıkıyor sonra. Ben hiç en iyi arkadaşım karım diyen bir adam tanımadım. Hep kadınlar söylüyor bunu nedense 🙄

Eşinin en iyi arkadaşı kadın olmayınca olay çıkıyor sonra. Ben hiç en iyi arkadaşım karım diyen bir adam tanımadım. Hep kadınlar söylüyor bunu nedense 🙄
Benim eşim söylüyor mesela 😅 bana da diğer türlüsü tuhaf geliyor mesela. Herkesin ilişki dinamiği farklı

Aynen öyle.
Kendisi içe dönük diye kendi karanlığına eşini de çekmeye çalışıp, çekemeyince de şikayet eden insanlara sinir oluyorum

Aynen öyle.
Kendisi içe dönük diye kendi karanlığına eşini de çekmeye çalışıp, çekemeyince de şikayet eden insanlara sinir oluyorum
kendisi içedönük ama içedönük olmasa bile her hafta çıkmasını istemeyebilirdi,tabi evlenmeden önce konuşulması gereken konular bunlar.İnsanları evlendikten sonra değiştirmeye çalışanlara bende sinir oluyorum

Bence evlilikte de arkadasliklar sürdürülmeli. Dün kendim de düsündüm en son ne zaman böyle güzel bir arkadas ortaminda bulustum diye. Üstünden bir sene gecmis :KK43: size de tavsiyem cevreniz varsa iliskilerinizi yasatmaya calisin. Esiniz abuk subuk tiplerle pavonya gitmiyorsa birakin haftada bir bulussun.

Bekar olunca mı sorun oluyor arkadaşları orasını anlayamadım.
Eşim olsa gece bu şekilde çorbacıya gitmesine bir şey demezdim. Takılacağım nokta her cumartesi olması olurdu. Yani o cumartesiler benim planlarım için esnemiyorsa çakılı bir şekilde sadece arkadaşlarına adanmışsa sorun ederdim sadece. Tek sorun çorbacıya gitmesi mi onun dışında da ilgisiz midir?

Benim eşim söylüyor mesela 😅 bana da diğer türlüsü tuhaf geliyor mesela. Herkesin ilişki dinamiği farklı
Size öyle diyordur belki 😂 tabi ki her ilişkinin dinamiği farklı ama benim eşim en iyi arkadaşım sensin dese gözümden düşerdi. Sosyal becerileri gelişmemiş arkadaş edinemeyen bir adam gibi görünürdü gözüme.

X