Eşim onu aldattığımı zannediyor, arkadaşım yüzünden evliliğim bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl ya, kahve içse sıkıntı yok muydu

Öyle deme birde elinde olmadan ikna etmişler

Aynenn öyle. Sanki her şey kendi iradesi dışındaymış gibi lanse ediyor bari kabullen bir hata yaptım de kılıflar uydurarak vicdanını rahatlatacağına

Kesinlikle altına imzamı atarım, en mantıklı yorum bu

Tamamda hanımefendi arkadaşınız eski sevgilinizin o ortamda olmayacağını söylerkendemi alkollüymüş hayret bir şey

Güzel kurgu... 22 gündür hiç konuşmadınız yani...Guzel kurgu... Doğruysa da x'e atmayın tüm suçu orda isteğiyle kalan sizsiniz

o kadar haklısınız ki bir şey diyemiyorum

O aşifte kiz arkadasin ve gevsek eski sevgilini kopek tasmasi gibi bir tasma bul ikisinin boynuna gecir sende onlerine dus kocanin pesine git ve ozurdiler. Hepiniz hatalisiniz olaylara bak evli bir kadinin eski sevgilisiyle ayni ortamda alkol alarak aksamin 10 una kadar ne isi var elalemin evinde?

Güzel kurgu... 22 gündür hiç konuşmadınız yani...Guzel kurgu... Doğruysa da x'e atmayın tüm suçu orda isteğiyle kalan sizsiniz
telefonu kapalı her gün arıyorum hiç bir şekilde açmıyor ailesi ile aram o kadar iyi değil en son ablasını aradım

üzme kendini artık olan olmuş canım... biraz sakin ol sende zamana bırak. kendinde olmalısın işi toparlamak için..
senin onu aldatmayacağını oda biliyordur ama işte şüphe düşmüç b kere.
şüphelerini öğren ve onları yok etmeye yönelik kanıtlarını sun ve bekle normal davranmaya devam et kapalıda olsa tel msj at hergün sevdiğini hatalı olduğunu özlediğini yaz... ve en önemlisi pozitif kal o enerjin onu tamir eder eterik bağlarınız kopmaz oradan onu düşünerek sevgi ve mahcupluk hissi gönder... umudunu yitirme... ve bu derdini başka erkeklere anlatma kimseye anlatma... ehline sor işi.. geçmiş olsun inşallah düzelir canım..

Kadinin bundan haberi yokmus ki. Muhtemelen ordaki diger insanlara ayip etmemek adina hemen kalkamamis.
Pardon, kime ne ayıbı?
İsteyen istediğiyle görüşsün, bana ne ama konu sahibinin eşi bu konuda zaten hassas, o ortama girmesini istemiyor bir de eski sevgili çıkıyor.

Normal karşılayan çift olsalar amenna lakin durum öyle değil.
Millete bozuntuya vermeyeceğim diye ne oldu, yuva yıkıldı:)
‘Arkadaşlar yanlış anlamayın ama nahoş bir durum bu, eşimi incitmek istemem lütfen siz devam edin geceye, ben ayrılayım’ deyip gidemiyorsa zaten yeterli hassasiyeti göstermiyordur.

valla laf ustune laf. adamı orda gordun cıkmadım vazgecırdıler dedın.. sonra ıcmıssın.. nası seyse... bu sure zarfında arayıp kocana durumu anlatmak aklına gelmedı sarkılar turkuler sacma sapan ıslr ay ben nedense sana cok kızdım..bunu kendın gorsen burnundan getırırsın adamın ... evlı barklı kadınsın madem senın exinle storynı paylasan zıhnıyete ne demelı ne bıcım bı cevren var bee..bildiğin ayrılın dıye yapmıs ıste kabak gıbı ortada.. sıvaması kalmıs bı ama arayıp duzeltcekmıs mısmıs.... nereye duzeltıyo..sen o cevrenı bı yok et etrafından hepsı zarar zıyan gereksız ... kocana bır uzuldum kıı anlatamam benım bı yakınımın canı yanmıs gıbı..

Kadinin bundan haberi yokmus ki. Muhtemelen ordaki diger insanlara ayip etmemek adina hemen kalkamamis.
ha ha ha ciddimi siniz?haberi olmamasında zaten suçlayan olmadı.kadın orda basbayağı adamla oturmuş yemek yemiş üstüne de alkol almış.aklı başında her koca bu durumu kabullenmez.size normal geliyorsa ona da saygı duyarım.ben o kadar modern değilim kusura bakmayınn

empati yaptım düşündüm ben olsaydım o kadar kötü hisserdim ki onu çok iyi anlıyorum güvenini yerle bir ettim

En başta arkadaşınız gelmeyecek dediği halde gittiğinizde orada eski sevgilinizin görünce, oturup yemek yemeğe nasıl ikna oldunuz çok merak ettim. Herşey bir tarafa beni kandırdığı için oturup o arkadaşın yemeğini yemezdim ben.

Sonrası zaten saçmalık olmuş. Yemekler, şarkılı türkülü eğlence.

Arkadaşınız fotoğrafları paylaşmasa siz eşinize böyle böyle oldu, diyecek miydiniz hayır, kız kıza oturup dönmüş gibi yapacaktınız.
İyi olmuş böyle ortaya çıktığı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…