Eşim onu aldattığımı zannediyor, arkadaşım yüzünden evliliğim bitiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sinir zaten ortaya çıktığı için, yaptığına değil.
Ve evet, bu aldatmaktır.
Çünkü aldatmak başkasıyla ilişki yaşamak kadar dar bir kavram değil.
Kandırmak, yalan söylemek ve gerçekleri gizlemek de dahildir.

Kadinin bundan haberi yokmus ki. Muhtemelen ordaki diger insanlara ayip etmemek adina hemen kalkamamis.
Ayıp etmesi mi kalmış? O zıvanadan çıkan arkadaşıma ayıp düşünücem bir de. İnsan önce eşini düşünür, aynı şeyi o bana yapsa ne düşünürüm ne hissederim der basar gider. Bi ben mi netim bu kadar ya? Arkadaş hatrı bilmemnesi benim yuvamdan kıymetli değil.

Gitmek istemiyorsunuz bir şekilde ikna ediyorlar, eski erkek arkadaşı görünce orda durmak istemiyorsunuz ikna ediyorlar. Ama eşiniz korona var gitme (ki çook mantıklı bir sebep) deyince ikna olmuyorsunuz. Siz bu adamı sevdiğinize emin misiniz?

X denen arkadaşın neden foto atıyo hadi attı neden kırık kalp emojisi çok düşüncesizce.. umarım eşiniz döner. Arkadaşınızın sizden önce konuşması daha mantıklı sanki önce o ulaşmalı yaptığını temzlemeli bi kaç gün sonra da siz. Ablasının dediği gibi zamana ihtiyacı olabilir ama arkadaşınız bi an önce gidip konuşmalı

telefonu kapalı her gün arıyorum hiç bir şekilde açmıyor ailesi ile aram o kadar iyi değil en son ablasını aradım
Bakın bu sizin aleyhinize olabilir. Nasıl insanlar elbet bilmiyorum fakat aranız iyi değilse ve hiçbi şey yapmadıkları halde bu böyleyse (nedense öyle bi elektrik aldım sizden) bu olay istemediğiniz bir neticeye varabilir.

"erkek arkadaşımda orda"yazinizdan sonrasını okumadım gerekte yok yani bu yetti.
1. ne yaparlarsa yapsinlar durmazdım.
2.hemen eşimi arar durumu anlatır beni almasini isterdim.
3.birdaha arkadaşlarımla görüşmezdim.

iradem o kadar zayıf ki kalkıp gidemedim ısrarlar sonucu kaldım.Yemekten sonra da bir kere niyetlendim ama yine ikna ettiler kimseye hayır diyemiyorum hele ısrar olunca iyice afallıyorum olayların sonucu öngöremedim bedelini de çok kötü ödüyorum hepiniz haklısınız tepkiniz de o kadar mahcubum ki

pek bir sorunumuz yok ama biraz soğukluk vardı hep ailesi ile aramda.İlk 1 sene aile apartmanında kaldık en alt katı eşime ayırmışlardı o zamanlardan kalan bir soğukluk var.Sonra eşimle ortak karar alıp başka bir yere taşındık inşallah onlar da doldurmuyorlardır korkum bu eşim hiç bir zaman kişisel sorunlarımıza ailesini katmadı ama bu çok başka artık

Israrlar sonucu neden kaldınız ben onu anlamadım? Size yalan söylenilmis erkek yok diye. Sizin gördüğünüz anda hemen cekip gitmeniz lazımdı o yalanı görür görmez. Ama yok üstüne şarkılar üstüne alkoller birde kırık kalp emojileriyle instaya koymalar. Esinize hak vermemek elde degil. Yazık olmus adama, bosanma sebebi.

Evet en mantıklısı durumu eşimin benden duyması olurdu ki o arkadaş fotoyu paylaşmasaydı adam orda eski erkek arkadaşın olduğunu bilmeyecekti bile bu bile kötü bir durum

Yani sizi daha çok üzmek istemem, ama dua edin, eşinizin ablası anlayışlı davranmış sizinle konuşmuş eşinizde son derece haklı ve bana inandırıcı gelmedi bu anlattığınız Haberiniz yoksa durmayıp cıkabilirdiniz

Sizin akliniza ancak kötü seyler gelir zaten. Olan olmus kadinin üstüne gitmek bu saaten sonra neyi degistirecek ? Sizin yorumlarinizi daha önceden okudum. Siz benim ahlakimi laf söyliyebilecek en son insansiz. Haddinizi bilin.

Insanlar buraya konu aciyor cünkü yardima ihityaclari var. Kadin yaptigi seyin yanlis oldugunu zaten anlamis. Her yorumda ayni elestiriyi yapmanin bi anlami yok.
Alkol almasinin büyük bir hata oldugunuda ayrica belitmistim.

Eşinize sevgilinize geçmişinizi anlatmayın kimsenin geçmişini de bilmeyin. Şifre vermek falan evli bile olsanız herkesin bir özeli olmalı siz de istemeyeceksiniz karşıdakine de vermeyeceksiniz. Zaten diğer şeyleri başka arkadaşlar söylemiş oturup bekleyeceksiniz.

Muhtemelen bosanmazsınız ama bu durum uzun zaman sizi yorar eşinizi yorar hala evli kalabilirmisiniz Kocan başından sonuna kadar haklı ben olsam gidip dönmezdim sanırım yazık çok üzüldüm ama sendende kötü enerji almadım bu devirde insanın başına arkadaş yüzünden geliyor ne geliyorsa

dini öneri vermek sitede yasak.nereden biliyorsunuz da dua sure önerileri veriyorsunuz?belki konu sahibi müslüman bile değil.
Ne var dini öneri dediği sey dua ismi oturup anlatmamıs uzun uzun müslüman değilse teşekkür ederim inanmıyorum der biter sen sorun yapma bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…