Eşim (sizce ne yapmaliyim)

hero_gril

M💙A💜F❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2020
136
278
Oha 7 yılmı herhalde kardeşin yanından geçip gitse ne sen onu, nede o seni tanımazsiniz, ailen arkanda durmuyormu gel Türkiye ye baban gelsin havaalanina alsin seni giderken de kocan gönlünü alir özür diler bi hayvanlık yaptım kusura bakma derse gidersin böyle seymi olur ne izin alıyorsun gidecem de kestirip at..bu evlilikte senin de söz hakkin vardir herhalde adam seni eşi değilde yanında taşıdığı valiz felan zannediyo galiba gittiği heryere senide arkasından götürüyor..

Yari Otomatik Portakal

Noone's gonna take my soul away...
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
1.857
5.870
24
Ben sizin eski konunuzu hatırlıyorum, eşiniz size şiddet de uygulamisti sanırsam. Yerinizde olsam bu adamı boşarim. Teşekkürler.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :98.6 Kg. Şimdiki Kilom :93 Kg.

Mavistez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
3.559
2.224
Slm kızlar ...

Bir konuda fikrinize ihtiyacım var gerci ben karar verdim ama yinede haksızmiyim diye merak ettim...

Ben Almanyadayim 2 kızım var biri 6 olucak biride 3 ...

Ben 6 yıldır burdayım Eylül ayında 7 yil olucak. Bu 6 yıl boyunca sadece bir kez tek küçük kızıma hamileyken gittim 1 ay kaldım...

10 gün kendi ailemde 20 gün kaynanamgilde ...
Neyse dedik ailemle kavga olmasın bu kez böyle oldu bi dahakine buna izin vermeyiz dedik ...tabi bu 20 gün kaynanamgilde kaldığım sürece eşimle kaynanamla sürekli tartıştık dili durmuyor kadının çok laf söyler bende geri ona söylerim dayanamam..eşimde çok iki yüzlü ailesinin yanında bana nefretle bakıyor vicdansız oluyor...ve onunlada kavga ediyoruz ben açıkça gittiğime bin pişman oldum ...

Bide biz kışın gittik ne gezdik nede doğru düzgün insan yüzü gördük rezil oldum resmen okul zamanıydı ablam istanbuldaydi gelemedi onuda hemrn hemen 7 yıldır görmedim sayılır neyseki çok şükür internet var tlf var...

Neyse benim eşim bugün kaynanamı aradi konuştular kaynanam "eşinle konuş önceden buraya gelince kavga etmeyin" dedi (çok fesattir)
Görümcemde gidecek istemiyorlar beni yerleri dar olucak çünkü görümcem de burda o bile diyor git ha git (Benim için olmadığına yemin edebilirim)

Kaynanam git diyor oğlum yanımda olsun yeter diyor...

Bende eşimle konuştum

"Bak x ben gidince önce ailende 5 gün kalirim sonra kendi aileme giderim kardeşimde nişanlanır onların bu güzel zamanında yanında olmak istiyorum .gitmeye yakin 4 gün kala sizin memlekete sizinkilere gelirim ordan döneriz dedim .

Düşünün yine 9 gün kaliom...Eşim ne dese iyi..

"Olmaz gider geliriz ben kabul etmem ailemin yanında kalacaz "dedi

Aklıma gittiğim dönem geldi burnumdan gelmişti...

Esime kızdım

"Asla gelmem o zaman kızlarıda göndermem sen tek git böyle benim işim olmaz orda gelirsem varmadan Allah belami versin kavuşmadan son nefesimi vereyim dedim.

Gitmeyi düşünmüyorum ama ailemide çok özledim ablalarimi 2 ablam tek orda zaten biri kaynanamgille aynı memlekette tayini çıkmıştı oraya geçen sene. Çok mutlu olmuştum artık bana yakın diye .Biride annemgile aynı şehirde...

Düşünüyorum gitmeyeyim rezil olsunlar bi gelini getiremediler diye cunku genlerinde rezillik var yoksa durmuyorlar...

Bi yandan da diyorum eşim bilet alırsa sormadan orda 5 günüm dolunca abimde izine gelicek derim gel beni al diye..

Siz olssaaniz ne yaparsınız...
Demekki eşin sesini çıkaramaz abin almaya gelirse. Öyle yap madem sen daha gtmeden problem çıkmış gidince kimbilir nasıl olur. Benim eşim çok ters biri öle emri vaki fln anlamaz abimi geri boş gönderirdi valla 😂

Dahliadivin

Ayar saniyenin peşinde koşmaktır 🕑
Pro Üye
21 Ocak 2018
4.910
12.282
28
7 yil ne demek ya nasil dayandiniz ne icin kim ugruna degiyormu bari? İzin almayin birkac gun kalin ailenize gidin kolunuzdan tutup sizi odaya kapatacak halleri yok ya. Kalabildiginiz kadar kalin ailenizde esinizde asiri vicdansiz kotu kalpli bencil birisi allah onunislah etsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-06-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
34.831
106.013
Siz nasil olsa 7 yilda 1 defa ailenizi sayip gitmissiniz,esinizin boyle laf yapmasi cok normal. Once siz sayacaksiniz ailenizi,sonra esiniz sayar. Sizin yuzune bakmadiginiz ailenize esiniz napsin? Hata sizde.

Fitne_fucur

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
28.512
107.076
aileni görmek için eşinden izin mi alıyorsun?

Bloss

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
4.032
15.717
Konularınızı bildiğim için bu kısır döngü böyle devam eder. Sonunda yine eşinizin dediği olacağı için boş yere sinirlenmeyin.
Eşiniz ehliyetle ilgili sizi aptal testine sokmak istiyordu. Ehliyeti aldınız mı ?

LaRisaCca

Mother of twins 🤰
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Temmuz 2016
16.841
70.558
Kız niye and vermişsin hemen ekmek kır kafanda :KK45::KK45:şimdi bir çözüm öneririm eşinle aranızda kavgaya sebep olurum o yüzden birşey demiyorum ama teyzemin hikayesi senin anlattığın ile birebir hatta onun kaynanası istediği olmayınca bayılmış numarası yapıyor. Teyzem çareyi geldiğinde direk anneme (anneannem dedem rahmetli, yoksa onlara gidiyordu) gelmekle buldu. Gelir alışverişini yapar kardeşlerini memleketini gezer dilediği kadar kalır . Aradıklarında yüz vermez çünkü enişte de öyle davranıyor ona Türkiye'ye geldiklerinde. Dönmeye 2-3 gün kala gider kaynanasına gittiğinde de onları asla duymaz ve Almanya'ya döner. Nasılsa geldiğimde kocam komşunun oğlu gibi değil mi ben de onu tanımıyorum gelince der öyle davranır. Ben sana böyle yap demiyorum ,aklıma teyzem geldi paylaştım 😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 172 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin vücudu başından daha hızlı büyüyecektir. 50.000 IU dozdan fazla A vitamini toksik(zehirleyici) etki gösterir. Vücudun ihtiyacı olan A vitaminini almanın en kolay ve güvenli yolu gıdalardır. Lütfen besin takviyesi ilaçlardan sakının. Bebeğinizin dış genital organları artık kesin bir şekilde ayırt edilebilir durumdadır. Bebeğinizin kız mı erkek mi olduğu artık anlaşılıyor. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için ultrasona girebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zerosima

Boy:1,58 Güncel:66,2 hedef:57
Pro Üye
Anneler Kulübü
3 Kasım 2014
14.606
15.318
Yine siz kalıyormuşsunuz benim teyzemler gelirdi 1-1,5 ay 1 gün bile anneannemlerde kalamazlardı haftada 1 akşam getirirdi giderlerdi geri de malesef birşey diyemiyorlardı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 474 gün geçti.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :69.5 Kg. Şimdiki Kilom :66.2 Kg.

lila6

13.07.2020
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
2.368
4.905
Ben bunlara müstehakı yapman taraftarıyım. Gönül böyle olsun istemezdi ama başka çare yok. Eşini annesine bırak sonra gönünce gez.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 283 gün geçti.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :82.6 Kg. Şimdiki Kilom :72.80 Kg.