Eşim (sizce ne yapmaliyim)

Noway35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
1.233
3.438
Herkes kendi ailesiyle vakit gecirsin bence. Zaten yasadiginiz ulkede hep esinizle birliktesiniz. Yillardir ailenizi gormuyormussunuz. Tutup kayinaile ile gecirmek istemezdim ben sanirim.
 

bengisu022

🏆🏆🏆🏆🏆
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
6.508
27.690
34
7 yıda bir defa gitmek çok uzun bir süre olmuş . Canınız nerede kalmak istiyorsa orada kalın. Sadece çocuklar olduğu için kv dede görme hakları var ondan dolayı gidip 3 5 gün durmanız yeterli. Yani eşiniz gidip aynı süre sizin ailede kalsın o zaman. Yani bu erkeklerin anne evine götürmesine bir anlam veremiyorum. Hiç anlaşamıyorsanız birlikte iznin yarısı senin annen yarısı kv. Ya da 3 5 gün her ikiniz iki tarafta kalır kalan zamanda herkes kendi annesine gitsin. Şahsen ben olsam 2.tercih ederdim eşsiz anne evi daha keyifli 🙂not öyle kendinize beddua ederek konuşmanız da hoş olmamış.
 


Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :103 Kg. Şimdiki Kilom :85 Kg.

Renklihatun

Sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir 💖
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
2.113
8.192
34
Ağzının üstüne ıslak tuvalet terliği hatta kürekle geçirin bir tane Allahim düşman başına desem vallahi böyle bir tip ne bileyim aileye giderken izin almak değişik geliyor bana
 

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
19.393
99.491
37
bence de etmesin. herkes kendi ailesinde takilmasi mantikli olan. ama esi ot kafali oldugu icim anlamaz. bosanmak istemiyorsa kv sini araya sokmasi ise yarar belki. zaten istemiyormus kizin gelmesini
Otları budamazsan vakti geldıgınde tum bahceye bahcekı gullere bitkilere zarar verirler. Konu sahıbı hıc budamamıs, hep tamam demıs ya da ızın almis. Adamın aymazlıgı bundan.

Haddını bil ınsan evladıyım bende dıyıp senede bir gitseydi ailesıne, adam da buna alısacakti. Ama konu sahıbı, ızın almıs ya da boyun egmıs. Otlarda uzamıs iste.
Kendisinin de cocukları var. Yedi sene gelmez cocukları evlendıklerınde, kapıya bakıp beklerler. Hayat boyle.
Ölüm var.
 

CiRiLLA

Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
19.315
68.862
Aileniz mi hep sizin yaniniza geliyordu? Yoksa kocaaaa 7 yilda 1 kere mi ailenizi gordunuz?
İnanamiyorum gercekten. 😳😳😳
7 yil ailemi gormesem annem babam sorar neden gelmiyorsun diye, eşime de sorarlar noluyor boyle diye ki kendileri gelirler zaten.
Çok ilginçsiniz. İnsanin ailesini gormek için izin mi almasi lazimmiş.
 

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.598
2.972
Simdi 5 gün kv de kalsa sonra ailesine gitse Nisan falan halletse.gerj gelse kv oradan evlerine donseler eşi bu kadının burnundan getirir sen bunu nasıl yaparsın diye.hic gitmese özlem var hasret var.eson ve kv tamamen haksız.gun hesabı yapmak da sana kalmış ben çok üzüldüm.ben ailemde istediğim kadar kalmak isterim.he eşim sıkılır ailesini özler o kendi ailesinde kalabilir.ama anlasmadan yaparsanız size eziyet eder diye düşündüm çünkü öyle yapısı var gibi.
 

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Pro Üye
3 Temmuz 2010
9.399
8.325
İleride çocuklarınız büyüyüp evlendiği zaman Kocanız kızlarını yedi senede bir görmeyi kabul eder miydi acaba... kv torun görmek için tutturmuş bu kadar yedi sene sonra gösterin kabul eder mi acaba... ne biçim insanlar ya
 

anabel lee

Keyfimi seveyim :)
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2015
3.057
6.255
İyide eşiniz öyle istiyor diye niye ailenizi görmekten mahrum kalasınız ki, gidin ve planınız neyse onu yapın, onun ailesi aile de sizin aileniz ne peki. Ayy sinir oldum yine erkeklere :sinirli: