Eşim tarafından aldatıldım

Merhaba hanımlar. Biraz uzun olacak şimdiden kusuruma bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim çocuğum yok. Ekim ayında tesadüfen eşimin telefonunda bir bayanla msjlaşmasını gördüm. Başka kadınlada fotosunu gördüm eşim tabi inkar etti bayanada turist felan dedi inanmadım tabi ama yuvam yıkılmasın diye sineme çektim. Neyse eşim bana ara verelim dedi düzelicek sandım tamam dedim anneme gittim oda annesinde kalıcaktı. Bir gün içimden bir ses kendi evime gitmemi söyledi yani eşimin kadınla eve geleceğini resmen hissettim eve gittim. Fotoda gördüğüm kadınla eşim eve geldi tabi odadan çıktım gördüler beni eşim kaçtı felan çirkince şeyler yaşandı. Bundan sonra ben aptalım ki eşimle tekrar aynı evde yaşamaya başladım yani o beni eve götürdü tam 1 hafta sonra boşanalım dedi tabi ben şok oldum tamam dedim. Tüm eşyalarımla beraber anneme yollandım. Dava felan açtı açtığı davaya gelmedi. Bu olaylar kasımda oldu ve biz hâlâ ne ayrıldık ne de birleştik hâlâ annemde yaşıyorum boşanalım artık diyorum tamam diyor hiçbir icraati yok. Bana sen benim için dünyanın en değerlisisin diyor özlüyorum felan diyor. Ben artık gerçekten çıkmazın içindeyim. Hayatında hâlâ biri var mı diyorum annesinin ölüsüne yemin ediyor ki annesine çok düşkündür. Hayatımda kimse yok kafamı dinliyorum diyor. Boşanalım dediğim halde tamam deyip sallıyor. Ne arıyor ne msj yazıyor. Ben tabi bu sırada memurluk için çabalıyorum üniv mezunuyum. Biz severek evlenmiştik ve ben eşimin gözünün içine bakan insandım. Asla ona bir yanlışım olmadı. Ben kendimi geri çektim artık ondan. Sizce ne yapmalıyım? Yuvam yıkılmasın diye herşeyi yaptım. Bu adam sizce ne yapmaya çalışıyor? Allah aşkına dışardan bir göz olarak nasıl yorumluyosunuz bu durumu? Çok uzun oldu kusuruma bakmayın. İyi geceler arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Davayı aç boşan durdugun her saniye kendinden çalıyorsun

Elimde delil yok zaten açılmış bir dava olduğundan tekrar dava açamıyorum ki. Fikrinizi almak için yürdımcı olurmusunuz demiştim çünkü davranışları çok tutarsız olduğu için sizce ne yapmaya çalışıyor diye sormak istemiştim
Klasik ... çocukluğu yapıyor lütfen geri dönmeyin lütfen güçlü durun
Allah rızkını verecektir ona muhtaç değilsin lütfen

Adam aldatmış ve belliki hiç pişman değil. Yok yemin ederim kimse yok, yok değerlisin falan filan kafasına estikçe rastgele cümle kuruyor. Gerçekten pişman olup seven adam bir dk bile beklemeden kendini affettirmek için mücadele ederdi. Nasıl bir cins bu? Biran önce ayrılıp defet gitsin.

Kesinlikle duygusuz size karşı sevgisinin kaldığını düşünmüyorum sizin gibi onu bu kadar sevip affeden birini bulmasıda zor sadece siz düzgün bi profilsiniz bu yüzden kararsız bence bütün yasal haklarınızı alın ihtiyacınız olur olmaz mesele bu da değil onlar sizin hakkınız tabiki talep ediceksiniz bir tane iğnenizi bile bırakmayın böyle adama herşeyi yapıcak üzücek bi insanın gururuyla oynayıp bide üstüne kolayca boşanıcak yok öyle bir dünya herkes yaptığının bedelini ödeyecek ödeyemeyeceği bedellerin altınada girmiycek
Peki size birde şunu sorabilurmiyim? Bu adam neden hâlâ en yakın arkadaşlarına bile ayrılcağımızı söylemiyor. Ortak arkadaşlarımız var onun bebeği var tabi ayrılcağımızı bilmiyolar ona dün bebeğinin şeylerini sakla bizim çocuk için demiş. Manyak mıdır nedir. Sizce neden böyle bişey yapıyor.

Sizi baya çantada keklik sanmış anlaşılan..tuhaf davranıyor çünkü sizin boşanma isteğinize inanmıyor.Sanıyor ki mahkemeye gitmeyince her şeyin üstü kapatılacak.Çocuğunuz yokmuş.Hayatınızdan çıkarın gitsin.Kariyerinize odaklanın bence.Sizden daha değerli değil hiçbir şey ve hiçbir kimse..Boşanmak için delil olsaydı daha da iyi olurdu tabi..Hakkınızda en hayırlısı olsun

Peki size birde şunu sorabilurmiyim? Bu adam neden hâlâ en yakın arkadaşlarına bile ayrılcağımızı söylemiyor. Ortak arkadaşlarımız var onun bebeği var tabi ayrılcağımızı bilmiyolar ona dün bebeğinin şeylerini sakla bizim çocuk için demiş. Manyak mıdır nedir. Sizce neden böyle bişey yapıyor.
Çünkü sizin ayrılmak istemiyceğini düşünüyor sizin ona olan bağlılığınızı biliyor arkadaşlarınızın bunu size diyeceğini düşünerek sizi yumuşatmayada çalışıyor olabilir sizin gibi birini bulamıycağını biliyor bunlar günlük ilişkiler biraz gönlümü eğlendiriyim evliliğim kenarda dursun kafasında da olabilir

Çünkü sizin ayrılmak istemiyceğini düşünüyor sizin ona olan bağlılığınızı biliyor arkadaşlarınızın bunu size diyeceğini düşünerek sizi yumuşatmayada çalışıyor olabilir sizin gibi birini bulamıycağını biliyor bunlar günlük ilişkiler biraz gönlümü eğlendiriyim evliliğim kenarda dursun kafasında da olabilir
Birde bana boşanma kararını aldığımızda bile diyordu ki bir daha evlenecek olsam yine senin kapına gelirim diyodu. Benim gibi birini gerçekten bulamaz çünkü inanın bana onun gözünün içine bakan insandım ne yaptıysa aptal gibi affettim benim gibi birini bulamıcakta ki yuvamı yıktı yuvasıda olmucak Allahım görmüyo mu sanki herşeyi bana yaptıklarını o gözyaşlarımı herşeyi rabbim görüyor. Ben Allaha havale ediyorum. Çok canımı yaktı ben ona gözüm kapalı güveniyordum yıktı tüm hayallerimi ve güvenimi. Evime kadar o kadını getirmesi bu kadar vicdansız ş.... olabilir mi bir insan. Namuslu sessiz sakin eşi varken başkasından boşanmış evli adamın evine gelecek kadar namussuz bir bayana beni tercih etmesi çok üzücü. Allah aşkına eşine bunu yapan ona neler yapmaz ki zaten onunla görüşürken başka kadınla msjlaşmış telde yakaladığım başka kadındı. Yani gerçekten çok çok üzücü.

bekledikçe kendine zarar vericeksin kesinlike değmez lütfen en kısa zamanda bırak onu sana iyi gelecek şey bu :)

Namuslu sessiz sakin eşi varken başkasından boşanmış evli adamın evine gelecek kadar namussuz bir bayana beni tercih etmesi çok üzücü
Onu tercih etmedi bugün o yarın başkası ona aşık olup sevip görüşmedi bu yüzden bi tercih değil bu eşinizin karektersizliği kendinizi üzmeyin diycem ama mümkün değil üzülün ağlayın ama geçiceğini bilin yolunuza bakın Allah size güç ve sabır versin

avukatın var mı
Çünkü şuan mahkemeye gelmemesi barışmak için değil de tazminat vermemek için planlar yapıyor diye düşünüyorum
Şuan maddi ayarlamalarını yapıyor olabilirbelki evi arabayı başkasının üzerine yaptı
Adam eşini ailesinin evine gonderip eve kadın atacak kadar şerefsiz bir adam
Hala çok iyi niyetlisin sessizce beklememelisin
Aldattığına dair deliller bulmaya çalış
Kesinlikle bir avukatla görüş davayı sen aç

avukatın var mı
Çünkü şuan mahkemeye gelmemesi barışmak için değil de tazminat vermemek için planlar yapıyor diye düşünüyorum
Şuan maddi ayarlamalarını yapıyor olabilirbelki evi arabayı başkasının üzerine yaptı
Adam eşini ailesinin evine gonderip eve kadın atacak kadar şerefsiz bir adam
Hala çok iyi niyetlisin sessizce beklememelisin
Aldattığına dair deliller bulmaya çalış
Kesinlikle bir avukatla görüş davayı sen aç
Ev kredi ile alındı daha ödemesi başlamadı araba desen onu almıcam zaten. Bana nakit para vericek tazminat olarak ve nafaka verecek o şekilde protokol imzaladık dava bile açmıştık. Davaya gitmediğimiz için davayı aktifleştirmemiz lazım onuda o açtığı için o aktifleştirmeli. Yani kaçıracağı bişey yok. O tazminatı vermem diyemez çünkü düğünde takılan altınlarımın parası o tazminat. Allah onu bildiği gibi yapsın zaten şu düştüğüm durumu zerre haketmedim.

İyi de düğünde tazminatın takılanlarin yerine olduğunu sen biliyosun başkası biliyor mu sözleşmede yazıyor mu bunlar
Peki neden gitmedin davaya o gitmezse gitmesin sen gitmelisin ve dediğim gibi bir avukat tutmalısın

İyi de düğünde tazminatın takılanlarin yerine olduğunu sen biliyosun başkası biliyor mu sözleşmede yazıyor mu bunlar
Peki neden gitmedin davaya o gitmezse gitmesin sen gitmelisin ve dediğim gibi bir avukat tutmalısın
Protokolde tazminat miktarı nafaka miktarı herşey yazıyor mahkeme açıldı ben gittim ama davacı o olduğundan olmadı. Sözlaşmede yazıyor yani mahkemeye verilen sözleşmede.

Lütfen kendine değer ver dönme kararından olur mu
umarım en kısa zamanda Ataman olur daha çok da gençsin bu yaşadıkların sana tecrübe olacak ve çok daha mutlu olacaksın ayakların yere bastıkça

Lütfen kendine değer ver dönme kararından olur mu
umarım en kısa zamanda Ataman olur daha çok da gençsin bu yaşadıkların sana tecrübe olacak ve çok daha mutlu olacaksın ayakların yere bastıkça
Ben sadece şuna çok üzülüyorum beni evli erkeklerle görüşen kadına tercih etti gibi düşünüyorum. Oysaki o beni çok iyi bilir ne kadar düzgün karakterli olduğumu. Yani ona hiçbişey yapmamışken bana çok acılar çektirdi. Benim o gözyaşlarımın hesabını rabbime nasıl verecek. Allah aşkına yuva yıkanın yuvası olur mu? Benim hakkıma o kadar girdi ki. Çok hayallerim vardı ben emek verip memur olmak için çabalarken adam elin o... görüşüyomuş bende onu düşünüyorum ki memur olup eşime destek oluyum diye. İnsanı bu çok koyuyor gerçekten.

Sen feriştah olsan o yine yapacaktı
Sen şimdi evli erkeklerle olan bir kadına tercih etti hakettim mi diyorsun adam kendini bekar tanıtıp gerçekten düzgün bir bekar kızla aldatsaydı haketmiş mi olacaktın ki
Tabi ki hayır
Sen şimdi aldattığı kadın aşağılık bir insan olunca onunla kendini karşılaştırıp demek ki beni ondan daha değersiz daha aşağılık olarak mı görüyor psikolojisine giriyorsun
Yapma kendine bunu adam aşağılık
O senin kalibrende bir adam değil
Kötüyle yarışmayız en iyisi kötüden uzaklaşıp hayatına iyileri alman

Ortada kurtarılacak Bi evlilik kalmamış ki... Şuan hayatında biri olsun olmasın sonuç olarak sizi aldatmış, gözünüzle görmüşsünüz. Bi de utanmadan sizi evden yollayıp kadını getirmiş. Bu kadar yüzsüz olan Bi insanın sizi tekrar aldatmayacağına güvenebilir misiniz? Kendi yolunuza bakın. Hayatınıza çok daha iyileri girer.

Sen feriştah olsan o yine yapacaktı
Sen şimdi evli erkeklerle olan bir kadına tercih etti hakettim mi diyorsun adam kendini bekar tanıtıp gerçekten düzgün bir bekar kızla aldatsaydı haketmiş mi olacaktın ki
Tabi ki hayır
Sen şimdi aldattığı kadın aşağılık bir insan olunca onunla kendini karşılaştırıp demek ki beni ondan daha değersiz daha aşağılık olarak mı görüyor psikolojisine giriyorsun
Yapma kendine bunu adam aşağılık
O senin kalibrende bir adam değil
Kötüyle yarışmayız en iyisi kötüden uzaklaşıp hayatına iyileri alman
Çok haklısınız aslında. Benimki saçma sapan düşünceler işte. Beni asla haketmemiş gözünün içine bakan insandım huzurumuz bozulmasın diye yapmadığım kalmamıştı. Allah büyük. Ben Allaha havale edip yoluma bakıcam.

Ortada kurtarılacak Bi evlilik kalmamış ki... Şuan hayatında biri olsun olmasın sonuç olarak sizi aldatmış, gözünüzle görmüşsünüz. Bi de utanmadan sizi evden yollayıp kadını getirmiş. Bu kadar yüzsüz olan Bi insanın sizi tekrar aldatmayacağına güvenebilir misiniz? Kendi yolunuza bakın. Hayatınıza çok daha iyileri girer.
Çok ş.... yani keşke bunu önceden görebilseydim. Harşeyi geçtimde evime kadar getirmesi insanlığa sığdı mı nasıl bir vicdan bu ya hiç mi Allah korkusu olmaz. Rabbim sorar hesabını ne deyim ki.

Bkete
Merhaba hanımlar. Biraz uzun olacak şimdiden kusuruma bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim çocuğum yok. Ekim ayında tesadüfen eşimin telefonunda bir bayanla msjlaşmasını gördüm. Başka kadınlada fotosunu gördüm eşim tabi inkar etti bayanada turist felan dedi inanmadım tabi ama yuvam yıkılmasın diye sineme çektim. Neyse eşim bana ara verelim dedi düzelicek sandım tamam dedim anneme gittim oda annesinde kalıcaktı. Bir gün içimden bir ses kendi evime gitmemi söyledi yani eşimin kadınla eve geleceğini resmen hissettim eve gittim. Fotoda gördüğüm kadınla eşim eve geldi tabi odadan çıktım gördüler beni eşim kaçtı felan çirkince şeyler yaşandı. Bundan sonra ben aptalım ki eşimle tekrar aynı evde yaşamaya başladım yani o beni eve götürdü tam 1 hafta sonra boşanalım dedi tabi ben şok oldum tamam dedim. Tüm eşyalarımla beraber anneme yollandım. Dava felan açtı açtığı davaya gelmedi. Bu olaylar kasımda oldu ve biz hâlâ ne ayrıldık ne de birleştik hâlâ annemde yaşıyorum boşanalım artık diyorum tamam diyor hiçbir icraati yok. Bana sen benim için dünyanın en değerlisisin diyor özlüyorum felan diyor. Ben artık gerçekten çıkmazın içindeyim. Hayatında hâlâ biri var mı diyorum annesinin ölüsüne yemin ediyor ki annesine çok düşkündür. Hayatımda kimse yok kafamı dinliyorum diyor. Boşanalım dediğim halde tamam deyip sallıyor. Ne arıyor ne msj yazıyor. Ben tabi bu sırada memurluk için çabalıyorum üniv mezunuyum. Biz severek evlenmiştik ve ben eşimin gözünün içine bakan insandım. Asla ona bir yanlışım olmadı. Ben kendimi geri çektim artık ondan. Sizce ne yapmalıyım? Yuvam yıkılmasın diye herşeyi yaptım. Bu adam sizce ne yapmaya çalışıyor? Allah aşkına dışardan bir göz olarak nasıl yorumluyosunuz bu durumu? Çok uzun oldu kusuruma bakmayın. İyi geceler arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
L
O kadar pişkin ki ya ben bir insanı kırsam bile gece uyuyamam vicdan azabından adamın umrunda değil ahımı aldı hakkıma girdi o kadar gözyaşı döktüm ki yani bunların hiçbirisi umrunda değil. Hâlâ sana minnet duymamı bekleme diyor. Ben bu adamla 6 yılımı geçirdim o kadar üzülüyorum ki geçen günlerime. Allah var nasıl korkmuyorlar yani yuva yıkanın yuvası olur mu Allah aşkına. Bide kadın bdşanmış bir bayanmış hatta boşandığı eşininde 3. eşiymiş kadın bu kadarını öğrenebildim sadece. Allah büyük ne deyim ki
Alıştı desene artık hep yapar bence kendi yolunuza bakın çocuk ta yokken

X