Eşim tarafından aldatıldım

Bak şimdi hep Allah'a havale ettim Allah bildiği gibi yapsın... Cümleleri kuruyorsun
Merak etme Allah tabi ki herkese yaptığının cezasını soracak sen havale etmeden de o Allah'ın bileceği iş
Ama sen sadece Allah'a havale etme yapman gerekenleri yap yani kendi yapacaklarına odaklan harekete geç
Salma kendini takdiri ilahi deyip köşeye oturma

Bak şimdi hep Allah'a havale ettim Allah bildiği gibi yapsın... Cümleleri kuruyorsun
Merak etme Allah tabi ki herkese yaptığının cezasını soracak sen havale etmeden de o Allah'ın bileceği iş
Ama sen sadece Allah'a havale etme yapman gerekenleri yap yani kendi yapacaklarına odaklan harekete geç
Salma kendini takdiri ilahi deyip köşeye oturma
Ben zaten onunla ilgili herşeyi yaptım her günde baskı kuruyorum davayı aktifleştir diye. Hatta babasına da söyleyeceğim ki o oğluna söylesin. Zaten annemin evindeyim. Tüm eşyalarımla buraya yollandım çeyizim aldığım yatak odası mobilyam herşeyimle yani yolladı beni ben suçluyum çünkü tövbe ya o kadarda ş.... işte.

Merhaba hanımlar. Biraz uzun olacak şimdiden kusuruma bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim çocuğum yok. Ekim ayında tesadüfen eşimin telefonunda bir bayanla msjlaşmasını gördüm. Başka kadınlada fotosunu gördüm eşim tabi inkar etti bayanada turist felan dedi inanmadım tabi ama yuvam yıkılmasın diye sineme çektim. Neyse eşim bana ara verelim dedi düzelicek sandım tamam dedim anneme gittim oda annesinde kalıcaktı. Bir gün içimden bir ses kendi evime gitmemi söyledi yani eşimin kadınla eve geleceğini resmen hissettim eve gittim. Fotoda gördüğüm kadınla eşim eve geldi tabi odadan çıktım gördüler beni eşim kaçtı felan çirkince şeyler yaşandı. Bundan sonra ben aptalım ki eşimle tekrar aynı evde yaşamaya başladım yani o beni eve götürdü tam 1 hafta sonra boşanalım dedi tabi ben şok oldum tamam dedim. Tüm eşyalarımla beraber anneme yollandım. Dava felan açtı açtığı davaya gelmedi. Bu olaylar kasımda oldu ve biz hâlâ ne ayrıldık ne de birleştik hâlâ annemde yaşıyorum boşanalım artık diyorum tamam diyor hiçbir icraati yok. Bana sen benim için dünyanın en değerlisisin diyor özlüyorum felan diyor. Ben artık gerçekten çıkmazın içindeyim. Hayatında hâlâ biri var mı diyorum annesinin ölüsüne yemin ediyor ki annesine çok düşkündür. Hayatımda kimse yok kafamı dinliyorum diyor. Boşanalım dediğim halde tamam deyip sallıyor. Ne arıyor ne msj yazıyor. Ben tabi bu sırada memurluk için çabalıyorum üniv mezunuyum. Biz severek evlenmiştik ve ben eşimin gözünün içine bakan insandım. Asla ona bir yanlışım olmadı. Ben kendimi geri çektim artık ondan. Sizce ne yapmalıyım? Yuvam yıkılmasın diye herşeyi yaptım. Bu adam sizce ne yapmaya çalışıyor? Allah aşkına dışardan bir göz olarak nasıl yorumluyosunuz bu durumu? Çok uzun oldu kusuruma bakmayın. İyi geceler arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok mutl

Daha 27 yaşındasın yakında kpss kazanir atanırsın atanır başka şehre gider yeni hayat kurarsın Allahhh ne güzel bı de buraya başlık aç da görelim o zaman

Merhaba hanımlar. Biraz uzun olacak şimdiden kusuruma bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim çocuğum yok. Ekim ayında tesadüfen eşimin telefonunda bir bayanla msjlaşmasını gördüm. Başka kadınlada fotosunu gördüm eşim tabi inkar etti bayanada turist felan dedi inanmadım tabi ama yuvam yıkılmasın diye sineme çektim. Neyse eşim bana ara verelim dedi düzelicek sandım tamam dedim anneme gittim oda annesinde kalıcaktı. Bir gün içimden bir ses kendi evime gitmemi söyledi yani eşimin kadınla eve geleceğini resmen hissettim eve gittim. Fotoda gördüğüm kadınla eşim eve geldi tabi odadan çıktım gördüler beni eşim kaçtı felan çirkince şeyler yaşandı. Bundan sonra ben aptalım ki eşimle tekrar aynı evde yaşamaya başladım yani o beni eve götürdü tam 1 hafta sonra boşanalım dedi tabi ben şok oldum tamam dedim. Tüm eşyalarımla beraber anneme yollandım. Dava felan açtı açtığı davaya gelmedi. Bu olaylar kasımda oldu ve biz hâlâ ne ayrıldık ne de birleştik hâlâ annemde yaşıyorum boşanalım artık diyorum tamam diyor hiçbir icraati yok. Bana sen benim için dünyanın en değerlisisin diyor özlüyorum felan diyor. Ben artık gerçekten çıkmazın içindeyim. Hayatında hâlâ biri var mı diyorum annesinin ölüsüne yemin ediyor ki annesine çok düşkündür. Hayatımda kimse yok kafamı dinliyorum diyor. Boşanalım dediğim halde tamam deyip sallıyor. Ne arıyor ne msj yazıyor. Ben tabi bu sırada memurluk için çabalıyorum üniv mezunuyum. Biz severek evlenmiştik ve ben eşimin gözünün içine bakan insandım. Asla ona bir yanlışım olmadı. Ben kendimi geri çektim artık ondan. Sizce ne yapmalıyım? Yuvam yıkılmasın diye herşeyi yaptım. Bu adam sizce ne yapmaya çalışıyor? Allah aşkına dışardan bir göz olarak nasıl yorumluyosunuz bu durumu? Çok uzun oldu kusuruma bakmayın. İyi geceler arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Hem karnım doysun hem pastam dursun diyor eğer akıllı biriysen inanmassin hemen bosanirsin çocuğun da yok üni mezunuymussun o iğrenç insanı n kahrını cekmessin

Maalesef hala bazı kadınlarımız aldatıldığını ciddiye almazken, adamlar niye onları ciddiye alsın?!
Hanımefendi, bu terk etme sebebi değil de, ne?!

Davayı zaten açmıştı şubatta davamız vardı gelmedi boşanmıcam senden dedi. Şimdide boşanalım diyorum tamam diyor hiçbir icraat yok. Bu da imtihan ne deyim ki herşey Allahtan. Amin sağolun.
İletişimi kesin avukat
Davayı zaten açmıştı şubatta davamız vardı gelmedi boşanmıcam senden dedi. Şimdide boşanalım diyorum tamam diyor hiçbir icraat yok. Bu da imtihan ne deyim ki herşey Allahtan. Amin sağolun.
İletişimi kesin avukat tütün onla muhatap olsun.evine kadar kadın getiren adam bunu hep yapar

Merhaba hanımlar. Biraz uzun olacak şimdiden kusuruma bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben 3 yıllık evliyim çocuğum yok. Ekim ayında tesadüfen eşimin telefonunda bir bayanla msjlaşmasını gördüm. Başka kadınlada fotosunu gördüm eşim tabi inkar etti bayanada turist felan dedi inanmadım tabi ama yuvam yıkılmasın diye sineme çektim. Neyse eşim bana ara verelim dedi düzelicek sandım tamam dedim anneme gittim oda annesinde kalıcaktı. Bir gün içimden bir ses kendi evime gitmemi söyledi yani eşimin kadınla eve geleceğini resmen hissettim eve gittim. Fotoda gördüğüm kadınla eşim eve geldi tabi odadan çıktım gördüler beni eşim kaçtı felan çirkince şeyler yaşandı. Bundan sonra ben aptalım ki eşimle tekrar aynı evde yaşamaya başladım yani o beni eve götürdü tam 1 hafta sonra boşanalım dedi tabi ben şok oldum tamam dedim. Tüm eşyalarımla beraber anneme yollandım. Dava felan açtı açtığı davaya gelmedi. Bu olaylar kasımda oldu ve biz hâlâ ne ayrıldık ne de birleştik hâlâ annemde yaşıyorum boşanalım artık diyorum tamam diyor hiçbir icraati yok. Bana sen benim için dünyanın en değerlisisin diyor özlüyorum felan diyor. Ben artık gerçekten çıkmazın içindeyim. Hayatında hâlâ biri var mı diyorum annesinin ölüsüne yemin ediyor ki annesine çok düşkündür. Hayatımda kimse yok kafamı dinliyorum diyor. Boşanalım dediğim halde tamam deyip sallıyor. Ne arıyor ne msj yazıyor. Ben tabi bu sırada memurluk için çabalıyorum üniv mezunuyum. Biz severek evlenmiştik ve ben eşimin gözünün içine bakan insandım. Asla ona bir yanlışım olmadı. Ben kendimi geri çektim artık ondan. Sizce ne yapmalıyım? Yuvam yıkılmasın diye herşeyi yaptım. Bu adam sizce ne yapmaya çalışıyor? Allah aşkına dışardan bir göz olarak nasıl yorumluyosunuz bu durumu? Çok uzun oldu kusuruma bakmayın. İyi geceler arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Bu insan sizi yine uzer maalesef çocuğunuz yokmus evlilikte yeni bence bir an once kurtulun ve ilişkinizi kesin yoksa daha coook üzülürsünüz

Size tek tavsiyem bir an evvel boşanıp kendi hayatınızı kurmanız, zamanı gelince birini sevmeniz, mutlu yuva kurmanız... Adam evi iken bile sadakat birliği içinde olmamış. Ancak siz hayat kurmak için nikah akdinizi önemseyeceksiniz. Baskın olun ve bitirin. Sürüncemede kalıp soyismi ile yaşamaya devam etmeyin.

Ben sadece şuna çok üzülüyorum beni evli erkeklerle görüşen kadına tercih etti gibi düşünüyorum. Oysaki o beni çok iyi bilir ne kadar düzgün karakterli olduğumu. Yani ona hiçbişey yapmamışken bana çok acılar çektirdi. Benim o gözyaşlarımın hesabını rabbime nasıl verecek. Allah aşkına yuva yıkanın yuvası olur mu? Benim hakkıma o kadar girdi ki. Çok hayallerim vardı ben emek verip memur olmak için çabalarken adam elin o... görüşüyomuş bende onu düşünüyorum ki memur olup eşime destek oluyum diye. İnsanı bu çok koyuyor gerçekten.
Size böyle ihanetler etmiş bir adamın boşanmak istememesinin bir sebebi de memur olduktan sonra eşinize vermeyi düşündüğünüz destek olabilir mi? Her şeyi beklerdim ben olsam. Aklında kırk tilki dönüyor olabilir. Üzülmekten çok kararlı olmanız lazım. Hazır mesleğinizi de almışsınız daha neyi sorguluyorsunuz açın davanizi hiçbir davranışını da anlamaya çalışmayın

Peki size birde şunu sorabilurmiyim? Bu adam neden hâlâ en yakın arkadaşlarına bile ayrılcağımızı söylemiyor. Ortak arkadaşlarımız var onun bebeği var tabi ayrılcağımızı bilmiyolar ona dün bebeğinin şeylerini sakla bizim çocuk için demiş. Manyak mıdır nedir. Sizce neden böyle bişey yapıyor.
Şu saatten sonra onun ne düşündüğü ne istediği ne planladığı neden bu kadar önemli? İstiyor diye evdeki bulgur olmaya devam mı edeceksin? Cebinde senin maaşın üstünde senin yıkadığın ütülediğin çamaşır ile elin kadınlarına mı göndereceksin? Sen bu adamı bi de baba mı edeceksin? Neden? İstiyor diye mi? Senin isteklerinin neden önemi yok?

Maalesef hala bazı kadınlarımız aldatıldığını ciddiye almazken, adamlar niye onları ciddiye alsın?!
Hanımefendi, bu terk etme sebebi değil de, ne?!

Size böyle ihanetler etmiş bir adamın boşanmak istememesinin bir sebebi de memur olduktan sonra eşinize vermeyi düşündüğünüz destek olabilir mi? Her şeyi beklerdim ben olsam. Aklında kırk tilki dönüyor olabilir. Üzülmekten çok kararlı olmanız lazım. Hazır mesleğinizi de almışsınız daha neyi sorguluyorsunuz açın davanizi hiçbir davranışını da anlamaya çalışmayın
Kesinlikle isteklerim çok önemli şuana kadar öyle davranmamıştım ama artık onun istekleri umrumda olmucak. Zaten böyle bir insana çok değer verdiğim için çok çok hatalıyım.

Şu saatten sonra onun ne düşündüğü ne istediği ne planladığı neden bu kadar önemli? İstiyor diye evdeki bulgur olmaya devam mı edeceksin? Cebinde senin maaşın üstünde senin yıkadığın ütülediğin çamaşır ile elin kadınlarına mı göndereceksin? Sen bu adamı bi de baba mı edeceksin? Neden? İstiyor diye mi? Senin isteklerinin neden önemi yok?
Onun artık düşüncelerinin önemi yok. Zaten artık onu istemiyorum. Çünkü daha gencecikken hayallerimi yıktı. Kimsenin başına gelmeyecek şeyleri yaşattı bana ondan asla beklemezdim ama işte yaptı tüm ş.... ya şunu da algılayamıyorum insan hata yaptığında vicdan azabı duyar bu nasıl bir insanlıktır ya onu anlamıyorum

Size tek tavsiyem bir an evvel boşanıp kendi hayatınızı kurmanız, zamanı gelince birini sevmeniz, mutlu yuva kurmanız... Adam evi iken bile sadakat birliği içinde olmamış. Ancak siz hayat kurmak için nikah akdinizi önemseyeceksiniz. Baskın olun ve bitirin. Sürüncemede kalıp soyismi ile yaşamaya devam etmeyin.
Valla bana şu yaşattıkları varya insan evladının yapacağı şeyler değildi de işte. Allah korkusu olan zaten 6 aydır eşinin suçu olmadığı halde kendi çok çok hatalı olduğu halde bişey yapmadan durur mu demi ya. Bende kendimi boşuna üzüyorum yeyip bitiriyorum

Valla bana şu yaşattıkları varya insan evladının yapacağı şeyler değildi de işte. Allah korkusu olan zaten 6 aydır eşinin suçu olmadığı halde kendi çok çok hatalı olduğu halde bişey yapmadan durur mu demi ya. Bende kendimi boşuna üzüyorum yeyip bitiriyorum

Yiyip bitirmek yerine hayat kurmak üzerine odaklanmalısınız. Bir an önce dava bitecek şekilde kendiniz kurtarın, zihniniz rahatlasın işinize gücünüze bakın.

Evinize kadın getirecek kadar pişkin olan adam değişmez.
Aynı kadını birkaç kere görmüşsünüz, üzgünüm ama demek ki tek seferlik değil.
İhaneti öğrendikten sonra tazminat için belli bir süre var sanırım net bilmiyorum ama onu mu bekliyor acaba tazminat ödememek için?
Evet olabilir mantıklı. 6 ay süresi var aldatmada. Onu mu geçirecek acaba? Çocuk da yok. Hiç acıma boşa gitsin. Gözünle görmüşsün evliliğin temeli güven gitmiş.

Aldatıyor aldatmayada devam edecek, bende 2 defa beni aldatan adamı affettim ,25 yıllık evliliğime çocuklarıma kıyamadım ,ama hep şüpheyle yaşadım defalarca onu affettiğime pişman oldum ,ne kadar acı çektim ama maalesef devam ettiğini 5 gün önce öğrendim.Şimdi boşanıyorum .lütfen kendinize bunu yapmayın boşanıp önünüze bakın

X