Eşim ve ailesi

Siz kira ödeyemeyecek zamanlardan geçerken eşiniz ailesine para gönderiyor ve hala patlamadınız mı?

Neyi bekliyorsunuz sokakta kalmayı falan mı?
Allah insanlara akıl fikir vermiş, herşeye susup oturun dememiş değil mi?
Siz sabrı da yanlış anlamışsınız.
Sessiz kalmanız doğru değil, eşinizin sizin yanınıza gelmiş yurtdışına ailesine bakmak için resmen

Yemin ederim Türkiye’ye gelmeden önce . 15 gün boyunca dolabımın içinde hiç birşey yoktu . Oturdum karşısına hüngür hüngür ağladım . Hamile halimle beni öyle ağlattılar ya Rabbim koymaz yanlarına

Paylaşanda sabır etsemde . Yine fayda etmiyor . Yine kötü ben oluyorum . Birşey söylemeye gelmiyor . Sinirleniyor

Bizim borçlarımız olmasına rağmen . Yine gönderiyor .kafası mı almıyor . Kendine sıkıntı mı etmiyor anladım gitti
O değil siz kendinize sıkıntı etmiyorsunuz. Kendinize en son ne zaman bişey aldınız? Bir söz var sen yemezsen yiyen biri bulunur diye. 3 çocukla ancak geçiniyor olmanız lazımken siz isteklerinizi eşinize söyleyemediğiniz için diğer bir deyişle kendinize harçlık almadığınız için para artıyor ve eş ailesine gidiyor. Onlar da bulmuşlar bir enayi çalışmazlar tabi ki.
Kusura bakmayın ama ev dışında olacağız cebimde son 100 tl olacak ve eşim onu benden alacak öyle mi? Ne münasebet? Nasıl izin verdiniz aklım almıyor...
Allah aşkına eşinizin parasını yiyin. Ağzınızı açın biraz ya. Bakın Allah adı verdim.

İnanın ben korka korka hacıryorum . Eşimin birşey demesinden degil . Al der gönlünde birşey kalmasın der . Ama bende fazla masraf yapmayim da borçlar kapansın derdindeyim . Ama oda ailesine gönderince . Neden yemiyorsun ki gerizekalı mısın diyorum kendime

Ah ahh . Keşke kestirip ata bilsem . Birşey desem eşimle ben kötü olacam .
yemin ederim kayınvalidemin 3 kızı var . 3 de evli . Evinde ne var ne yok çuval çuval gönderir .

Ah ahh . Keşke kestirip ata bilsem . Birşey desem eşimle ben kötü olacam .
yemin ederim kayınvalidemin 3 kızı var . 3 de evli . Evinde ne var ne yok çuval çuval gönderir .
Eşinizle kötü olup olmamanız çocuklarınızin sağlığından daha mı önemli?
Şaka falan yapıyorsunuz herhalde diye düşünmek istiyorum.
15 gün boyunca dolap boş olacak z çocuklar yumurta ekmek yiyecek sizin gözünüz koca mi görecek o esnada?

3 cüye hapla hamile kaldım
4 cüye spiral ile .
benim halamda prezervatif ile
Bu senede en yakın arkadaşım prezervatif içinde kalmış şuan hamile .
Tabii ki prezervatif ile de kalınır ama hasta olduğunuz için bir müddet sonra etki etmiyormuş ya prezervatif hastaliginizdan etkilenmez diye dedim doktor da demiştir eminim. Bana aşırı garip geldi en azından 4. Olmadan denememeniz

E tamam işte harcayın siz de. Bakın suç tamamen sizde. Hala masraf yapmayım diyorsunuz. Çocuklarınızın ihtiyaçlarından da kısıyorsunuz. Bu ne biçin anne babalık? Yarın o çocuklar karşınıza geçip hesap sormayacak mı sanıyorsunuz? Bizi hep kıt kanaat büyüttünüz başkaları için demeyecekler mi? Ne cevap vermeyi düşünüyorsunuz??
Allah büyük demekle olmaz biraz da Allahın verdiği aklı kullanmak lazım.
Alın eşinizden günlük harçlığınızı kenara koyun harcadım deyin. Yoksa eşiniz sizden artırıp göndermeye devam edecek.

Kac kiz kac erkek cocuklariniz? Allah bagislasin kuzularinizi. Hakkinizi yedirmeyin artik. Haksizlik karşısında susmayin. Abisi karisinin koynunda ama sizin adamda biter iş. Beli kopuncaya kadar çalışacağına o da karisinin koynuna girsin.

Elticimle çocuk yapma savaşları

Zaten spiral vardı diye ek korunmaya gerek duymadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…