Eşim ve arkadaşım... lütfen yardım edin :(

Valla birisi ''sarhoş olsam kocana sarılsam'' falan dese ya orda döverim kadını ya da çok ciddi terslerim. Ne meraklılar evli adamlarla aşna fişne etmeye?
Kardeşciğim hemen boşanma derim, daha yolun başındasın. Ama o kızla ilişiğinizi kesin. Kıza da açık açık ondan çok rahatsız olduğunu söylemen lazım. Eşinde de kabahat var. Hareketlerini düzeltmesi lazım. Biraz daha izle derim.

İki taraf da birbirine abayı yakmış. Görmemek için saf olmak lazım.

Ama siz de hep ikisinin arasını samimi tutmuşsunuz, kaç kere birbirlerine yürümüşler sessiz kalmışsınız…

Kız kilosundan ötürü komplekslidir büyük bir ihtimalle
Eşine sarılsam ne yaparsın diye sormuş
Sizinde verdiğiniz cevap senin gibi bi şişkodanmı kıskancam
Acaba eşinizinimi elde etmeye çalıştı kendini ispatlamak için

Abine dedinmi abi onun derdi benim sen değilsin diye

Konu eski konu ama cevaplara baktımda bu ülkede böyle düşünceler devam ettiği sürece erkekler çok kolay aldatır. Herkes ne güzel arkadaş Efsunu gömmüş , tamam Efsun karaktersizde o koca çok mu karakterli ? Bence kocanın yaptığı Efsundan da iğrenç. Efsun kim arkadaş, bugün var yarın eğer şartlar değişirse hayatında bile tutmayacağın biri ama senin arkadaş dediğinle flört eden adamda hayat arkadaşın, can yoldaşın, eşin. Evet eşin alanen arkadaş dediğin kızla flört etmiş üstelik bunuda senin yanında yapmış, kızın ilgisini fark etmesine rağmen kıza yaklaşmaya devam etmiş, daha önce sizin yokluğunuzda sosyal medyadan abazalar gibi ihtiyacın olursa ara diye mesaj atarak aleni olaral öpkıza yürümüş. Kadınlar bu kafa ile kocaları onları her aldatma girişiminde faturayı sadece kadına kesip kocacı davranmaya devam ederse o kocalar onları daha çok aldatır.
Hayır hepsini geçtim kocası kendisi itiraf etmiş zaten yediği haltı, o gece kızla konu sahibini rahatsız edecek kadar samimi davranmış, sonra konu sahibi evde kavgayı çıkarıncada ben zaten farkındayım hareketlerinden gibi saçmalamış, Allah aşkına hangi niyeti temiz erkek kendisine ilgisini belli eden ve farkında olduğu kadına karısını rahatsız edecek kadar samimi olmaya devam eder. Bu o kadına cesaret ve karşılık vermek değil mi? Konu sahibinin arkadaşı karaktersiz ama kocası ondan beş beter bana göre.

Son düzenleme:
Arkadasin hemcinsimiz midem bulandi ikisindende bune ahlaksizlik !! Derhal boşan ne duruyosun birak ne b.k yiyorlarsa yesinler onlar beraber bile dogru düzgün olamazlar imkansiz cünkü eşin kivrağin teki onuda baskasiyla aldatir o kizda az f**şe degil oda gider baskasiyla aldatir sen gururlu ol ikisinin yüzüne tükür bosan.. yani gözün hersey görüyor ama harekete gecmiyosun karnin burnuna geldigi zaman bunlari yutkunabilcekmisin bu adamla aile olunmaz eş de olunmaz bundan o bir erkek evli !!! CIZGISINI BILECEK ODA BIR BEKAR KADIN HADDINI BILECEK EVLI ERKEKLE OYNASMICAK KARISININ YANINDA SANA BILEREK KOCANA SARILSAM KISKANIRMISIN NEDEMEK ALLAH BELALARINI VERSIN NAMUSUZ SEREFSIZLER

Ablacım sakin ol konu fake

bu kadar takintiliysaniz, ciftlerle, bekar arkadaslarla gorusmeyin. ya da davranislarini begenmediginiz birini arkadas edinmeyin.

Bence barismissiniz bu konuyu kapatin arkadasinizla da birsey bahane edip onu hayatinizdan cikartin benzer Olay benimde basima geldi her ne olursa olsun evli bile olsa arkadasinizla esiniz arasinda fazla samimiyet olmamasi gerekir araya seytan girer bence en iyisi yuvaniza sahip cikin bosanmayin ama o kadini da hayatinizdan cikartin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…