Eşim ve Eski Sevgilisi

Kadın kötü niyetli değil bence. Eşin de aynı şekilde. Evet gereksiz bir hareket ama kötü bir şey çıkmaz bundan. Huzursuz olman normal ama uzun sürmesin :)

nekadar akli selim mantikli bir kadinsin. gayette kuskularinda haklisin, kafasi karisabilir elbette ama icinde olsaydi ilk yazdiginda zaten karsilik verirdi diye dusunuyorum. esine guvenmen guzel.

kadini blokla esinin profilinden. baska da bisey yapma bence. kadina bi mesaj atsan kendi kendini bi halt sanir. cocuklu bir adama mesaj yazarak kalitesini belli etmis zaten.
Teşekkür ederim :) Kadına mesaj atmamın doğru olmadığının farkındayım aslında ama içimden o fikri de atamıyorum , ki eşimin bir şekilde haberi olsa olaydan ben suclu çıkarım sen niye mesaj atıyorsun ben zaten gerekeni yaptım, ne diye muhattap oluyorsun diyecek eşim bana

Kadın kötü niyetli değil bence. Eşin de aynı şekilde. Evet gereksiz bir hareket ama kötü bir şey çıkmaz bundan. Huzursuz olman normal ama uzun sürmesin :)
Umarım uzun sürmez :) şu durum bile yetti guzelim pazar günümü, huzursuz gecirmeme..

Eski günleri yad etmeyi versin bir zahmet , ben bu açıdan bakamıyorum bu tarz meselelere, eski bir dost değil ki karşıdaki eski sevgili neyi yadececek, ne güzel günlerdi deyip hasret mi giderecekler.
Evet bence de gerek yok hesabın acık olmasına, açık olmasaydi bu durumda olmayacaktı muhtemelen
İnsana bazen geliyor öyle hisler. Muhtemelen kızın duygusal bir anına geldi. Kendimi düşünüyorum 10 sene önceki benle şimdiki ben aynı değiliz. 10 sene önceki günlerimi anmak için eski sevgiliden ve o günlerdeki arkadaşlardan daha iyi bir seçenek düşünemiyorum :) Sonuçta adam sizinle evlenmiş çocuk yapmış eski sevgilinin eski günleri anma mesajına tepkisini de vermiş. Baktınız kız yılışık davranıyor mesaj atmaya devam ediyor gidin yolun saçını. Ama şimdilik bir tepki vermeniz bence abartı olur. Eşinizin aklının bu kadar kolay çelineceğini düşünmeniz de yanlış geldi bana. Güven sorunu mu var?

Bende bunu düşündüm, eşimin yerinde ben olsaydım mesaja asla cevap vermez hesabi engellerdim, onun cevap yazmasına gıcık oldum acıkcası, tamam sonradan konuşmaya devam etmemiş ama ne bileyim hic muhattap olmasaydı diyorum, kadına mesaj atmak dogru değil biliyorum ama şeytan da dürtüyor bir taraftan , yaz da sinirini çıkar diye:sinirli:

Biz kadinlarla erkeklerin dusunce yapilari farkli esiniz belki de cvp vermesem yazar diye dusundu ve o yuzden cvp verip geregini yapti. Sonucta kadini taniyan esiniz. Kadina sakin yazmayin. Kadinin iyi niyetli oldugunu hic dusunmuyorun o zaman herkes eskilere yazsin iyi niyetle sacmalik diyorum. Ayrica benim burasi haric bir sosyal medya hesabim yok ayni sekilde esimin de bir sosyal medya hesabi yok kafamiz rahat :) tavsiye ederim :)

İnsana bazen geliyor öyle hisler. Muhtemelen kızın duygusal bir anına geldi. Kendimi düşünüyorum 10 sene önceki benle şimdiki ben aynı değiliz. 10 sene önceki günlerimi anmak için eski sevgiliden ve o günlerdeki arkadaşlardan daha iyi bir seçenek düşünemiyorum :) Sonuçta adam sizinle evlenmiş çocuk yapmış eski sevgilinin eski günleri anma mesajına tepkisini de vermiş. Baktınız kız yılışık davranıyor mesaj atmaya devam ediyor gidin yolun saçını. Ama şimdilik bir tepki vermeniz bence abartı olur. Eşinizin aklının bu kadar kolay çelineceğini düşünmeniz de yanlış geldi bana. Güven sorunu mu var?
Hayır güven sorunu yok, gerçekten güvenirim eşime,7 yıldır güvenimi sarsacak beni şüpheye düşürecek hiçbir şey de yaşamadım ama ne bileyim acabalar beynimi kemirdi esime böyle birsey yakıştırdığım içinde kızdım kendime hatta ama bunlar aklimdan geçenlere engel olamadı malesef :)

Son düzenleme:
Biz kadinlarla erkeklerin dusunce yapilari farkli esiniz belki de cvp vermesem yazar diye dusundu ve o yuzden cvp verip geregini yapti. Sonucta kadini taniyan esiniz. Kadina sakin yazmayin. Kadinin iyi niyetli oldugunu hic dusunmuyorun o zaman herkes eskilere yazsin iyi niyetle sacmalik diyorum. Ayrica benim burasi haric bir sosyal medya hesabim yok ayni sekilde esimin de bir sosyal medya hesabi yok kafamiz rahat :) tavsiye ederim :)
İkimizin sosyal medya hesapları var ama hergün paylaşım yapan insanlar degiliz, eşim telefonla haşır neşir bir insan bile değildir ama kendisine o hesabi kapat artık sosyal medya hesaplarını kullanmayalım gibi müdahaleleri de sevmez :) bana da müdahale etmez, hesabının herkese açık olmasi kısmını söyleyeceğim sadece, isteyen herkesin de paylaşımları görmesine gerek yok görüldüğü üzre gereksiz durumlar oluşabiliyor.

Bence hiç kafanıza takmayın. Eşiniz gerçekten kaliteli biri olduğunu göstermiş. Karşı tarafa cevap vermeside bence art niyetli olmadığı için ama bakmış konu başka yere gidecek kesmiş. Şanslısınız. Aklı kayar mı diye düşünmeniz bile yersiz bence kaymaz. Kayacak olsaydı o konuşmada kayardı.
Kadının düşmanı yine kadın diyorum. Susmak istiyorum ama susamıyorum. Siz susun ama burdan saydırın . En güzeli tepkisiz kalın. Buda sizin kalitenizi göstersin.
Eşinize bu dönem daha fazla sarılın. Daha çok mutlu olun ki. Oda kıyaslayacaksa bile kafasında iyiki desin.
Boşunada kendinize eziyet etmeyin hatta düşünmeyin bile. Yavrunuzla ve eşinizle uzun sağlıklı ömürler dilerim.
Kıyaslama düşüncesi bile sinir bozucu :) kıyaslanacak durumlarda da degiliz esasen niye böyle düşünüp aklı karışmış mıdır diyorum bilmiyorum bir mesajla aklı karısacak bir adam degildir de , yine de düşünceler kemiriyor beynimi..
İyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim :)

Kıyaslama düşüncesi bile sinir bozucu :) kıyaslanacak durumlarda da degiliz esasen niye böyle düşünüp aklı karışmış mıdır diyorum bilmiyorum bir mesajla aklı karısacak bir adam degildir de , yine de düşünceler kemiriyor beynimi..
İyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim :)

Kemirmesin hiç beyninizi gerçekten tebrik ettim eşinizi. Bu devirde böyle insan bulmuşsunuz değerini bilin. Ve sakın bir dengesiz için eşinizide kırmayın,kendinizide yıpratmayın.
Rica ederim iyi dileklerim hep sevgi kazansın diye :KK200:

Yaa konunun baslığı bile insanın içini ürpertir cinsten.. ama baslığı okuyunca bi an mutlu oldum eşinizin tepkisi takdire şayan .. Bence eşinizin hesabından engelleyin o ahlaksız kadını ..
Allah yuvanızdan huzur mutluluğu eksik etmesin, kötğ niyetli insanlara fırsat vermesin.. amin

bence eşinle arandaki bu güvenin buyusunu bozma, bir seyi dillendirirsen normallestirmis olursun, adamcagiz zaten gayet ahlakli yaklasmis.
eşin bir kadinla gorusmek isterse gorusur, eski sevgili is yerindeki biri,sokaktaki farketmez, ama ailesinin kiymetini bilen evine barkina cocuguna duskun biriyse asla ailesini uzecek bir sey yapmaz.
sen bu hassasiyetini ona tekrar hatirlatmak istiyorsan, baskalarinin olaylari uzerinden yapabilirsin, tanidik biri veya tv haberi gibi...ben yeri geldigi zaman eşime bu yuva ve cocuklar icin o kadar cok emek verdik ki, bir anlik zevk icin her seyi yıkıp gecmen beni cok yaralar, cocuklarimiz icin cok uzulurum ve geri donusu yoktur derim mesela.

bence eşinle arandaki bu güvenin buyusunu bozma, bir seyi dillendirirsen normallestirmis olursun, adamcagiz zaten gayet ahlakli yaklasmis.
eşin bir kadinla gorusmek isterse gorusur, eski sevgili is yerindeki biri,sokaktaki farketmez, ama ailesinin kiymetini bilen evine barkina cocuguna duskun biriyse asla ailesini uzecek bir sey yapmaz.
sen bu hassasiyetini ona tekrar hatirlatmak istiyorsan, baskalarinin olaylari uzerinden yapabilirsin, tanidik biri veya tv haberi gibi...ben yeri geldigi zaman eşime bu yuva ve cocuklar icin o kadar cok emek verdik ki, bir anlik zevk icin her seyi yıkıp gecmen beni cok yaralar, cocuklarimiz icin cok uzulurum ve geri donusu yoktur derim mesela.
Bende dillendirmek istemiyorum, konuyu açsam eşimin verecegi cevapları da kestirebiliyorum az çok.
Eşim aldatma muhabbetlerini bile sevmeyen bir adamdır,aldatma sadece eşe ihanet değildir, cocuklara ihanettir der , ben ne sana çocuklarıma böyle birşey yapmam der sadece ve konuyu kapatır.
Olayı beni aldatır mı boyutuna indirmek istemiyorum aslında ama huzursuz edici bir durum oldu benim için bu olay..

Bende dillendirmek istemiyorum, konuyu açsam eşimin verecegi cevapları da kestirebiliyorum az çok.
Eşim aldatma muhabbetlerini bile sevmeyen bir adamdır,aldatma sadece eşe ihanet değildir, cocuklara ihanettir der , ben ne sana çocuklarıma böyle birşey yapmam der sadece ve konuyu kapatır.
Olayı beni aldatır mı boyutuna indirmek istemiyorum aslında ama huzursuz edici bir durum oldu benim için bu olay..
o zaman hiç kendinizi boş yere üzmeyin, hesabini gizli hale getirmesi iyi olur. ama ben o kadinin da bir daha yazabilecek cesareti olacagini sanmiyorum. eşiniz çok güzel set çekmiş, hic cevap yazmasaydi kadin devam edecekti yazmaya, gerektigi yerde noktayi cok guzel koymus.üzülmeniz gereken hicbir şey yok. sinek kucuk olsa da mide bulandirir tabi, o kadar.

Ben olsam kadını arar ortalığı ayağa kaldırırdım hatta rezil ederdim. Çevremde tanıyanlar varsa anlatırdım gerisini o düşünsün. Hemde bundan sonraki yapacağı yılışıklıkların önünü keserdim. Kocama da ayağını denk al sinyali vermiş olurdum alttan alttan :)

Bende bunu düşündüm, eşimin yerinde ben olsaydım mesaja asla cevap vermez hesabi engellerdim, onun cevap yazmasına gıcık oldum acıkcası, tamam sonradan konuşmaya devam etmemiş ama ne bileyim hic muhattap olmasaydı diyorum, kadına mesaj atmak dogru değil biliyorum ama şeytan da dürtüyor bir taraftan , yaz da sinirini çıkar diye:sinirli:
Evet biz kadınlar cevap bile vermez engelleriz. Daha detayciyiz. Eşinizin yaptığı anormal bi şey değil ama.Olması gereken. Eşinizin aklının karışacağı herhangi bi durum da yok. Asla kadına yazmayın. Muhattap alırsanız eşinizin gözünde değeriniz düşer. Bu tarz atışmalara girmek erkeklerin hoşuna gitmez. Iciniz rahat uyuyun bence. Maalesef ki böyle düşüncesiz hemcinslerimiz var. Asla bu tarz insanlar için huzurnuzu bozmayın .Çok pişman olursunuz sonra.
Ama ben olsam eşimin hesabını herkese kapalı yapardım. Kimle takiplesiyorsa o görsün yeter. O ayarları bi elden geçirirdim. Kadını da engellerdim.

Her mesajınızda ne kadar düzgün bir evliliğinizin olduğu anlaşılıyor. Bunu sağlayan da eşiniz ve sizin karakteriniz. Atın o düşünceleri kafanızdan. Duygularınıza kapılıp En ufak bir yanlış yaparsanız olmayan sorun var olacak ve büyüyecek gün geçtikçe. Rica ediyorum o şunu yapasım var dışındaki aklı selim halinizi terketmeyin.

Kendi kendinize eşinizin hesabı ile oynamayın. Telefonu karıştırdığınızı düşünürse güven sarsılır. Konuşmayın bile bu konuyu. Bu ara 1-2 hfta kadar azıcık daha çok ilgileniverin. Ne şanslı olduğunu düşünsün. Sinir olmanıza hak verdim. Yapacak bişey yok. Kadının masum olduğunu düşünmüyorum. Tuhaf oldum derken keşke eski zamana dönebilsek (boşansanı kastetmemiştir de hiç bişey olmamış olsaydı dönerdik gibi ) demeye çalışmış hissettim. Eskiyi yad etmesin efendim, ediyosa da kendi kendine etsin. Çocuklu evli adamla ne yad edecek

Kocan güzel giden 7 yillik bir evliligi instagramdan bir mesaj geldi diye çöpe atar mı? Atmaz. Biraz özgüvenli olun lütfen, evliliginize güvenin VE kendinize güvenin.

İkimizin sosyal medya hesapları var ama hergün paylaşım yapan insanlar degiliz, eşim telefonla haşır neşir bir insan bile değildir ama kendisine o hesabi kapat artık sosyal medya hesaplarını kullanmayalım gibi müdahaleleri de sevmez :) bana da müdahale etmez, hesabının herkese açık olmasi kısmını söyleyeceğim sadece, isteyen herkesin de paylaşımları görmesine gerek yok görüldüğü üzre gereksiz durumlar oluşabiliyor.
Canım herkese görünürlüğü sen kapat nerden bilecek kapandığını.bide kadını engelle.eşine de bişey belli etme.

X