Eşimden ailesinden kayınvalidemden herşeyden çok sogudum.

O yasta anne korkusu yasayan biri, dedigim gibi daha sutten kesilmemis bir bebis olur ancak. Yapmayin Allah askina, inanin disarida gercekten buyumus adamlar var.

Boyle erkekle hayat mi gecer baska birisini bul bnce hemen cocuk yap bu adami cekmek zorunda degilsin biyolojik saatin isliyor duzelmez bu adam

Bu kaynanalar madem oğullarını bukadar çok seviyolar neden mutlu olsun demek yerine herşeye çomak sokuyolar bi türlü anlayamıyorum. Evlendirme madem oğlunu paylaşamıcaksan. Bu ne ya sizinkiler oğlanda biz neyiz bizim anamız babamız yokmu biz damdan mı düştük. Neden kız anaları yapıcı oluyolarda bu erkek analarında yok. Herkes için konuşmuyorum ama geneli böyle.

Canım sana bişey sorucam. Eşinin sevgisini hissediyor musun ? Yani uyurken sarılır mı? Ne bileyim. Seni seviyorum der mi? Vs vs. Ona göre sana cevap yazmak istiyorum

Ya sizi tebrik ederim.benim eşimde imzayı atar atmaz değişti. Ama benim totom yemedi ayrılmaya. Sizin ki nasıl bir değişimdi. Merak ettim

anlatayım dedim ama bende. Düşündükçe sinirlerim bozulduğu İçin vazgeçtim.

Evet sizinle aynı durumu yaşayanlar var. Sizi çok iyi anlıyorum. Ki ben de 22 yaşımda bunlarla uğraşıyorum.Hep böyle oluyor hep. Kendilerini öyle saklıyorlar ki. Allahım bu yazıları okudukça, ben de yazdıkça oturup oturup üzülüyorum. Bir avukat abi vardı eşimin süt kardeşi o demişti boşanan, kavga eden çiftlerin hepsini aileleri burunlarını her şeye çok soktuğu için boşanıyorlar. Hatta bir arkadaşım vardı. Benim yaşadıklarımı gördükçe ben kesinlikle annesi babası olmayan tek derdi çekirdek ailesi olan bir adam ile evleneceğim derdi. Ama işte içlerine girilmeden bilinmiyor

Okurken fenalık geldi. Ben sizin yerinizde olsam bosanirim. Bu hayat sizin ve zamanımız kısıtlı. Her günü sinir stres ile geçirmek ileriki yaşlarda saglimizi etkileyecektir. Ben de aynı durumdayım hemen hemen. Yenj evliyim ama bin pişmanım ve kocamı artık sevmiyorum. Ailesinin de aileme katiyen uymadığını, ailelerinde sevgi saygı bağı olmadığını, bir oturmamislik, bosvermislik olduğunu gördüm. Eşim de sizin ki gibi hemen dolar, sinirlenince sağı solu yıkar kalp kırar. Ben de bosanacagim sadece tamamen emin olmak için bekliyorum. Çocuğunuz yok, bir iş bulun birikim yapıp borsanın derim.

Bu kadar hayatı kendinize zindan etmeyin değer görmediğiniz yerden elinizi çekin bu hayat 1 kere yaşanıyor

Yemin ederim aynı ben

Benim de ailem modern sevgilimin ailesi çok takıntili açıklığa, İnşallah benim de başıma gelmz ama kimseye güven olmuyor artık. Çünkü o kadar iyi rol yapıyor ki insanlar. Evlendikten sonra görebiliyoruz gerçek yüzlerini.

Ben sizi okadar iyi anliyorumki ayni şeyleri yaşayan biri olarak ikinci sınıf insann muamelesi kendime olan güveni herseyi bitirdiler biz ilk evlendik dugun takılarımi almakla başladılar borç batağına battık resmen ilk gece ağlamakla bagirmakla kavgayla gecti ikimizde çalışıyorduk bizimde siz gibi her aksam eşimin ellerine yemeğe gidip gecenin 2 sinde evde dönüyordum esim bursalı ben sivasliydim ama ailesi bursada yanimzda yaşayacaksınız dedigi icin oraya yerleştik ama hayati dar ettiler başbaşa hicbisey yapmamıza izin yoktu surekli annesi arar buraya gelin yok teyzelere gidecez çabuk gelin 4 ayım inanın hergun sabahlara kadar ağlamakla gecti ve evlerine yemeğe gittigimdede beni dislar şeklinde hareket ederler oğullarına şunu ye bunu ye ben bir köşede bekleyen kişi bayramlar gelir beni aileme göndermezler sırf gösteriş yapmak için çevreye eşime ev kredisi çektirip ev aldirdilar kendileri çocuklarına ev almış gibi çevreye oynadılar iki maaş giriyordu ama 5 kuruş paramız kalmıyordu artik babam herr ay para gönderiyodu bana en son dedim tayin isteyelim eşim cok korktu babam beni reteder dedim gelme istersen ben daha dayamiyorum ozaman dedi en yakin ile isteyelim tayin dedi Eskişehir'e geldik orada nefes aldgimizi yaşadığımı hissettim buseferde telefonla tacizler başladi her cuma hemen geliceksi iz diodu annesi buseferde cuma günleri yollara düşüyoduk burda hamile kaldim hamileligimde lohusallikta yanımıza geldi cektirmedikleri kalmadi amelitatliyim bir tas çorba bile yapmadı 45 kilolara düştüm ise başlayacam cocuga bakmamak için evi terketti en son Sivasa ailemin yanına gitmek durumunda kaldım ama sizi sunu soyeyim o şehri terk edin yeni sayfa acin tedavisizi olun boyle huzursuzluk ortamında mümkün değil zaten hamile kalmak benim aradan kaç sene geçti cok gec kaldim sevgi yoktuki kavga vardi bu sorunlar şehri değiştirdiğinde azaldı ama yinede devam etti küçük küçük nefret ettim pskolojim cok bozuldu hala durup durup ağlarım kendimi çok toparlayamadım bile neyaptim ben diye kendimi sorguladım simdide pskolojik tedavi alicam yani buraya yazdiklarim en hafif olanları yaz yaz bitmez neler yaşadım bazen neden katlanıyorum dediğimde oldu .bol bol dua et rabbim büyük allaha havale ettim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…