Eşimden bıktım usandım tiksindim adamdan artık !

Biz birde severek aşık olarak evlendik ama gel gör ki sanki adamı ben kaçırarak evlendikte öyle mutsuz benimle aklıma tüküreyim zaten ne diye evlendiysem o kadar pişmanım ki bununla evlendiğime
Belki de evli olmanın kendisine uygun olup olmadığını bilmiyordu.sonuçta sevgilisyle falan aynı evde yaşamadıysa nasıl bilecek ki.güzel olacağını düşünmüştür.

E tamam o zaman madem siz bakamıyorsunuz, kendisi baksın çocuğa siz çalışın.
İşkembeden atmak kolay, yarım saat baş edemediği çocuğun bakımını beğenmiyorsa buyursun, hodri meydan.
Siz de normal bir mesaide çalışırsınız hem, ohh kebap hayat.
Eve gelince de yorgunum deyip yatın, her şey adamdan olacak ama, lamı cimi yok!
Deliriyorum yeminle deliriyorum, donunu yıkamayı bilmeyen ne idüü belirsizler böyle höykürüyor adamlık kesiyorlar ya…
Tam düşüncelerimin tercümanı olmuşsun yemin ederim 2 dakika oyalayamaz bakamaz bakana da bana da demediği kalmaz ben bi 2 dakika oturayım o bile gözüne batıyor adamın çıldırıyorum ya ben köpek gibi çalışıyorum eve gelince yatıp dinlenmek hakkım çocuk mu bakıcam birde ben sadece severim sen bakarsın diyor bana ! Gidip dalasım geliyor artık

Tam düşüncelerimin tercümanı olmuşsun yemin ederim 2 dakika oyalayamaz bakamaz bakana da bana da demediği kalmaz ben bi 2 dakika oturayım o bile gözüne batıyor adamın çıldırıyorum ya ben köpek gibi çalışıyorum eve gelince yatıp dinlenmek hakkım çocuk mu bakıcam birde ben sadece severim sen bakarsın diyor bana ! Gidip dalasım geliyor artık
Dalmak yerine gidip bir işe girmeyi düşündünüz mü hiç peki? Siz de çalışırsanız evde de işbölümü yapabilirsiniz belki?

Ağzını burnunu kırmalık!
Nereden biliyorum, zamanında yaşadım ve o günler geldi gözüme.
Benimki işe de gitmezdi, işi yoktu öyle gezerdi her gün mesai gibi sonra bıkbık yorgunum argınım.
Bir gün canıma tak etti, iki çocuğu da bıraktım çıktım gittim, yaklaşık 6 saat kadar yalnız kaldılar, davul zurna eşliğinde karşılamadığı kaldı beni.

E öyle işte, evi mevi geç minnacık çocukla evde bunalmanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar. Aynı anda hem bebeğe yetebilme hem evi götürebilme hem biz de insanız yani çok pardon da insan gibi çişimiz gelince ‘yalnızca 30 saniye’ için an kovalamaca yapmadan, kucakta çocuksuz çiş yapabilme durumunu çekmeyen anlamaz.
Eğer ki beden gücü ile çalışmıyor, taş taşımıyor ise onun yaptığı işi vallahi şuracıkta yapıveririm!!!
Ay delirdim, gerçekten delirdim siz de delirin!

Bu tipler yola gelmez de hadi hayırlısı bizim sonumuz büyük ihtimal boşanma
madem öyle çocuk yapamasaydınız hemen evlenip hamile kalmak ta sizin akılsızlığınız aynı evde yaşamadan erkeğin karakteri, sorumsuzluğu, huysuzluğu görünmez ondan diyoruz hemen hamile kalmayın spiral var doğum kontrol hapı var, iğne var hamile kalmamak için artık sadece kadın doğumuna gidip danışacaksınız bu kadar basit
çocuk olayı çok zor

Bu tipler yola gelmez de hadi hayırlısı bizim sonumuz büyük ihtimal boşanma
Boşanmadan önce bi çift terapisi alsanız daha iyi olmaz mı ?
Benim de eşimle çok sorunlarımız vardı ve aşamadığımız aşikardı, ben ısrarla destek almamız gerektiğini söyleyerek ikna ettim ve çok şükür şu an gayet iyi bi evliliğimiz var.
Ama şunu da söylemeliyim ki herşeyi terapistten beklememek gerek, o bize bakamadığımız açıdan da bakmamamızı sağlıyor. Buna adım atacak kişiler bizleriz.

madem öyle çocuk yapamasaydınız hemen evlenip hamile kalmak ta sizin akılsızlığınız aynı evde yaşamadan erkeğin karakteri, sorumsuzluğu, huysuzluğu görünmez ondan diyoruz hemen hamile kalmayın spiral var doğum kontrol hapı var, iğne var hamile kalmamak için artık sadece kadın doğumuna gidip danışacaksınız bu kadar basit
çocuk olayı çok zor
Sevgiliyken ben anamla babamla yaşarken nasıl aynı evde kalabilirdim onunla? Ama dediğinize hak veriyorum aynı evde yaşamadan görmeden evlenmemek lazım durumu el veren evlenmeden önce kesinlikle aynı evde yaşamalı ona göre evlenmeli evlenince de 4 5 sene evlilik oturana dek çocuk yapmamalı bakma biz yaptık böyle değildik çünkü 21 yaşında evlendim evet erken evlendim ama bi anne hevesi olur ya hani o yaşlarda da genç anne olma hevesi ona kapıldım gene şükrolsun iyikide yavrum var ama baba baba değil..

çocuk olayı çok zor
Çok zor hamile kalıyorum diye üzülüyordum ben de ama sanırım büyük şans.

Boşanmadan önce bi çift terapisi alsanız daha iyi olmaz mı ?
Benim de eşimle çok sorunlarımız vardı ve aşamadığımız aşikardı, ben ısrarla destek almamız gerektiğini söyleyerek ikna ettim ve çok şükür şu an gayet iyi bi evliliğimiz var.
Ama şunu da söylemeliyim ki herşeyi terapistten beklememek gerek, o bize bakamadığımız açıdan da bakmamamızı sağlıyor. Buna adım atacak kişiler bizleriz.
Ah birde bunu eşimi ikna etmek mesele,bir dünya borç ödüyorken ona para bayılamam der cevabını şimdiden biliyorum. Ama bu konu hakkında hiçbir fikrim yok çift terapisti hakkında klinikleri mi var kendilerine ait? İnternetten iletişim numarası bulup öyle mi gidiyoruz ?

Kendi aile hayatı berbat 14 yaşından beri babasıyla görüşmüyor küçükken babasından şiddet görerek büyümüş ben aile ne görmedim bilmedim sende kızımda tadıyorum derdi … görüyoruz
Babasız büyüyen erkekler de maalesef böyle sorunlar o oluyor. Bu onun kendi iç dünyasındaki mutsuzlukla alakalı bir durum. Size şunu diyeyim siz ondan boşanmasaniz da o sizden bugün olmasa yarin boşanır. Çünkü kendini sevmiyor ki sizi sevsin,hayattan beklentisi olsun. Sizin açınızdan üzücü bir durum

Ağzını burnunu kırmalık!
Nereden biliyorum, zamanında yaşadım ve o günler geldi gözüme.
Benimki işe de gitmezdi, işi yoktu öyle gezerdi her gün mesai gibi sonra bıkbık yorgunum argınım.
Bir gün canıma tak etti, iki çocuğu da bıraktım çıktım gittim, yaklaşık 6 saat kadar yalnız kaldılar, davul zurna eşliğinde karşılamadığı kaldı beni.

E öyle işte, evi mevi geç minnacık çocukla evde bunalmanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlar. Aynı anda hem bebeğe yetebilme hem evi götürebilme hem biz de insanız yani çok pardon da insan gibi çişimiz gelince ‘yalnızca 30 saniye’ için an kovalamaca yapmadan, kucakta çocuksuz çiş yapabilme durumunu çekmeyen anlamaz.
Eğer ki beden gücü ile çalışmıyor, taş taşımıyor ise onun yaptığı işi vallahi şuracıkta yapıveririm!!!
Ay delirdim, gerçekten delirdim siz de delirin!
Ben zaten kafayı sıyırdım artık bakma içimde yaşıyorum dışarıya karşı bir şeyim yok hissi veriyorum herkese iyiyim deyip geçiyorum sorana oda çok soranım da yok zaten kendi halimde yuvarlanıp gidiyorum yapayalnızım kolay görüyor ev işini işte tuvalete bile affedersiniz klozette bir bacağımda kızım oturuyor duş alırken yanımda duruyor ben çıkana kadar bekliyor başımı çamaşır ev işi yemek temizlik bunları öyle hafife alıyor ki ben kendime de şaşırıyorum hatta kendimi daha iyi tanımaya başladım ne kadar sabırlıymışım ben

Ah birde bunu eşimi ikna etmek mesele,bir dünya borç ödüyorken ona para bayılamam der cevabını şimdiden biliyorum. Ama bu konu hakkında hiçbir fikrim yok çift terapisti hakkında klinikleri mi var kendilerine ait? İnternetten iletişim numarası bulup öyle mi gidiyoruz ?
Ben bi tavsiye üzerine gitmiştim. Önce tek terapi + EMDR terapisi aldım uzunca bi süre, sonra çift terapisine geçtik. Şu an kafam daha rahat. eşimle de tartışıyoruz tabi 😂 büyük kavga da ediyoruz yerine göre ama daha rahat atlatıyoruz bu süreci. Birbirimizi dah iyi anlıyoruz diyelim...
Benim gittiğim yer Terapistin özel ofisiydi.

Babasız büyüyen erkekler de maalesef böyle sorunlar o oluyor. Bu onun kendi iç dünyasındaki mutsuzlukla alakalı bir durum. Size şunu diyeyim siz ondan boşanmasaniz da o sizden bugün olmasa yarin boşanır. Çünkü kendini sevmiyor ki sizi sevsin,hayattan beklentisi olsun. Sizin açınızdan üzücü bir durum
Olan gene bana olacak zaten ona bir şey olmaz şam babasına dava açsa hadi dese hayır demem bile kafasına göre çünkü her şeyden şikayetçi memnun olmayan insanla daha ne kadar devam eder bilmiyorum

Buradaki kadınlar gibi tek atışta tutturanlardan olsaydım kayatım kaymıştı valla 😂
şanslı mısın desem şansız mısın desem ama paket gıdalardaki katkı maddelerden dolayı hamile kalmak da zorlaştı bu çocukların sakat doğmasına kadar gidiyor sma hastalı da böyle bir şey vücudun DNA sını değiştiriyor o katkı maddeleri

X