Eşimden bıktım usandım tiksindim adamdan artık !

şanslı mısın desem şansız mısın desem ama paket gıdalardaki katkı maddelerden dolayı hamile kalmak da zorlaştı bu çocukların sakat doğmasına kadar gidiyor sma hastalı da böyle bir şey vücudun DNA sını değiştiriyor o katkı maddeleri
Bilmem bazıları da hâlâ konu sahibi gibi maşallah.hiç boş geçmiyor.etkilemeyeni etkilemiyor.çok sağlıklı biriyim.sadece üreme sistemini etkilemesi ne kadar mantıklı ?

Ben bi tavsiye üzerine gitmiştim. Önce tek terapi + EMDR terapisi aldım uzunca bi süre, sonra çift terapisine geçtik. Şu an kafam daha rahat. eşimle de tartışıyoruz tabi 😂 büyük kavga da ediyoruz yerine göre ama daha rahat atlatıyoruz bu süreci. Birbirimizi dah iyi anlıyoruz diyelim...
Benim gittiğim yer Terapistin özel ofisiydi.
Ücretler ne kadar canım ayıptır sorması ama çok yüksek mi birde ücretsiz var mı sanmıyorum ama sorayım dedim gene de bir bilgin vardır diye

Bilmem bazıları da hâlâ konu sahibi gibi maşallah.hiç boş geçmiyor.etkilemeyeni etkilemiyor.çok sağlıklı biriyim.sadece üreme sistemini etkilemesi ne kadar mantıklı ?
Konu sahibi gibi hiç boş geçmiyor derken ? Benim 1 tane çocuğum var görende düzine düzine çocuğum var sanacak

Olan gene bana olacak zaten ona bir şey olmaz şam babasına dava açsa hadi dese hayır demem bile kafasına göre çünkü her şeyden şikayetçi memnun olmayan insanla daha ne kadar devam eder bilmiyorum
Zaten bu tip (babasız büyüyen,anne baba ayrı olan, başında baba figürü görmeyen) erkekler memnuniyetsiz olur. Memnun edemezsiniz. Çünkü anne yetiştirir. Kadın rolüne bürünür. Erkeğin kadın rolüne bürünmesi de bu kadar olur. Siz bence sakin kalmaya çalışın. Hatta eşinize karşı mesafeli ve ketum olun bir müddet. İzleyin. Bakalım aynı mi davraniyor. Yine sizi istemiyor mu? Yine istemiyorsa anlayınca mecburi o evlilikte kaliyor

sinirden elim ayağım titriyor beni sinir hastası yaptı adam bir insan bu kadar mı gıcık nefretlik bencil bir insan olabilir eşim işe 2 de gidiyor akşam da 11 de geliyor 2 yaşında da kızımız var babasına çok düşkün evden çıkarken peşine ağlıyor gün içinde sürekli baba baba diyor gece eşim eve geldiğinde yapışıyor bacağına bırakmıyor eşimde yorgunum köpek gibi çalışıyorum uyut çocuğu oyala diyor zaten oyalıyorum çocuğa bakan benim çocuk seni istiyorsa ben ne yapayım bana carlıyor adam yorgunum diye yarım saat oynuyorlar ee kızım bırakmıyor baba baba diye tutturuyor yavrum tuvalete banyoya giriyor çıkana kadar kapısında bekliyor çizgi film felan oyuncak baktırıyorum kandırıp getiriyorum çocuğu şimdi işe gidecek gene kavga ettik çocuk yanındayken bende eşim hazır oynuyorken bi sigara yakıyorum ortalığı topluyorum 2 dakika bi telefon elime alıp bakıyorum neymiş ben ona çocuğu kitleyip keyif yapıyormuşum!!
Bana demediği kalmadı iki dakika da ne yaptığım yemeği temizliği işi hiçbirini beğenmiyormuş evlendiğine benimle çok pişmanmış 3 senedir bıkmış hayattan ne aşk sevgi bir şey kalmamışmış daha bir çocuk bakamıyormuşum ben (nasıl bakamıyorsam doğduğundan beri tek başıma bakıyorum ailemden uzakta oturuyoruz) ya neler neler dedi bana ne yapayım ben ne çıldıracağım yaptığım hiçbir şeyi beğenmeyen sevmeyen adam eleştirip azarlar çocuğumuz baba baba deyip duruyor ben ne diyim küçücük çocuğa baba uyuyacak yorgun dediğimde anlıyor mu el kadar çocuk ne yapayım ben sinirden ağlıyorum ya bir değil iki değil bu ağlayarak yazıyorum ayağımda kızımı sallayıp şimdi reva mı bu bana her şeye sus sus alttan al al bende insanım ya birde ne için kim için çalışıyorum ben bıktım çalışmaktan diyor ne yapalım evlenmeseydi o zaman annemin evine gidince niye hemen koşa koşa gelip alıyor getiriyor eve bizi ?? Delircemmm ..
Bu hikayede en çok kızınıza üzüldüm. Bu kadar ruhsuz bir babanın kızı olmak zor olmalı.. Allah yardımcısı olsun.

Zaten bu tip (babasız büyüyen,anne baba ayrı olan, başında baba figürü görmeyen) erkekler memnuniyetsiz olur. Memnun edemezsiniz. Çünkü anne yetiştirir. Kadın rolüne bürünür. Erkeğin kadın rolüne bürünmesi de bu kadar olur. Siz bence sakin kalmaya çalışın. Hatta eşinize karşı mesafeli ve ketum olun bir müddet. İzleyin. Bakalım aynı mi davraniyor. Yine sizi istemiyor mu? Yine istemiyorsa anlayınca mecburi o evlilikte kaliyor
Zaten öyle yapıyorum soğuk davranıyorum gerekmedikçe asla konuşmuyorum bile kendisi aşkım canım cicim diye gelip özür diliyor hiçbir şey olmamış gibi

Kardeş seni hemen çocuk yapmakla suçlamış bazıları. Sen bunlara kulak asma. Bu kişilerin tercihine kalmis bişey. İster hemen yaparsın ister beklersin. Burada karakterle alakalı durum söz konusu. Eşiniz zaten karakterli biri olsa kızına bağlı olur. Bunun yılla hemen çocuk yapmakla alakası yok. O kadar hemen çocuk yapıp çocuğuna düşkün insanlar var ki. Ee benim babam da hemen evlat sahibi olmuş. Bizim için hayatını verir. Çok düşkün bize. Allah'ım ona hayırlı ömür versin. Bu kisilikle alakalı bir durum.

Zaten öyle yapıyorum soğuk davranıyorum gerekmedikçe asla konuşmuyorum bile kendisi aşkım canım cicim diye gelip özür diliyor hiçbir şey olmamış gibi
Tavriniza devam edin. Bakalım sizin için neler yapıyor. Hemen pes ediyor mu. Gerekirse ay sürsün

Tavriniza devam edin. Bakalım sizin için neler yapıyor. Hemen pes ediyor mu. Gerekirse ay sürsün
Aynen öyle birkaç gün sonra bende affediyordum oda ( kin tutamadığımdan kinci değilimdir ) ama bu sefer öyle olmayacak kalbimin kırıkları canımı yakıyor tahminen söylenir soğukluğuma baya baya hemde göreceğiz biterse de biter ne yapayım bende soğudum zaten

Benim eşim sabah 6da uyanıp işe gidiyor. Hele bu sene haftalarca 1 gün tatil yapmadigi oldu, haftasonu mesai, akşamlari mesai kaliyor. Ben cocuklarla ilgilenmesine ragmen az bulup kavga ettigim oluyor. Çünkü çocuk çalışmaktan paradan anlamaz. Oglen 2 de işe gidiyormuş. Hadi 12 saat uyuyup dinlense 11 12 de kalksa cocukla 1 saat vakit gecirebilir, sizle gecirebilir. Ama maalesef insanliktan nasibini almamis ki daha size o laflari soyleyebilmiş

Trip atmakla bir yere varamazsiniz. Sadece evdeki huzursuzluk artacak. Oturupnadam akilli konusulmasi lazim bu durumda. Tek basiniza yapamiyorsaniz profesyonel destek almayi deneyin.

Size ve kızınıza çok üzüldüm, kızınız baba sevgisi görmeden büyüyor size de ailenizin arkanızda olmadığı için üzüldüm yani mutsuz olduğunuzu bilip nasıl arkanızda olmuyorlar çok yazık :KK43:

Kardeş seni hemen çocuk yapmakla suçlamış bazıları. Sen bunlara kulak asma. Bu kişilerin tercihine kalmis bişey. İster hemen yaparsın ister beklersin. Burada karakterle alakalı durum söz konusu. Eşiniz zaten karakterli biri olsa kızına bağlı olur. Bunun yılla hemen çocuk yapmakla alakası yok. O kadar hemen çocuk yapıp çocuğuna düşkün insanlar var ki. Ee benim babam da hemen evlat sahibi olmuş. Bizim için hayatını verir. Çok düşkün bize. Allah'ım ona hayırlı ömür versin. Bu kisilikle alakalı bir durum.
Aynen öyle bende aynı fikirdeyim ha hemen ha on sene sonra insanın yapısı ile karakteri arasında bir durum

Benim eşim sabah 6da uyanıp işe gidiyor. Hele bu sene haftalarca 1 gün tatil yapmadigi oldu, haftasonu mesai, akşamlari mesai kaliyor. Ben cocuklarla ilgilenmesine ragmen az bulup kavga ettigim oluyor. Çünkü çocuk çalışmaktan paradan anlamaz. Oglen 2 de işe gidiyormuş. Hadi 12 saat uyuyup dinlense 11 12 de kalksa cocukla 1 saat vakit gecirebilir, sizle gecirebilir. Ama maalesef insanliktan nasibini almamis ki daha size o laflari soyleyebilmiş
Eh yani yok birde yorgunum yorgunum deyip gece 11 de gelir gelmez uyumuyor ki 2 3 e kadar telefonda film izliyor tavla atıyor onlara enerjin var da çocuğa mı yok 😢

X