Eşimden bıktım usandım tiksindim adamdan artık !

ilk geceden kalmış ya onu dedim.demek ki istese yine ilkinde falan yapacak.

Eeee canikom sen de deneme amaçlı hamile kalmamış mıydın, adam istemeyince kürtaj kliniğinin yolunu tutmuştun🤦‍♀️ O yüzden bence hamilelik işlerine pek yorum yapmasan daha iyi olur sankim🙄

Eh yani yok birde yorgunum yorgunum deyip gece 11 de gelir gelmez uyumuyor ki 2 3 e kadar telefonda film izliyor tavla atıyor onlara enerjin var da çocuğa mı yok 😢
Tahmin ettim ama yazmak istemedim. O zaman kendine 1 saat kota koyacak 12de yatacak beyefendi. Ağır bir işi de yoksa 10 saat uyku yeterde artar bile. İnanin benim eşim 6 hatta bazen daha az saat uykuyla çalışıyor... Allah hepsine kolaylik versin

ne için kim için çalışıyorum ben bıktım çalışmaktan diyor
o işten çıksın evde oturup çocuğa baksın sen çalış!
vallahi ya g*t varsa o kadar yapsın bakalım hem ev işi hem yemek hem çamaşır bulaşık hem çocuk bakımı!!
şu erkekler böyle ev işleri ve çocuk bakımı hakkında bi bok bilmeden işkembeden rahat rahat konuşmuyo mu deliriyorum

Tahmin ettim ama yazmak istemedim. O zaman kendine 1 saat kota koyacak 12de yatacak beyefendi. Ağır bir işi de yoksa 10 saat uyku yeterde artar bile. İnanin benim eşim 6 hatta bazen daha az saat uykuyla çalışıyor... Allah hepsine kolaylik versin
O da bir şey mi, 4 sene günde 2 3 saat uykuyla yaşadım ben.
Hala zor günlerde ki ayda birkaç kere olur, en son geçen hafta oldu, gün atladım 36 saati geçer dakika uyumadığım ama sorsanız çalışmıyorum, çocuk bakıyorum😂
4 saat uyuyunca adeta süper mario oluyorum nasıl bir şeymiş uyku diye.

Yani diyeceğim o ki, insan sadece karşıdakinin de insan olduğunu anladığında işler kolaylaşır.
Ne güzel siz eşinizin gösterdiği çabanın farkındasınız. Az uyuyarak hayata katılıyor, bunu bahane etmiyor.

Kocan cok sorumsuz
Gece 11 de gelince bebegi uyut bir kac gun ondan sadece sabahlari ilgilenmesini iste
Soyleyecek elestirecek birsey yok ortada ama iste ustte cikmak ona kolay geliyor o yuzden sana donup gece o bebek niye oturuyor felan diyemez
Canım uyutsamda işe gideceği saatte kadar uyuyor adam kızımla biz kalkıyoruz mutfak oturma odası takılıyoruz kızım baba baba diye yatak odasının kapısına vuruyor dayanıyor ben açıyorum kapıyı eşim sesimize kalkınca da uyuyorum görmüyor musun diye bağırıp çağırmaya başlıyor susmadan

Canım uyutsamda işe gideceği saatte kadar uyuyor adam kızımla biz kalkıyoruz mutfak oturma odası takılıyoruz kızım baba baba diye yatak odasının kapısına vuruyor dayanıyor ben açıyorum kapıyı eşim sesimize kalkınca da uyuyorum görmüyor musun diye bağırıp çağırmaya başlıyor susmadan

Ne berbat bir insan

Konuşulmuyor ki tamam tamam diyor gene aynı bitecekse de biter artık zaten umrumda değil bende saldım yaşadıkça göreceğiz

Iste kendi aranizda cözemiyorsaniz destek alin. Ortada baba hasreti ceken bir evlat, yalniz birakilan bir kadin ve ann ve muhtemelen sorumluluklarini kaldiramayan bir adam var. Iki taraf da salmak istiyorsa o zaman bari temiz ayrilin da cocuk gergin ortamda büyümesin

O da bir şey mi, 4 sene günde 2 3 saat uykuyla yaşadım ben.
Hala zor günlerde ki ayda birkaç kere olur, en son geçen hafta oldu, gün atladım 36 saati geçer dakika uyumadığım ama sorsanız çalışmıyorum, çocuk bakıyorum😂
4 saat uyuyunca adeta süper mario oluyorum nasıl bir şeymiş uyku diye.

Yani diyeceğim o ki, insan sadece karşıdakinin de insan olduğunu anladığında işler kolaylaşır.
Ne güzel siz eşinizin gösterdiği çabanın farkındasınız. Az uyuyarak hayata katılıyor, bunu bahane etmiyor.
Yeri geliyor onunda uygun olmayan sözleri, davranışları olabiliyor. Ama maalesef çalışıyorum deyip bizden tamamen kopmasına izin veremem. Bu şekilde evli olmanın anlami kalmaz o zaman. Versin nafakasini çocukların ayri yasayalim dimi, sadece eve para getirmekle eş, baba olamaz. Evet bende cok calismasina üzülüyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum

sinirden elim ayağım titriyor beni sinir hastası yaptı adam bir insan bu kadar mı gıcık nefretlik bencil bir insan olabilir eşim işe 2 de gidiyor akşam da 11 de geliyor 2 yaşında da kızımız var babasına çok düşkün evden çıkarken peşine ağlıyor gün içinde sürekli baba baba diyor gece eşim eve geldiğinde yapışıyor bacağına bırakmıyor eşimde yorgunum köpek gibi çalışıyorum uyut çocuğu oyala diyor zaten oyalıyorum çocuğa bakan benim çocuk seni istiyorsa ben ne yapayım bana carlıyor adam yorgunum diye yarım saat oynuyorlar ee kızım bırakmıyor baba baba diye tutturuyor yavrum tuvalete banyoya giriyor çıkana kadar kapısında bekliyor çizgi film felan oyuncak baktırıyorum kandırıp getiriyorum çocuğu şimdi işe gidecek gene kavga ettik çocuk yanındayken bende eşim hazır oynuyorken bi sigara yakıyorum ortalığı topluyorum 2 dakika bi telefon elime alıp bakıyorum neymiş ben ona çocuğu kitleyip keyif yapıyormuşum!!
Bana demediği kalmadı iki dakika da ne yaptığım yemeği temizliği işi hiçbirini beğenmiyormuş evlendiğine benimle çok pişmanmış 3 senedir bıkmış hayattan ne aşk sevgi bir şey kalmamışmış daha bir çocuk bakamıyormuşum ben (nasıl bakamıyorsam doğduğundan beri tek başıma bakıyorum ailemden uzakta oturuyoruz) ya neler neler dedi bana ne yapayım ben ne çıldıracağım yaptığım hiçbir şeyi beğenmeyen sevmeyen adam eleştirip azarlar çocuğumuz baba baba deyip duruyor ben ne diyim küçücük çocuğa baba uyuyacak yorgun dediğimde anlıyor mu el kadar çocuk ne yapayım ben sinirden ağlıyorum ya bir değil iki değil bu ağlayarak yazıyorum ayağımda kızımı sallayıp şimdi reva mı bu bana her şeye sus sus alttan al al bende insanım ya birde ne için kim için çalışıyorum ben bıktım çalışmaktan diyor ne yapalım evlenmeseydi o zaman annemin evine gidince niye hemen koşa koşa gelip alıyor getiriyor eve bizi ?? Delircemmm ..
Insanlar para kazanayim derken neleri kurban verdiklerini anlasalar keşke. Çocugunun buyudugunu bile goremeyen insanlar var. Amaç sadece bu dunyada mevcut sureyi tamamlamak. Ne diyelim. Allah anlayiş versin eşine. Ikinci bebek için acele etmeyin. Başka iş bulursa çok iyi olur. Sabah çikip 5-6 gibi donecegi iş.

Size destek sart maalesef cozulmez bu okuz

Benimde oğlum babasına çok düşkün evde babam babam diye dönüyor. Ama
eşim çok yoğun çalışmasına rağmen elinden geldiğince ilgileniyor açıkçası benden daha farklı vakit geçiriyor. Evin içinde uçurur, zıplatır, hikayeler anlatır o yüzden babasına çok düşkündür. Aynen babasını kapılarda bekler..

Ama sizin eksik anlattığınız bir durum var bence çocuk durduk yere babaya düşkün olmaz %100 babası sizden daha fazla ilgilenip kısa süreli de olsa kaliteli vakit geçiriyor.

Eşiniz çocuğu bana kilitliyirsun dediğine göre ev hanımı olmanıza rağmen buna kalıbımı basarım adamı bu konuda bezdiriyorsunuz.

Biraz aynaya bakın ne yaptığınızın farkına varın. Yoksa çocuğunuzda, eşinizde sizden uzaklaşacak.

evlendiği gibi çocuk yapanlar bana çok garip geliyor nedense. kızanlar olabilir evet biliyorum tercih ama 21 yaşında bir insanın en büyük isteği ömür boyu sorumluluğunu taşıyacağı yeni bir birey olamazmış gibi geliyor.. ne kadar rahatta olsa insan sevgiliyken evliykenki kadar rahat olmaz. biraz maddi gücünü arttırırsın, biraz cinselliğini de yaşarsın, biraz gitmediğin yerlere gidersin, istersen pazar günleri yata yuvarlana geçirirsin, tadına varırsın gibi geliyor. evlilik sadece üç kişilik aile olmak değil ki. siz neredeyse hamilelik dışında hiç iki kişilik aile olmamışsınız. adamın tüm gün evde yatmasından anladığım kadarıyla öyle çok eğlenceli bir hayatınız, haydi mi haydi diyip çıkıp gittiğiniz bir yer yok. tuhaf geliyor.. neyse olan olmuş artık. peki eşiniz bu kadar ilgilenmiyorsa çocuğunuz nasıl bu kadar babacı oluyor.. şahsen 5 yaşındaki kuzenim babası çok geç eve geldiği için babasını sadece eve para getiren mama getiren biri olarak biliyordu 3 yaşında. baba deyince mama diyordu. gelsin diye kapılarda beklemiyordu. orası da ayrı ilginç geldi ama her çocuk farklıdır tabi.

madem sizin işinizi az görüyorsa elinizi bir şeye sürmeyin.. yemeği de gerekirse dışarıdan söylesin. biraz parası biraz keyfi gidince sizin ne iş yaptığınızı görmüş olur. çocuk baba baba diye bacağına yapışınca da ellemeyin. söylenirse söylensin, oralı olmayın. bakalım çocuğa laf geçirebilecek mi.. en çok kızınıza üzüldüm. bir insan kendi evladına niye bunu yapar anlamıyorum.

X